MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Korsain nie nasza wina, że np. fati w najlepszej sytuacji strzela niecelnie
0
@Szymemdymek Fort
Z tyłu ma problemy momentami ale to jak Martin a do przodu dużo lepszy
0
I w takich meczach potrzeba Lewego. Np. tak jak pomógł z leganes u siebie
0
Strzały z każdej pozycji, że wygląda to jak Wisła Kraków w I lidze @FcPortoFan1999
5
"Dla mnie sezon zaczyna się 22 kwietnia" - Ansu Fati
1
Ale myślicie że trofeum za wygranie LM powinien wznosić Marek czy Fati za tego hat-tricka co strzeli w finale?
0
@Roobo ja pamiętam jak losowo Dembele kiedyś zagrał na wahadle (chyba u Koemana?) i wyglądał nieźle także kto wie xf
1
@4drian0 hawajska to zawsze dobry wybór
3
@Majkel34 jeśli chodzi o dosłowne opadnięcie szczęki to dla mnie na 1-1 z dystansu przeciw PSG, zupełnie się nie spodziewałem że to wejdzie, acz pewnie taki Donnarauma by to wyjął
1
@Joe_Barbaro Messi, Neymar, Xavi, Pique, Paulinho
1
@Rastafarnianin na tym polega zmiana, że coś dzieje się inaczej niż dotychczas
0
@tomek8756 wolna wola nie istnieje
7
Ale fanie widzieć Mareczka zdrowym i w świetnym nastroju na treningach. Plus zachowaniem z Rafą pokazał, że jednak ta opaska to nie z przypadku
1
@loswariatofano To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca. To dopiero koniec początku...
0
@draxidox myślę że kryzys demograficzny dokłada swoje tzn. dzieci spotyka się coraz rzadziej a zatem nie ma przyzwyczajenia do kontaktu z nimi
0
@Joe_Pesci osobiście nie rozumiem idei kary śmierci, tylko delikatnie wyolbrzymiając dla mnie to ucieczka od kary a nie faktyczna kara
0
@ViscaelBarca2007 arsenal to niech "9" sobie ściągnie
1
@July_6_BcN za dużo konfederatów, ale duch się zgadza
7
Ale miło ze strony laramblowiczów, że nawet w święta znajdujemy czas by się pokłócić o papieża w gorących
3
@Azazel_Pazuzu a potem kolej na port skyrima na roombe
0
@mekston plus ta przerwa od trenowania lyonu dobrze mu robi
1
legia 2:1 to był wypadek przy pracy
1
@MadafakinGuy a jakieś zalety też są?
2
@Ls0811 tak dokładnie przez 2000 lat nic się nie zmieniło, a historycy kościoła to pralnia brudnych pieniędzy xd
2
I mamy to Porsche pojedzie do Łotwy
8
@Kondziubarca Wielki fan wina mszalnego, który w pierwszą podróż dyplomatyczną ma się udać do Tajlandii
0
@Szczygiel06 ale spadek inflacji w ujęciu rocznym może oznaczać spadek cen w krótszej skali np. miesiąca
0
@FcPortoFan1999 no ale jednak pokonanie samej siebie to niemożliwy wyczyn
0
@QQL5 Najlepsze, że ludzie nie rozumieją, że spadek inflacji może oznaczać spadek cen.
0
Czyżby szósta wygrana nad 1gą miała odblokować realny potencjał Wielkiej Jeleny Ostapenko?