0

Łysy będzie sędziował = jeszcze więcej kopania bez konsekwencji

0

@tristan87 przynajmniej nie gramy z legią

0

@insp1re nie ma tylko dlatego że Hansi odbudował De Jonga, natomiast nadal przydałby nam się ŚPD z najwyższej półki (taki Rodri nasz), żeby odciążyć resztę pomocy z zadań obronnych, no ale inne pozycje są ważniejsze do wzmocnienia a i może Bernal odpali

0

@FcPortoFan1999 znając twoje typy to ja tylko się cieszę jak moich ulubieńców nisko cenisz xd

0

Ale trzeba przyznać że Lautaro "Złota Piłka" Martinez ma talent do znikania w najważniejszych momentach (w tych mniej ważnych w sumie też patrząc na ten sezon xd)

2

Nie żebym coś sugerował, ale "koronnym" argumentem przeciwko Peni (jako że nie było baboli) była statystyka procenta strzałów celnych które kończą się golem...

2

@Kamiloza91 przy trzecim na pewno, niekoniecznie obronić ale chociaż dać sobie szansę

6

Ale 18 letni Cubarsi co zagrał dwa takie mecze w finale i teraz to nie mam pytań

1

Inigo wiadomo znakomity piłkarz ale na LO bez Lewego któremu może wrzucić to jednak nikłe zagrożenie i kreacja z przodu, nie wiem czy Fort jednak nie byłby lepszy do tego

3

4 ŚO i gol po rożnym

0

@Sulimo no ale ja piłkę oglądam nie z zasady tylko właśnie dla jej piękna

1

@NeroTFP1 kawał piłkarza

77

Yamal na rozgrzewce łapał się za krocze i teraz wiadomo czemu - koło ch*ja mu lata obrona Interu

0

@SelloutCrowd choćby jednej dobrej kontry (a nawet więcej niż jednej)

0

Poślizg Inigo i stały fragment. Tak to nie ma Interu w tym meczu

0

To lautaro gra w tym meczu? xd

0

Jedziemy z nimi

0

Ale pamiętajmy że Inter nie stawia autobusu
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@DiSBlaDE na luziku, piwko w dłoni, real pokonany, żadnych zmartwień

2

@Faro dzisiaj Rafa wraca na właściwą ścieżkę także hat trick i coś od rekina także 4:0

6

@Safrani a czemu nie oba? Po szklanie i na rusztowanie jak to mówią

7

@kcule14 plus weryfikacja w prawdziwej lidze, Isak lub Alvarez to marzenie co do tej pozycji

6

@PatrychoO Chyba tylko właśnie dla postów w sm

1

@alone49 że argument "inni tak robią" jest głupi i zazwyczaj używany tylko gdy pasuje pod tezę

1

@Vurt bo jeśli kibicuje a mówi że nie to odbiera mu to wiarygodności, a jest jak widać i tutaj dość szanowany przez sporą liczbę osób

11

@Rastafarnianin jest też jedynym z tak ostrymi przepisami aborcyjnymi ale o tym jakoś ciszej

0

@Krzywy95 trójkę to im słaby w tym sezonie Milan władował więc jeśli tylko nasi dowiozą to dzisiaj naprawdę może być dobry wynik

0

@Pitinho napastnicy z ligi portuglaskiej nie mają ostatnio dobrego rekordu więc niech się gdzieś indziej sprawdzi

1

Kto by się spodziewał, że serwis w tenisie ma takie znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Mateonvious no na pewno nie jest ostatni no jest jeszcze De Jong a i Araujo przecież jest twarzą późniejszych kompromitacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?