MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Łysy będzie sędziował = jeszcze więcej kopania bez konsekwencji
0
@tristan87 przynajmniej nie gramy z legią
0
@insp1re nie ma tylko dlatego że Hansi odbudował De Jonga, natomiast nadal przydałby nam się ŚPD z najwyższej półki (taki Rodri nasz), żeby odciążyć resztę pomocy z zadań obronnych, no ale inne pozycje są ważniejsze do wzmocnienia a i może Bernal odpali
0
@FcPortoFan1999 znając twoje typy to ja tylko się cieszę jak moich ulubieńców nisko cenisz xd
0
Ale trzeba przyznać że Lautaro "Złota Piłka" Martinez ma talent do znikania w najważniejszych momentach (w tych mniej ważnych w sumie też patrząc na ten sezon xd)
2
Nie żebym coś sugerował, ale "koronnym" argumentem przeciwko Peni (jako że nie było baboli) była statystyka procenta strzałów celnych które kończą się golem...
2
@Kamiloza91 przy trzecim na pewno, niekoniecznie obronić ale chociaż dać sobie szansę
6
Ale 18 letni Cubarsi co zagrał dwa takie mecze w finale i teraz to nie mam pytań
1
Inigo wiadomo znakomity piłkarz ale na LO bez Lewego któremu może wrzucić to jednak nikłe zagrożenie i kreacja z przodu, nie wiem czy Fort jednak nie byłby lepszy do tego
3
4 ŚO i gol po rożnym
0
@Sulimo no ale ja piłkę oglądam nie z zasady tylko właśnie dla jej piękna
1
@NeroTFP1 kawał piłkarza
77
Yamal na rozgrzewce łapał się za krocze i teraz wiadomo czemu - koło ch*ja mu lata obrona Interu
0
@SelloutCrowd choćby jednej dobrej kontry (a nawet więcej niż jednej)
0
Poślizg Inigo i stały fragment. Tak to nie ma Interu w tym meczu
0
To lautaro gra w tym meczu? xd
0
Jedziemy z nimi
0
Ale pamiętajmy że Inter nie stawia autobusu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DiSBlaDE na luziku, piwko w dłoni, real pokonany, żadnych zmartwień
2
@Faro dzisiaj Rafa wraca na właściwą ścieżkę także hat trick i coś od rekina także 4:0
6
@Safrani a czemu nie oba? Po szklanie i na rusztowanie jak to mówią
7
@kcule14 plus weryfikacja w prawdziwej lidze, Isak lub Alvarez to marzenie co do tej pozycji
6
@PatrychoO Chyba tylko właśnie dla postów w sm
1
@alone49 że argument "inni tak robią" jest głupi i zazwyczaj używany tylko gdy pasuje pod tezę
1
@Vurt bo jeśli kibicuje a mówi że nie to odbiera mu to wiarygodności, a jest jak widać i tutaj dość szanowany przez sporą liczbę osób
11
@Rastafarnianin jest też jedynym z tak ostrymi przepisami aborcyjnymi ale o tym jakoś ciszej
0
@Krzywy95 trójkę to im słaby w tym sezonie Milan władował więc jeśli tylko nasi dowiozą to dzisiaj naprawdę może być dobry wynik
0
@Pitinho napastnicy z ligi portuglaskiej nie mają ostatnio dobrego rekordu więc niech się gdzieś indziej sprawdzi
1
Kto by się spodziewał, że serwis w tenisie ma takie znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Mateonvious no na pewno nie jest ostatni no jest jeszcze De Jong a i Araujo przecież jest twarzą późniejszych kompromitacji