9

Co tu takie nastroje jakby prześcieradła dostały trzy do jaja na łeb?

0

Saka ładnie momentami szarpie, ale ktoś widział dzisiaj w ogóle Martinelliego? xd

2

Kto spisuje się gorzej: Bayern gdy chwali go @Comentateiro czy Alcaraz gdy robi to @FcPortoFan1999 ?

0

@Konradowskyy chyba, że dojdzie do rozpadu rządu i braku nowej większości, wtedy krócej

0

@Batys uważaj żebyś ty nie musiał im dokładać makowca do tej kawki

0

@Kengo w sensie szare? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kengo jako daltonista muszę przyznać, że mi sygnalizacja nie przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@RosjaninBut Wszystko spoko ale to "Phd" z opisu u niego chyba pasuje usunąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

Ale to posunięcie trumpa z cłami naprawdę genialne. Dobrze, że nie mieliśmy w przeszłości żadnych wydarzeń sugerujących, że jest to fatalny pomysł

A tutaj przypadkowy link
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Smoot%E2%80%93Hawley_Tariff_Act

0

@Kgorecki2500 wszystko przez te kąkutery

0

@BorzyKrzys lepiej uważaj wyznawcy kultu zapi*rdolu mają mocne argumenty
https://zapodaj.net/plik-hMmwQVm6KI

2

@Rastafarnianin to teraz czas udawać 18-latka na la bambie

0

Ale fart warszawskiej legii

0

@Fartlow chyba najwyższy czas na wielką improwizację z twojej strony

0

@TroY_PL no na pewno więcej niż 1317

0

@Andrzej_Majonez Przecież dostaje słuszną krytykę za zachowanie względem Flicka i Mareczka. Natomiast przy okazji wyżywa się na nim ambasada, u której dziwny trafem trudno szukać tak aktywnej reakcji chociażby po zachowaniu Dibu...

2

4

Fulham daje nadzieję Arsenalowi na delikatnie późniejszy triumf Liverpoolu w lidze

1

legia wie, że najważniejsza jest stabilność formy. Więc u nich bez wahań - przed przerwą słabo i po przerwie słabo

0

@Faro jeśli ktoś tu wjechał to właśnie Araujo w Endricka, przecież to "pchnięcie" to żart jakiś

0

@Pixelo moim zdaniem jakoś tak dziwnie wyglądał, najbardziej to zachowanie przy jednej piłce od Pedriego w drugiej połowie

5

Aż się przypomina "karny" vasqueza na bernabeu w el clasico

2

@Bossmantoja Na podstawie jednego obrazka stworzyłeś sobie we własnej głowie obraz całości mojej osoby i teraz cię to oburza xd
POlecam chwilę lektury
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Sofizmat_rozszerzenia

4

Może i Raphinia po gwizdku zachował się jak Argentyńczyk, ale przynajmniej było to na boisku więc wszystko w porządku. Co innego jakby w wywiadzie powiedział że zniszczą betis to jak wiadomo gorsze od ludobójstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@KamQiX nie no ale jak o De Jongu nie można pisać żeby go sprzedać jak nic nie dawał przez tyle czasu to o nikim nie można xd

1

@analitykTaktyki *tę profanację
Chociaż do mowy ojczystej miej trochę szacunku, jak do ludzi których nie lubisz nie masz. POzdrawiam

15

0

@Elvisek xdddddddddddddddddd

0

@KmN ja oglądałem mecz i nie wiem o czym mowa xd

2

@wojopancer 50 procent
Albo wygramy albo nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?