0

Atp atp atp atp
HHH gra dalej

1

@Walker pierwsze słyszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@FCB24 dawać go do nas razem z Frankiem De Jongiem

0

@LeoMessiiBarcaPepa a to nie są po prostu przesądy? Wiem przecież że np. trenerzy uwielbiają takie rzeczy (Nawałka chociażby)

4

@Nazio_87 nawet można działy porobić
@draxidox Prawo drogowe
@Comentateiro Prawo rodzinne
@Luciano99 Prawo Pracy
Kolega na urlopie - Prawo Karne
@FcPortoFan1999 Prawa rządzące ekstraklasą

1

@Kgorecki2500 für Denmark

1

@Recha_0684 ach zapomniałem artykuł 2 paragraf 137 Kodeksu Ulicy "Za zranienie uczuć "patriotycznych" dożywotni ban na forum piłkarskim o FC Barcelonie" xd

7

@nowy2016 to tu jest ktoś kto nie zna się na prawie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Faro na Trumpa bo w 24 godziny zakończy wojnę w Ukrainie

0

@Stinger_ ale gdzie pech?

2

Ciekawe jak tam cieszący się z porażki z Leganes Antonio "Miotacz lodu" Rudiger

0

@gumaz nie tyle zawiodło ale zwykle szybko tracę kontakt z ludźmi którzy sami nie starają się go utrzymać i interesują ich tylko powierzchowne relacje, więc moje grono przyjaciół jest bardzo wąskie ale nikt jeszcze z niego nie wypadł

4

@Andi18 przecież nie ma większej szklanki w europejskim futbolu

41

A pamiętacie ten strzał Martina z pierwszej połowy? Co to było xd

0

@szymon6847 Nie no meret to dla mnie przeciwieństwo pewności siebie

1

@arkon____ vini im gorzej gra tym spokojniejszy

3

Dzięki Bogu za Hansiego Flicka

3

@TR3YWAY HH gdy trzeba utrzymać real w meczu

6

Dwie porażki rządowych - tak koniec weekendu to rozumiem

2

@norbi77 najgorszy jego mecz u nas ale cieszy że tak późno w sezonie

0

@Croocers *biegał

0

I klasycznie w tym sezonie brawa dla naszych za aspekty psychiczne i motoryczne bo znów remontada z bieganiem do końca

0

legia dalej swoje

1

@Salchent nie wiedziałem, że Fermin ma konto na rambli

4

Oj tak oglądanie Kanaryjczyka to czysta przyjemność

0

@Batys no właśnie "może" to słowo klucz, jak już to niech zrobią 1+1 na żądanie klubu

2

@sergio5 chyba jednak za długo

0

Przy sytuacji z ręką Czumeniego warto zwrócić uwagę, że sędzia dostał dwie słabe powtórki gdzie my w tv mieliśmy dużo lepszą

1

@ACMaldini3 choć ta jedna strata jak był ostatni zabrała mi coś z życia ;)

0

@El Plutoninho niby tak ale kontuzje na pewno miały znaczenie dzisiaj kończyliśmy z Fortem oraz Balde i Christensenem co są po kontuzji także linia obrony niecodzienna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?