MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele złota piłka nadchodzi
0
@Hshdhrhdh jak się kibicuje legii i białym to nic dziwnego że prosty szacunek może być imponujący
0
Awansować do finału z bokami obrony Fort-Martin to już byłoby za dużo xd
1
@esem91 30 udawane na 18
0
A podobno bez Marka miał się skończyć gen frajerstwa
6
Lewy oszczędzany na dogrywkę więc oby coś pokazał
0
Potrzeba Löewego i jego 9 goli w 5 minut
2
Chomiki w gorszej formie niż nasi w pierwszej
0
Lewy za Olmo, Gavi za Kapitana, Araujo za Martina - nie ma co się oszczędzać
3
Parę niedociągnięć jest
1
@blakkudium "San Siro" to czekamy na fanów interu
0
@SelloutCrowd ale drugi gol z różnego był mając 4 ŚO na boisku
0
Ale to mocne wotum nieufności wobec Araujo że Flick woli zachować środek obrony nieruszony i wystawić Martina na boku
0
@MesQueUnClub96 Jeffren, Jeffren
3
Ale zobaczyłbym z chęcią jak autobus interu reaguje gdy to oni muszą odrabiać straty
0
@Faro na szczęście jeszcze lepiej idzie nam strzelanie ich
2
@Volk czyli Hansi musi iść spać
0
Też macie wrażenie, że najwyżej inter to stawia ambasada? Nawet ich fani wydają się bardziej wahać
0
@Pedri16Future dla mnie klasyki to osobna kategoria, a i z bayernem faktycznie przez historię naszą się bardziej przejmowałem ale teraz też już zaczyna mi się powoli stres udzielać
1
@BorzyKrzys "Mała kręcił bym tobą jak Di Marco ostatnio"
15
@PatrychoO ja gdy znowu stracimy pierwsi gola
5
Oj jeden użytkownik stąd by się z trenerem nie zgodził co do Yamala xd
2
@Eklerek faktycznie więcej ryzyka bycia zjedzonym ale za to więcej Azjatek
0
@Kondzix kogo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ali3gator tak ale pomoże trzaskowi w drugiej turze
1
@Eklerek psy to mają życie
0
@ali3gator musiałby go przeskoczyć żeby miało to dla niego znaczenie plus na razie nie wykorzystuje tego sławek
0
Komentarz usunięty
2
@BorzyKrzys ludzie udający maturzystów na forum piłkarskim
( ͡° ͜ʖ ͡°)
20
@blakkudium Rabini są niezdecydowani