MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Recha_0684 Patrzz ja nie wiem na kogo zagłosuję (czy w ogóle) a ty już wiesz. Może numery do totka jeszcze masz?
3
Wszyscy zapomnieli że pytanie było też o zaproszenie
0
@Kamilos84 a Kaczyński profesorem, tak jak Pawłowicz
2
Tylko wspomniał o Gortacie i już Achillesa poczułem
0
Ten manewr z flagami to oni co wybory robią
0
I pomyśleć że to wszystko wina Wałęsy bo nie chciał być wybrany przez Zgromadzenie
1
@D10SLEO youtuberem chyba xd
1
Ale za dużo pytań do Rafała to w sumie broń obusieczna bo może jak widać gadać dłużej o czym chce
1
@Azazel_Pazuzu dobrze że nie ma gościa od "badań" na bicie dzieci
0
@Barcafan2020 złota piłka w tym roku?
4
Ale tragiczne pytanie nawrockiego
0
Ok pierwsze zaskoczenie - stanowski czeka z pytaniem do trzaskwoskiego
0
@Hosh nie no niektórzy to lepiej niech zostaną
0
@BorzyKrzys i drugą sigmą
13
@VegetaPolska wyślij jej dm-a i będziesz na etapie jak z wszystkimi pozostałymi
0
@Popitek12 ile promili dzisiaj we krwi?
0
@Herato Zaza ze swoim karnym
1
Osiem lat czekania na pytania wzajemne w debacie xd
1
Była konferencja, teraz walka. A niektórzy to płacą za freak fighty
0
@Encore a to wtedy aborcja
2
Poziom debaty jakby zrobić debatę o trzeźwości między @Popitek12 a kimś z warsztatu
0
@Encore ale prywatnie czy jako stanowisko partii?
0
Komentarz usunięty
4
Szczęść Boże po 48h przerwy. Trzeci ban w mojej karierze na tej stronie, jeszcze 297 i dogonię @Kessie. Widzę, że w dobrym momencie wróciłem
1
@Safrani no ja generalnie z przerwy korzystam plus kontrowersje jakieś itp. a i to chyba za dużo patrząc co ludzie tu wypisują (szczególnie jak źle gramy)
2
@macio_944 właśnie może lepiej niech się teraz wyżyją to podczas meczu będzie tutaj mniejsze bydło niż zwykle
3
Ale skąd wiecie, że ten ktoś ogłosił odejście skoro do matur ma przerwę od strony? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Śmierć tenisa nr. 2137
0
W maju też będzie porażka, więc trzeba robić rozgrzewkę na porażkach sądowych
0
@Zbyszard Nie. Oby nie musiał nic robić