0

A mógł zabić xd

3

Panie Fliczku skracanie kar jest dla realu madryt. Dla Pana jest zawieszenie za machnięcie ręką xd

1

A jakby wyprostowaną nogą pogłaskać nos rywala to jaka kara? 30 meczów czy -1?

0

@Kubsoleon zależy od przebiegu lm i kmś

1

@July_6_BcN Tam był efekt nowości. Dzisiaj doszło trochę świeżej krwi, ale jednak za mało

4

Wspaniała to była debata, nie zapomnę jej nigdy

0

Raz zawalił to teraz się nauczył strzelać te karne po tamtym błędzie

0

@QuaReL poglądowo może nawet nie aż tak bardzo, ale powiązania towarzysko-biznesowe robią swoje

1

A argentyńskie atletico w między czasie remis z najgorszą drużyną ligi

0

@Popitek12 już mieliśmy prezydenta alkoholika

4

Rekwizyty, przebrania jeszcze i mamy pełen kabaret

3

@PatrychoO żeby nawrocki mógł w ramach odpowiedzi zaatakować nieobecnych

1

@Danny Gaucho Wiadomo są różne opinie ale dla mnie to głupie gdyby rodzaj absencji decydował czy przyznać trofeum. Dlatego praktycznie są to dla mnie dwa pytania i za obecność w kadrze moim zdaniem na pewno powinno się liczyć a za bycie w klubie jednak też, no ale tu jak najbardziej rozumiem jak ktoś uważa że nie.

0

@July_6_BcN *oni mówią że to deszcz vs ci co mówią że to splunięcie
Tak czy siak w obu sytuacjach jestem opluty a tylko jedna ma perspektywy na poprawę. Dlatego ważne są konsekwencje czynów a nie szczerość sama w sobie.

4

@escarabajo Ja myślałem że to świetny ruch i w ogóle. Gość mimo wieku wszedł nieźle i ładował kolejne gole. A potem przyszedł mecz z atletico i brak podania do Raphiniy...

0

@July_6_BcN Cóż jako wielki fan nieszczerości ciężko mi znaleźć opinię z którą nie zgadzam się bardziej niż z tą.

1

@Safrani nie no albo bez rodzynek albo sernik, używajmy poprawnej polszczyzny

0

@reloaded to chyba było w miesiącach liczone

1

@Zoker Cóż lepsze to niż strach i nienawiść

1

@BorzyKrzys "нередко"?

5

@maroon to mamy na la bambie sporo masochistów patrząc ile tu o wypowiedziach trzaska

2

@Destroyer_of_Worlds co do precyzji sondaży tych miałbym wątpliwości no ale bardzo dziwiły mnie komentarze o tym że brak obecności był lepszy rzekomo dla niego

0

@GeneralXavi jak okaże się beznadziejny to jeszcze może wzmocnić, łącznie z opcją pierwszego w historii III RP odwołania prezydenta

8

Ale że kylian się tak zachowa to zupełnie bym się nie spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)



0

Ale trzeba przyznać że mbappe się wpasował do reszty ekipy

0

Jednego bandytę mniej

0

Z Ipsiwich też legia miałaby ciężko

0

I po co Włoch wygrywał tego seta?

1

@BulaKG piwo o 12? Bez przesady.

Te cztery z rana mi wystarczą

2

Dzisaj po meczu mniejszy ruch tutaj niż wczoraj po debacie, a ludzie myślą że admini usunęliby politykę ze strony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?