MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marek mówi by go wrzucić na "9" bo tam grał za dzieciaka
0
104 minuta pierwsze dobre zagranie Rafy :(
4
To var jest dostępny w tym spotkaniu?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Żarłacz znów wyskoczył z głębin
1
Oj byłyby komentarze "Ter Static" równo pisane tutaj
0
Ale cieszy, że łapanie na spalone dziś znowu świetnie działa (zobaczymy co jak Mbappe wejdzie)
1
No trzeba przyznać że taktyka presji na sędziów podziałała.
0
No nic, niech wygra lepszy
Albo real madryt...
1
@tadzik447 dla oglądania bólu d*py w studio po meczu
0
Ja też jestem z tych co uważają, że dzisiaj będzie ciężko. Także skromne 4:0 dla mnie wystarczy
1
@Aragorn33 reprezentacja Francji
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Criss18Barca jest takie ryzyko patrząc po składzie będą grali dużo długich piłek
1
Szkoda że bez Balde bo w superpucharze ładnie tam woził vasqueza
0
@FcPortoFan1999 jaki typ na występ Igulca w Madrycie?
1
No i tenis umiera po raz kolejny. Oby wieczorem madryt do niego dołączył
1
Ale obawiam się, że ta presja na sędziów i tak może zadziałać także jutro trzeba być raczej wyraźnie lepszym, żeby zniwelować ewentualne nieprzychylne gwizdanie.
26
real madryt: szczuje na sędziów w klubowej telewizji
Sędziowie: reagują
real madryt: wybuch płaczu
A miał być nudny piąteczek
0
@PW27 chyba że zmienią sędziego
3
Żeby się tylko nie skończyło, że nagle przydzielą asa pokroju manzano albo soto grado xd
4
@Gaucho Ansu Fati na zdjęciach w stroju nieźle wypada
4
@Kgorecki2500 Karol wojtyła
2
Marek po kontuzji. Gavi po kontuzji. Może z Valladiolid się uda znów zobaczyć dwóch moich ulubionych piłkarzy w wyjściowym składzie
0
@arasz1819 tak na pewno podłożyli się w derbach, i to kolejny raz w tym sezonie xd
4
Przecież ten Inter to się nadaje do domu starców a nie finału lm. Nasza młodzież jedzie z nimi równo w środę
0
@marcin62 @janniksinner do ciebie pytanie
1
@Criss18Barca pytania proste ale odpowiedzi tragedia, trzy różne wersje tej samej a ich rzeczywiste spektrum ideologiczne wąziutkie
0
@OskP de jong niby w ligowym zagrał dobrze ale ja się o niego boję
0
@Comentateiro dobry Pedri - mało powiedziane
4
Ale ciekawe czemu ten Pedri nie ma więcej asyst. Wielka zagadka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Tik tak It's Olmo time