MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Co tu takie nastroje jakby prześcieradła dostały trzy do jaja na łeb?
0
Saka ładnie momentami szarpie, ale ktoś widział dzisiaj w ogóle Martinelliego? xd
2
Kto spisuje się gorzej: Bayern gdy chwali go @Comentateiro czy Alcaraz gdy robi to @FcPortoFan1999 ?
0
@Konradowskyy chyba, że dojdzie do rozpadu rządu i braku nowej większości, wtedy krócej
0
@Batys uważaj żebyś ty nie musiał im dokładać makowca do tej kawki
0
@Kengo w sensie szare? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kengo jako daltonista muszę przyznać, że mi sygnalizacja nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@RosjaninBut Wszystko spoko ale to "Phd" z opisu u niego chyba pasuje usunąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Ale to posunięcie trumpa z cłami naprawdę genialne. Dobrze, że nie mieliśmy w przeszłości żadnych wydarzeń sugerujących, że jest to fatalny pomysł
A tutaj przypadkowy link
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Smoot%E2%80%93Hawley_Tariff_Act
0
@Kgorecki2500 wszystko przez te kąkutery
0
@BorzyKrzys lepiej uważaj wyznawcy kultu zapi*rdolu mają mocne argumenty
https://zapodaj.net/plik-hMmwQVm6KI
2
@Rastafarnianin to teraz czas udawać 18-latka na la bambie
0
Ale fart warszawskiej legii
0
@Fartlow chyba najwyższy czas na wielką improwizację z twojej strony
0
@TroY_PL no na pewno więcej niż 1317
0
@Andrzej_Majonez Przecież dostaje słuszną krytykę za zachowanie względem Flicka i Mareczka. Natomiast przy okazji wyżywa się na nim ambasada, u której dziwny trafem trudno szukać tak aktywnej reakcji chociażby po zachowaniu Dibu...
2
@Joe_Barbaro @4Fabregas4
4
Fulham daje nadzieję Arsenalowi na delikatnie późniejszy triumf Liverpoolu w lidze
1
legia wie, że najważniejsza jest stabilność formy. Więc u nich bez wahań - przed przerwą słabo i po przerwie słabo
0
@Faro jeśli ktoś tu wjechał to właśnie Araujo w Endricka, przecież to "pchnięcie" to żart jakiś
0
@Pixelo moim zdaniem jakoś tak dziwnie wyglądał, najbardziej to zachowanie przy jednej piłce od Pedriego w drugiej połowie
5
Aż się przypomina "karny" vasqueza na bernabeu w el clasico
2
@Bossmantoja Na podstawie jednego obrazka stworzyłeś sobie we własnej głowie obraz całości mojej osoby i teraz cię to oburza xd
POlecam chwilę lektury
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sofizmat_rozszerzenia
4
Może i Raphinia po gwizdku zachował się jak Argentyńczyk, ale przynajmniej było to na boisku więc wszystko w porządku. Co innego jakby w wywiadzie powiedział że zniszczą betis to jak wiadomo gorsze od ludobójstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@KamQiX nie no ale jak o De Jongu nie można pisać żeby go sprzedać jak nic nie dawał przez tyle czasu to o nikim nie można xd
1
@analitykTaktyki *tę profanację
Chociaż do mowy ojczystej miej trochę szacunku, jak do ludzi których nie lubisz nie masz. POzdrawiam
15
@analitykTaktyki nie
0
@Elvisek xdddddddddddddddddd
0
@KmN ja oglądałem mecz i nie wiem o czym mowa xd
2
@wojopancer 50 procent
Albo wygramy albo nie