MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 jeden cr7 to jeszcze za mało na bandę
5
Patrzę na pomoc w składzie Francji a tam Czuameni, Rabio i Gendozi. Didier to chyba za bardzo lubi wystawiać tarkę w środku
4
Nico dobry chłopak, niech go szwagry biorą
5
Ale Pedri i Yamal to słabo grają dzisiaj. Ja to bym ich ściągnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
To kogo typujecie z urazem w drugiej połowie? Pedri, Yamal, Olmo czy dla odmiany De Jong?
0
@Herato tak jak z nowym formatem LM, dobrze dla widzów, źle dla piłkarzy
1
@papikkuchta po raz 76 przytoczyć można słowa Hansiego, że chcemy tylko żeby wszystkie kluby były traktowane w ten sam sposób
6
@insp1re No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam całą Legnice,dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci
1
@Safrani kiedy tak świetnie poszła ci praca w ipnie że nawet nie wszyscy fani pis uważają cię za patriotę xd
0
@BorzyKrzys nie, bo to nie po bożemu
18
Jeszcze z dwie kontuzje i Fati będzie mógł popatrzeć jak gra za niego jakiś 14 latek z La Masii
3
Ale wygrać dwa klasyki w żeńskiej i męskiej LM to byłoby dopiero osiągnięcie
2
@mekston proście a będzie wam dane xd
14
@MesQueUnClub96 na znak protestu podczas następnych zawodów bearman rozbije swój samochód
0
@MesQueUnClub96 patrząc na sojusz konfederacji z faszystami to może lepiej w tę stronę
2
@Arden nie no na sto procent więcej niż 10% Polaków ma jakąś chorobę psychiczną
1
Komentarz usunięty
12
@macio_944 gdyby tylko Rafał był w połowie tak sprawczy i radykalny jak maluje go pis
2
@NeroTFP1 ach te emocjonalne kobiety, nie to co my faceci oazy logiki i opanowania xd
11
@barcelonaLM i strzelać gole z rzutów wolnych
5
"nie mając tych dwóch graczy [Raphinhi i Araujo], myślę, że to nam trochę szkodzi"
Mam dziwne wrażenie że javier tebas podziela tę opinię
0
@Rifek acz na Di Gregorio nie widziałem narzekań
1
@Rifek Szczęsny odchodząc z Juve?
3
@MesQueUnClub96 Céline Dion - My Heart Will Go On, szczególnie dla muzyki filmowej
0
@FCB24 Hansi Flick całą swoją karierę dużo traci, chcesz odbierać wysoko piłkę to musisz zostawiać miejsce z tyłu
9
Gdyby zrobić wyzwanie że CR7 strzela jednego gola w fazie pucharowej mundialu za każdy miesiąc @Popitek12 bez alkoholu, to nadal miałby ich zero
0
@Popitek12 Pan mateusz borek podczas wyjaśniania afery tajskiej
0
@Derean ten drugi zostanie przełożony, no ale oni mają mocno zawalone
0
@Herato nie, POzdrawiam
0
@Popitek12 muszę powiedzieć jestem zaskoczony, myślałem że morawiecki ma tylko jedną żonę, to tłumaczy po co mu tyle działek