0

@Popitek12 jeden cr7 to jeszcze za mało na bandę

5

Patrzę na pomoc w składzie Francji a tam Czuameni, Rabio i Gendozi. Didier to chyba za bardzo lubi wystawiać tarkę w środku

4

Nico dobry chłopak, niech go szwagry biorą

5

Ale Pedri i Yamal to słabo grają dzisiaj. Ja to bym ich ściągnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

To kogo typujecie z urazem w drugiej połowie? Pedri, Yamal, Olmo czy dla odmiany De Jong?

0

@Herato tak jak z nowym formatem LM, dobrze dla widzów, źle dla piłkarzy

1

@papikkuchta po raz 76 przytoczyć można słowa Hansiego, że chcemy tylko żeby wszystkie kluby były traktowane w ten sam sposób

6

@insp1re No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam całą Legnice,dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci

1

@Safrani kiedy tak świetnie poszła ci praca w ipnie że nawet nie wszyscy fani pis uważają cię za patriotę xd

0

@BorzyKrzys nie, bo to nie po bożemu

18

Jeszcze z dwie kontuzje i Fati będzie mógł popatrzeć jak gra za niego jakiś 14 latek z La Masii

3

Ale wygrać dwa klasyki w żeńskiej i męskiej LM to byłoby dopiero osiągnięcie

2

@mekston proście a będzie wam dane xd

14

@MesQueUnClub96 na znak protestu podczas następnych zawodów bearman rozbije swój samochód

0

@MesQueUnClub96 patrząc na sojusz konfederacji z faszystami to może lepiej w tę stronę

2

@Arden nie no na sto procent więcej niż 10% Polaków ma jakąś chorobę psychiczną

1

Komentarz usunięty

12

@macio_944 gdyby tylko Rafał był w połowie tak sprawczy i radykalny jak maluje go pis

2

@NeroTFP1 ach te emocjonalne kobiety, nie to co my faceci oazy logiki i opanowania xd

11

@barcelonaLM i strzelać gole z rzutów wolnych

5

"nie mając tych dwóch graczy [Raphinhi i Araujo], myślę, że to nam trochę szkodzi"
Mam dziwne wrażenie że javier tebas podziela tę opinię

0

@Rifek acz na Di Gregorio nie widziałem narzekań

1

@Rifek Szczęsny odchodząc z Juve?

3

@MesQueUnClub96 Céline Dion - My Heart Will Go On, szczególnie dla muzyki filmowej

0

@FCB24 Hansi Flick całą swoją karierę dużo traci, chcesz odbierać wysoko piłkę to musisz zostawiać miejsce z tyłu

9

Gdyby zrobić wyzwanie że CR7 strzela jednego gola w fazie pucharowej mundialu za każdy miesiąc @Popitek12 bez alkoholu, to nadal miałby ich zero

0

@Popitek12 Pan mateusz borek podczas wyjaśniania afery tajskiej

0

@Derean ten drugi zostanie przełożony, no ale oni mają mocno zawalone

0

@Herato nie, POzdrawiam

0

@Popitek12 muszę powiedzieć jestem zaskoczony, myślałem że morawiecki ma tylko jedną żonę, to tłumaczy po co mu tyle działek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?