2

@karolszymek nie ma zmiennika bo inni za takie odklejenie skończyliby z permem
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@macio_944 dokładnie a krzysiu pewnie też znając sympatię "dzinnikarzy" sportowych ze stolicy

19

@macio_944 nie no otwarcie kibicować legii to jednak wstyd

47

@Criss18Barca maciak - cska moskwa

0

@maroon z tego co patrzę to jest to poprawna forma, rok temu była już kłótnia o to

0

Czyli marciniak w ramach odpowiedzialności po kompromitacji w meczu z legią miał wakacje a teraz dali mu finał legii?

0

Się przypominają finały sprzed lat

1

@Comentateiro Zus, a nie to żart był
Nfz, a nie to też
Podatki, uj tutaj też żartowanie

Wychodzi, że chyba humor Polaków xd

4

No to trzeba głosować na AfD. Prawdziwie propolska partia

1

@PatrychoO nie. .

7

@Croocers skrzydłowy musi być na wczoraj

3

@blakkudium jaki klub taki strój

23

@Jakchcesz żona Guardiolii 2.0

0

@tadzik447 wmawia się ludziom za dzieciaka, że chodzenie po domach na Halloween ściąga szatana i potem wierzą w przesądy, astrologię i inne magiczne myślenie

0

Tak skacząc między meczami interu i man utd to większej różnicy w grze nie ma xd

1

@Foton tylko Federacja Europejska

1

@Colin94 pienionszki

0

@ObiwanKenobi tutaj zawsze straszą tibo a wczoraj jedna dobra obrona Yamala a do tego błąd przy bramie na 2:2

0

@Bernard777 Ludzka pamięć zwodna jest patrząc, że nie tylko ty tak myślisz

0

@chavez zwłaszcza, że on potrzebuje więcej PR bo liczb raczej nie dowiezie niestety

0

@Sulimo porównując do starcia z Benfika czy Leganes to BVB, Celta i teraz Real na niższym poziomie

1

@Sulimo choć akurat te ostatnie mecze znowu gorsze

0

@BorzyKrzys jak go nie lubię to jednak tibo miał takie wypowiedzi

4

Podobno Kounde nadal biegnie

2

@kamiVeB a raczej maksimum cztery patrząc jak to bywa z karami dla nich

2

Dzień dobry wszystkim albo jak to się mówi w Katalonii Madrid cabron saluda al campeon :)

44

Przyjście Inigo to najlepiej wydane 0 euro w historii

5

Najlepsze w sumie to, że i tak ani Pedri, ani Olmo, ani Ferran, ani Yamal, a już szczególnie Rafa nie zagrali na 100 procent swoich możliwości. Także jak nasza szpica się poprawi na lm to powinno być dobrze.

5

Jureczku co tam u ciebie? Skąd to zwątpienie?

0

Ale ta porażka realu to jednak zasługa sędziów.

Bez wydrukowaniu meczu z Celtą nie graliby w finale xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?