MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@karolszymek nie ma zmiennika bo inni za takie odklejenie skończyliby z permem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@macio_944 dokładnie a krzysiu pewnie też znając sympatię "dzinnikarzy" sportowych ze stolicy
19
@macio_944 nie no otwarcie kibicować legii to jednak wstyd
47
@Criss18Barca maciak - cska moskwa
0
@maroon z tego co patrzę to jest to poprawna forma, rok temu była już kłótnia o to
0
Czyli marciniak w ramach odpowiedzialności po kompromitacji w meczu z legią miał wakacje a teraz dali mu finał legii?
0
Się przypominają finały sprzed lat
1
@Comentateiro Zus, a nie to żart był
Nfz, a nie to też
Podatki, uj tutaj też żartowanie
Wychodzi, że chyba humor Polaków xd
4
No to trzeba głosować na AfD. Prawdziwie propolska partia
1
@PatrychoO nie. .
7
@Croocers skrzydłowy musi być na wczoraj
3
@blakkudium jaki klub taki strój
23
@Jakchcesz żona Guardiolii 2.0
0
@tadzik447 wmawia się ludziom za dzieciaka, że chodzenie po domach na Halloween ściąga szatana i potem wierzą w przesądy, astrologię i inne magiczne myślenie
0
Tak skacząc między meczami interu i man utd to większej różnicy w grze nie ma xd
1
@Foton tylko Federacja Europejska
1
@Colin94 pienionszki
0
@ObiwanKenobi tutaj zawsze straszą tibo a wczoraj jedna dobra obrona Yamala a do tego błąd przy bramie na 2:2
0
@Bernard777 Ludzka pamięć zwodna jest patrząc, że nie tylko ty tak myślisz
0
@chavez zwłaszcza, że on potrzebuje więcej PR bo liczb raczej nie dowiezie niestety
0
@Sulimo porównując do starcia z Benfika czy Leganes to BVB, Celta i teraz Real na niższym poziomie
1
@Sulimo choć akurat te ostatnie mecze znowu gorsze
0
@BorzyKrzys jak go nie lubię to jednak tibo miał takie wypowiedzi
4
Podobno Kounde nadal biegnie
2
@kamiVeB a raczej maksimum cztery patrząc jak to bywa z karami dla nich
2
Dzień dobry wszystkim albo jak to się mówi w Katalonii Madrid cabron saluda al campeon :)
44
Przyjście Inigo to najlepiej wydane 0 euro w historii
5
Najlepsze w sumie to, że i tak ani Pedri, ani Olmo, ani Ferran, ani Yamal, a już szczególnie Rafa nie zagrali na 100 procent swoich możliwości. Także jak nasza szpica się poprawi na lm to powinno być dobrze.
5
Jureczku co tam u ciebie? Skąd to zwątpienie?
0
Ale ta porażka realu to jednak zasługa sędziów.
Bez wydrukowaniu meczu z Celtą nie graliby w finale xd