1

@mekston w azji będzie do odrabiania ale pytanie z której pozycji

0

@Jackazz Ale kogo? Flicka?

0

@barcanawieki ten cytat również wygląda na fejka

0

Przy ocenie Araujo warto jednak dodać że samo wejście było słabe - faul i wyrzucenie piłki za które mógł dostać żółtą na samym starcie

2

@Uukasz_93 i jeszcze 15 lm

0

Kane się przełamie to inni muszą poczekać (chyba że totki wezmą LE wtedy to chyba czas apokalipsy xd)

15

@Wojciech123 rządowi jak zwykle swoje xd

2

Faktycznie strasznie cienka ta pogoń. Wyobraźcie sobie remisowac z czymś takim?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Astad ja tam nienawiści do realu nawet nie czuję a co dopiero teleturniejów xd

2

Niech wygra lepszy albo legia warszawa

5

@insp1re jakoś z walusiem miał zupełnie inne podejście

1

@Lucyffffer1922 no to zajebiście, teraz tylko podaj link do wywiadu a nie post z facebooka xd

9

@Cule1234 pierwszy mecz też był bez niego

5

@Lucyffffer1922 brzmi mocno jak coś co się nie wydarzyło (kongdobia nie brał w tym udziału?)

0

Łysy będzie sędziował = jeszcze więcej kopania bez konsekwencji

0

@tristan87 przynajmniej nie gramy z legią

0

@insp1re nie ma tylko dlatego że Hansi odbudował De Jonga, natomiast nadal przydałby nam się ŚPD z najwyższej półki (taki Rodri nasz), żeby odciążyć resztę pomocy z zadań obronnych, no ale inne pozycje są ważniejsze do wzmocnienia a i może Bernal odpali

0

@FcPortoFan1999 znając twoje typy to ja tylko się cieszę jak moich ulubieńców nisko cenisz xd

0

Ale trzeba przyznać że Lautaro "Złota Piłka" Martinez ma talent do znikania w najważniejszych momentach (w tych mniej ważnych w sumie też patrząc na ten sezon xd)

2

Nie żebym coś sugerował, ale "koronnym" argumentem przeciwko Peni (jako że nie było baboli) była statystyka procenta strzałów celnych które kończą się golem...

2

@Kamiloza91 przy trzecim na pewno, niekoniecznie obronić ale chociaż dać sobie szansę

6

Ale 18 letni Cubarsi co zagrał dwa takie mecze w finale i teraz to nie mam pytań

1

Inigo wiadomo znakomity piłkarz ale na LO bez Lewego któremu może wrzucić to jednak nikłe zagrożenie i kreacja z przodu, nie wiem czy Fort jednak nie byłby lepszy do tego

3

4 ŚO i gol po rożnym

0

@Sulimo no ale ja piłkę oglądam nie z zasady tylko właśnie dla jej piękna

1

@NeroTFP1 kawał piłkarza

77

Yamal na rozgrzewce łapał się za krocze i teraz wiadomo czemu - koło ch*ja mu lata obrona Interu

0

@SelloutCrowd choćby jednej dobrej kontry (a nawet więcej niż jednej)

0

Poślizg Inigo i stały fragment. Tak to nie ma Interu w tym meczu

0

To lautaro gra w tym meczu? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?