MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 Di Maria to jeszcze spoko bo to jednak też rzeczy nie mające większej wagi, ale tutaj obrońców mają ich najgorsze orły jak De Paul czy ostatnio Enzo
0
@Katalończyk 99 to jeszcze jestem tylko ciekaw opinii o zachowaniu piłkarzy realu po meczu z atelti?
2
@D10SLEO Hołownia za to pewnie powie że szpitale powinny działać z dobroci serca
2
Ale pamiętajmy że trash talk odbywa się na boisku, a poza nim kapitan szczególnie powinien być w pełni dyplomatyczny
2
@Antimadridista_WR acz moim zdaniem również normalne by było gdyby odpowiedział wbiciem szpilki, tak jak normalna była wypowiedź Brazylijczyka
2
Gdyby tylko faktycznie problem z Viniciusem był taki jak z tą wypowiedzią Rafy jak niektórzy stąd sugerują xd
0
@Kapitan hawk @Borneo ci to pisał?
0
@Encore na głos argentyńskich dziennikarzy to i tak nie miał co liczyć
1
@FCB24 przecież Rafa tam nie zagra
2
@fart dobrze że nie powiedział że ma 15 lm bo wtedy to przegięcie
0
A pamiętacie narzekania, że Guardiola zawsze przed meczami za bardzo docenia rywali City?
0
@LOPEZ16 Najwięcej samobójstw popełniają mężczyźni w przedziale wiekowym 35–60 lat. Także matczak ostro o swoim pokoleniu
0
@Encore Ja tam jako jeden z ostatnich tutaj lubię Mareczka, ale Rafa wielokrotnie pokazał (np. ostatnio z Vinim) że jak najbardziej się nadaje
3
@Pedri16Future brak wymiany pokoleń tak działa
1
Ciekawe ilu hejterów słów naszego brazylijskiego Kapitana było fanami wypowiedzi Gundogana o Araujo
0
@Kapitan hawk nie no oburzanie się o coś takiego to naprawdę trzeba być największym płatkiem śniegu chyba
3
40 gol w 41 występie Potężnego Norwega
1
@Barcafan2020 42
3
@Batys ale co to za bycie Polakiem bez narzekania?
4
@BulaKG google i chata też bym skreślił
6
@Popitek12 tym w tv na pewno nie
2
@escarabajo bo nasi u21 grają w seniorskiej
1
@fc20barca @Popitek12 opinia? (Poza tym że zgłoszone)
0
@fc20barca p reklama?
0
@fc20barca w pojedynczej to nie wiem, ale w mnogiej "prześcieradła" POzdrawiam
2
@Starrk ambitnych w swojej nieweryfkalności przede wszystkim, jakby ktoś chciał zrozumieć o co mi chodzi to polecam świetny materiał w temacie
4
@wojopancer Inną opcją było: "mój wujek w Stanach właśnie wziął trzecią hipotekę na swój dom, mówi że nic złego z tym się nie może stać bo banki są pod ścisłą kontrolą"
10
@wojopancer drugi samolot uderzył w wtc
0
@MesQueUnClub96 może wreszcie jakiś komentatorów z sensem by wzięli, bo poza Święcickim to bieda
0
@BezglutenowyPedri gra Brazylia i Argentyna to musi być ogień, a nie jak w Polszy że wszyscy dyplomatycznie kłamią jak najęci