0

Marek mówi by go wrzucić na "9" bo tam grał za dzieciaka

0

104 minuta pierwsze dobre zagranie Rafy :(

4

To var jest dostępny w tym spotkaniu?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Żarłacz znów wyskoczył z głębin

1

Oj byłyby komentarze "Ter Static" równo pisane tutaj

0

Ale cieszy, że łapanie na spalone dziś znowu świetnie działa (zobaczymy co jak Mbappe wejdzie)

1

No trzeba przyznać że taktyka presji na sędziów podziałała.

0

No nic, niech wygra lepszy

Albo real madryt...

1

@tadzik447 dla oglądania bólu d*py w studio po meczu

0

Ja też jestem z tych co uważają, że dzisiaj będzie ciężko. Także skromne 4:0 dla mnie wystarczy

1

@Aragorn33 reprezentacja Francji
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Criss18Barca jest takie ryzyko patrząc po składzie będą grali dużo długich piłek

1

Szkoda że bez Balde bo w superpucharze ładnie tam woził vasqueza

0

@FcPortoFan1999 jaki typ na występ Igulca w Madrycie?

1

No i tenis umiera po raz kolejny. Oby wieczorem madryt do niego dołączył

1

Ale obawiam się, że ta presja na sędziów i tak może zadziałać także jutro trzeba być raczej wyraźnie lepszym, żeby zniwelować ewentualne nieprzychylne gwizdanie.

26

real madryt: szczuje na sędziów w klubowej telewizji
Sędziowie: reagują
real madryt: wybuch płaczu

A miał być nudny piąteczek

0

@PW27 chyba że zmienią sędziego

3

Żeby się tylko nie skończyło, że nagle przydzielą asa pokroju manzano albo soto grado xd

4

@Gaucho Ansu Fati na zdjęciach w stroju nieźle wypada

4

@Kgorecki2500 Karol wojtyła

2

Marek po kontuzji. Gavi po kontuzji. Może z Valladiolid się uda znów zobaczyć dwóch moich ulubionych piłkarzy w wyjściowym składzie

0

@arasz1819 tak na pewno podłożyli się w derbach, i to kolejny raz w tym sezonie xd

4

Przecież ten Inter to się nadaje do domu starców a nie finału lm. Nasza młodzież jedzie z nimi równo w środę

0

@marcin62 @janniksinner do ciebie pytanie

1

@Criss18Barca pytania proste ale odpowiedzi tragedia, trzy różne wersje tej samej a ich rzeczywiste spektrum ideologiczne wąziutkie

0

@OskP de jong niby w ligowym zagrał dobrze ale ja się o niego boję

0

@Comentateiro dobry Pedri - mało powiedziane

4

Ale ciekawe czemu ten Pedri nie ma więcej asyst. Wielka zagadka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Tik tak It's Olmo time

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?