MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 pozostaje liczyć na bayern
0
@FcPortoFan1999 dlatego Szymon Urlopowicz wyciągnął pomocną dłoń
0
@FcPortoFan1999 z Jagiellonią to wiadomo kto uratował
0
@Tarnowitz Pululu
3
Faktycznie przereklamowany ten Papszun, tylko ogórki ciśnie
3
@Cvzx nie no jakbym zapłacił za takie ai to bym żądał zwrotu pieniędzy
0
Dobre to Juve, takie nie za mocne
4
@prokofiew tak już wygląda polityka imperialistów, przecież Stany finansując przemoc w Jemenie i Gazie nawołują Rosję do pokoju
2
@FcPortoFan1999 wtedy cała Polska w cieniu Śląska
0
@BezglutenowyPedri po co żeby grzał ławę z Haalandem?
3
@MesQueUnClub96 Video - Wszystko Jedno
4
@AmigoBlancos ok, ale kto pytał?
0
@FcPortoFan1999 Polonia, wisła, nie mają ochoty na grę w ekstraklasie
0
@esem91 może orłowski patrzy tylko na grę w obronie wtedy jego teza pasuje
4
papugi na łeb zawsze cieszy, teraz kolej na rządowych i weekend udany
0
@Encore @agaFCB widzi tylko 23
0
@jakub1906 Ale jaka celta?
3
@Jakchcesz no patrząc na resztę profilu to i tak ten wpis nie taki zły
3
Potężny Norweg napoczyna Mewy
1
@Popitek12 dembele
3
@BezglutenowyPedri redakcja chyba jak na yt zmienia tytuły jak się nie klikają, to ten artykuł z częścią konferencji Pana Trenera
0
@Pawlak1992 a raczej "debata"
0
@Kgorecki2500 to mieli zmienić ich historię bo ktoś czytając może zmienić plany co do potomstwa?
2
@TR3YWAY nie wiem jak w polsce ale w takim USA odestek rozwodów od lat maleje
8
@Popitek12 rok to 365 dni, a nie sekund
1
Bardzo ładnie gra to Molde. Szkoda dla futbolu jakby już odpadli
0
No z takim returnem jak dziś 1ga może spokojnie powalczyć o trzeci tytuł w Kalifornii
0
@Mitch_Atleta szkoda, że Barcola to nierealna opcja na LS dla nas
0
Myślicie, że prędzej real przegra z Materacami w lm czy my z Wojtkiem na bramce z kimkolwiek?
0
No nic pozostaje liczyć na Dembusia bo ten arsenal to wiadomo w następnym sezonie może coś wygrają