MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston w azji będzie do odrabiania ale pytanie z której pozycji
0
@Jackazz Ale kogo? Flicka?
0
@barcanawieki ten cytat również wygląda na fejka
0
Przy ocenie Araujo warto jednak dodać że samo wejście było słabe - faul i wyrzucenie piłki za które mógł dostać żółtą na samym starcie
2
@Uukasz_93 i jeszcze 15 lm
0
Kane się przełamie to inni muszą poczekać (chyba że totki wezmą LE wtedy to chyba czas apokalipsy xd)
15
@Wojciech123 rządowi jak zwykle swoje xd
2
Faktycznie strasznie cienka ta pogoń. Wyobraźcie sobie remisowac z czymś takim?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Astad ja tam nienawiści do realu nawet nie czuję a co dopiero teleturniejów xd
2
Niech wygra lepszy albo legia warszawa
5
@insp1re jakoś z walusiem miał zupełnie inne podejście
1
@Lucyffffer1922 no to zajebiście, teraz tylko podaj link do wywiadu a nie post z facebooka xd
9
@Cule1234 pierwszy mecz też był bez niego
5
@Lucyffffer1922 brzmi mocno jak coś co się nie wydarzyło (kongdobia nie brał w tym udziału?)
0
Łysy będzie sędziował = jeszcze więcej kopania bez konsekwencji
0
@tristan87 przynajmniej nie gramy z legią
0
@insp1re nie ma tylko dlatego że Hansi odbudował De Jonga, natomiast nadal przydałby nam się ŚPD z najwyższej półki (taki Rodri nasz), żeby odciążyć resztę pomocy z zadań obronnych, no ale inne pozycje są ważniejsze do wzmocnienia a i może Bernal odpali
0
@FcPortoFan1999 znając twoje typy to ja tylko się cieszę jak moich ulubieńców nisko cenisz xd
0
Ale trzeba przyznać że Lautaro "Złota Piłka" Martinez ma talent do znikania w najważniejszych momentach (w tych mniej ważnych w sumie też patrząc na ten sezon xd)
2
Nie żebym coś sugerował, ale "koronnym" argumentem przeciwko Peni (jako że nie było baboli) była statystyka procenta strzałów celnych które kończą się golem...
2
@Kamiloza91 przy trzecim na pewno, niekoniecznie obronić ale chociaż dać sobie szansę
6
Ale 18 letni Cubarsi co zagrał dwa takie mecze w finale i teraz to nie mam pytań
1
Inigo wiadomo znakomity piłkarz ale na LO bez Lewego któremu może wrzucić to jednak nikłe zagrożenie i kreacja z przodu, nie wiem czy Fort jednak nie byłby lepszy do tego
3
4 ŚO i gol po rożnym
0
@Sulimo no ale ja piłkę oglądam nie z zasady tylko właśnie dla jej piękna
1
@NeroTFP1 kawał piłkarza
77
Yamal na rozgrzewce łapał się za krocze i teraz wiadomo czemu - koło ch*ja mu lata obrona Interu
0
@SelloutCrowd choćby jednej dobrej kontry (a nawet więcej niż jednej)
0
Poślizg Inigo i stały fragment. Tak to nie ma Interu w tym meczu
0
To lautaro gra w tym meczu? xd