5

@takisobiektos jej gra też ładna

3

@Andi18 i tak nic nie przebije ślubu o którym nikt nie wiedział

0

@Herato jeden "geniusz" na "debacie" mniej także oby nie

0

@Gronek nie no raczej mało prawdopodobne, przydałby mu się nastoletni syn - fan Barcy to szansy byłaby znacznie większa

1

@Jakchcesz plus przecież sami postowali jak teraz za trumpa już ci właściciele miliarderzy porzucają "woke"

2

@Terapuls a Argentyna przegrała z Paragwajem, trzeba porównywać tendencje a nie mecze

7

@Terapuls jak tylko przyklepiemy Haalanda, Alvarez jest następny

1

@Mario96w no poczekajmy co sąd zdecyduje co do Olmo

2

@Michael24 zleży od stylu i okoliczności, na ten moment nie

1

@NeroTFP1 Di Maria to jeszcze spoko bo to jednak też rzeczy nie mające większej wagi, ale tutaj obrońców mają ich najgorsze orły jak De Paul czy ostatnio Enzo

0

@Katalończyk 99 to jeszcze jestem tylko ciekaw opinii o zachowaniu piłkarzy realu po meczu z atelti?

2

@D10SLEO Hołownia za to pewnie powie że szpitale powinny działać z dobroci serca

2


Ale pamiętajmy że trash talk odbywa się na boisku, a poza nim kapitan szczególnie powinien być w pełni dyplomatyczny

2

@Antimadridista_WR acz moim zdaniem również normalne by było gdyby odpowiedział wbiciem szpilki, tak jak normalna była wypowiedź Brazylijczyka

2

Gdyby tylko faktycznie problem z Viniciusem był taki jak z tą wypowiedzią Rafy jak niektórzy stąd sugerują xd

0

@Kapitan hawk @Borneo ci to pisał?

0

@Encore na głos argentyńskich dziennikarzy to i tak nie miał co liczyć

1

@FCB24 przecież Rafa tam nie zagra

2

@fart dobrze że nie powiedział że ma 15 lm bo wtedy to przegięcie

0

A pamiętacie narzekania, że Guardiola zawsze przed meczami za bardzo docenia rywali City?

0

@LOPEZ16 Najwięcej samobójstw popełniają mężczyźni w przedziale wiekowym 35–60 lat. Także matczak ostro o swoim pokoleniu

0

@Encore Ja tam jako jeden z ostatnich tutaj lubię Mareczka, ale Rafa wielokrotnie pokazał (np. ostatnio z Vinim) że jak najbardziej się nadaje

3

@Pedri16Future brak wymiany pokoleń tak działa

1

Ciekawe ilu hejterów słów naszego brazylijskiego Kapitana było fanami wypowiedzi Gundogana o Araujo

0

@Kapitan hawk nie no oburzanie się o coś takiego to naprawdę trzeba być największym płatkiem śniegu chyba

3

40 gol w 41 występie Potężnego Norwega

1

3

@Batys ale co to za bycie Polakiem bez narzekania?

4

@BulaKG google i chata też bym skreślił

6

@Popitek12 tym w tv na pewno nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?