MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No ta Brazylia nawet mocna, a kiedy ten mecz z Litwą?
0
Parę niedociągnięć jest...
1
https://m.jbzd.com.pl/obr/2795199/cesko-slovensko @Comentateiro dzisiaj tak
0
@Safrani united xd więcej napastników tam
0
@Rafalloxfcb jeśli chodzi o milczenie na tematy polityczne to tacy ludzie stanowią większość (co jest jedną z przyczyn sukcesu bidena i trumpa), a co do zgadzania się z jedną albo drugą stroną to jednak jest różnica gdy jesteś przeciwko płacy minimalnej bo nie chcesz płacić swoim pracownikom, a np. gdy uważasz że zwiększa szarą strefę, mimo że w pojedynczym głosowaniu postąpisz tak samo
0
@esem91 poprzeczka zawieszona wyjątkowo nisko, ale co to dla fanów piłki nożnej w Polsce
1
@Tasde a to jak zawsze krytykuje tak wypada pochwalić w tej sytuacji, brawo @wpwelement
2
@Popitek12 e tam, napijesz się i naoglądasz republiki a wypadek i tak by się zdarzył
0
@norbi77 ważne gdzie obaj trafiali swoich rywali i to zadecydowało
2
@arasz1819 nie no z piłką przy nodze wyglądał świetnie, parę naprawdę dobrych przerzutów i otwierających podań
0
@Popitek12 jeden cr7 to jeszcze za mało na bandę
5
Patrzę na pomoc w składzie Francji a tam Czuameni, Rabio i Gendozi. Didier to chyba za bardzo lubi wystawiać tarkę w środku
4
Nico dobry chłopak, niech go szwagry biorą
5
Ale Pedri i Yamal to słabo grają dzisiaj. Ja to bym ich ściągnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
To kogo typujecie z urazem w drugiej połowie? Pedri, Yamal, Olmo czy dla odmiany De Jong?
0
@Herato tak jak z nowym formatem LM, dobrze dla widzów, źle dla piłkarzy
1
@papikkuchta po raz 76 przytoczyć można słowa Hansiego, że chcemy tylko żeby wszystkie kluby były traktowane w ten sam sposób
6
@insp1re No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam całą Legnice,dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci
1
@Safrani kiedy tak świetnie poszła ci praca w ipnie że nawet nie wszyscy fani pis uważają cię za patriotę xd
0
@BorzyKrzys nie, bo to nie po bożemu
18
Jeszcze z dwie kontuzje i Fati będzie mógł popatrzeć jak gra za niego jakiś 14 latek z La Masii
3
Ale wygrać dwa klasyki w żeńskiej i męskiej LM to byłoby dopiero osiągnięcie
2
@mekston proście a będzie wam dane xd
14
@MesQueUnClub96 na znak protestu podczas następnych zawodów bearman rozbije swój samochód
0
@MesQueUnClub96 patrząc na sojusz konfederacji z faszystami to może lepiej w tę stronę
2
@Arden nie no na sto procent więcej niż 10% Polaków ma jakąś chorobę psychiczną
1
Komentarz usunięty
12
@macio_944 gdyby tylko Rafał był w połowie tak sprawczy i radykalny jak maluje go pis
2
@NeroTFP1 ach te emocjonalne kobiety, nie to co my faceci oazy logiki i opanowania xd
11
@barcelonaLM i strzelać gole z rzutów wolnych