MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atp atp atp atp
HHH gra dalej
1
@Walker pierwsze słyszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@FCB24 dawać go do nas razem z Frankiem De Jongiem
0
@LeoMessiiBarcaPepa a to nie są po prostu przesądy? Wiem przecież że np. trenerzy uwielbiają takie rzeczy (Nawałka chociażby)
4
@Nazio_87 nawet można działy porobić
@draxidox Prawo drogowe
@Comentateiro Prawo rodzinne
@Luciano99 Prawo Pracy
Kolega na urlopie - Prawo Karne
@FcPortoFan1999 Prawa rządzące ekstraklasą
1
@Kgorecki2500 für Denmark
1
@Recha_0684 ach zapomniałem artykuł 2 paragraf 137 Kodeksu Ulicy "Za zranienie uczuć "patriotycznych" dożywotni ban na forum piłkarskim o FC Barcelonie" xd
7
@nowy2016 to tu jest ktoś kto nie zna się na prawie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Faro na Trumpa bo w 24 godziny zakończy wojnę w Ukrainie
0
@Stinger_ ale gdzie pech?
2
Ciekawe jak tam cieszący się z porażki z Leganes Antonio "Miotacz lodu" Rudiger
0
@gumaz nie tyle zawiodło ale zwykle szybko tracę kontakt z ludźmi którzy sami nie starają się go utrzymać i interesują ich tylko powierzchowne relacje, więc moje grono przyjaciół jest bardzo wąskie ale nikt jeszcze z niego nie wypadł
4
@Andi18 przecież nie ma większej szklanki w europejskim futbolu
41
A pamiętacie ten strzał Martina z pierwszej połowy? Co to było xd
0
@szymon6847 Nie no meret to dla mnie przeciwieństwo pewności siebie
1
@arkon____ vini im gorzej gra tym spokojniejszy
3
Dzięki Bogu za Hansiego Flicka
3
@TR3YWAY HH gdy trzeba utrzymać real w meczu
6
Dwie porażki rządowych - tak koniec weekendu to rozumiem
2
@norbi77 najgorszy jego mecz u nas ale cieszy że tak późno w sezonie
0
@Croocers *biegał
0
I klasycznie w tym sezonie brawa dla naszych za aspekty psychiczne i motoryczne bo znów remontada z bieganiem do końca
0
legia dalej swoje
1
@Salchent nie wiedziałem, że Fermin ma konto na rambli
4
Oj tak oglądanie Kanaryjczyka to czysta przyjemność
0
@Batys no właśnie "może" to słowo klucz, jak już to niech zrobią 1+1 na żądanie klubu
2
@sergio5 chyba jednak za długo
0
Przy sytuacji z ręką Czumeniego warto zwrócić uwagę, że sędzia dostał dwie słabe powtórki gdzie my w tv mieliśmy dużo lepszą
1
@ACMaldini3 choć ta jedna strata jak był ostatni zabrała mi coś z życia ;)
0
@El Plutoninho niby tak ale kontuzje na pewno miały znaczenie dzisiaj kończyliśmy z Fortem oraz Balde i Christensenem co są po kontuzji także linia obrony niecodzienna