MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KmN ja oglądałem mecz i nie wiem o czym mowa xd
2
@wojopancer 50 procent
Albo wygramy albo nie
0
@ElKamil przecież pierwsza połowa z materacami była kapitalna
0
Trochę ten występ niepokoi przed potencjalnym starciem z Interem, który też uwielbia grać nisko
0
Ja bym wrzucił takiego drugiego Gaviego do składu
1
@Who_you_mam ja tam piję tylko w dwóch przypadkach
Jak jest okazja i jak nie ma okazji
0
Jedna zaleta, że real jest tak długo we wszystkich rozgrywkach, że może carlo "nie rozmawia o sędziach" Ancelotti zostanie
1
Ależ ̶M̶e̶n̶t̶a̶l̶ szczęście miała Valencia
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Ale cieszę się że w ramach sprawiedliwości za karny z d*py piłkarze realu kryli powietrze przy tym rożnym.
1
@Mankind Przynajmniej CPK zawsze popierał
A nie czekaj...
4
@Mankind przecież on żartował
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@esem91 czytaniem gorących z la bamby
1
@Bulbazaur17 "brzydkie" słowa są niestety blisko szczytu listy zakazów pana elementa
3
@blakkudium czyli w grudniu może będą
6
Tomasz Komenda za 18 lat niesłusznie spędzone za kratami dostał 13 milionów odszkodowania. Moim zdaniem zupełnie niesłusznie bo to bardzo rzadki przypadek, a jak wiadomo takimi nie ma co się prawnie zajmować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Bulbazaur17 tak jak @misterio zauważył takie postawienie sprawy nie uwzględnia opcji bycia ukaranym za wiarę w nie to bóstwo. Natomiast osobiście zakwestionował bym też czy faktycznie nic się nie traci jeśli swoje życie na Ziemi układa się pod nakazy które okazują się być nieprawdą. Wtedy w wariancie braku życia wiecznego dodatkowo tracimy wolność życia ziemskiego w mojej opinii.
4
Komentarz usunięty
0
@gumaz tych co spamują tylko
18
@Roobo Araujo zagrał dobrze moim zdaniem (wiele w powietrzu wygrał np.) a co do reszty to kto miał wejść przy naszej ławce?
0
Ale szczerze to faktycznie jestem pod wrażeniem gry Alvareza. Tak ciągnąć za koszulkę to mało kto potrafi, a potem jeszcze magiczna sztuczka ze znikaniem na resztę spotkania.
5
De Jong tylko zmienił imię na Frankie i od razu dużo lepszy piłkarz plus pełne zaangażowanie z tyłu
1
Jednak się człowiek trochę zna na tej piłce
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15472609#comment-15472609
0
Ale pamiętajcie że nie można ich pouczać bo wygrali mistrzostwo świata
5
Człowiek patrzy na ławkę widzi Simeone, patrzy na boisko a tam bordalas
6
Ale strach pomyśleć jakby to wyglądało, gdyby Atletico wyszło defensywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Rzadka sytuacja, że to rekin sieka rzeźników
20
Ja myślę że Lewy obejrzał wypowiedź (Pana) Borka i poprosił o odpoczynek by być gotowym na 90 minut z Mołdawią
5
Skoro real wczoraj 4:4 to znaczy że my dziś 1:0 na wyjeździe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Deathwing112 bo w drugiej turze masz tylko takie opcje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika