MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
"Tym strzałem chciał postraszyć gołębie na stadionie"
1
No i ok. Niech sobie Enrique wygra finał, coś mu się od życia należy po tylu przykrych doświadczeniach. A żal interczyków i mbappe też przyjemny będzie
0
@bart_azz nie no taki Marquinios też by się przydał i ktoś z pary Hakimi/Mendes
2
@Eklerek kontrola piłki gorsza, ale więcej z przodu daje
1
@Gibbon_FCB final lm 2019 najgorszy jaki pamiętam
0
@bezalkoholowy nie to nie cywilizacja VII
0
@wosiek91 Ale biały dym idzie z komina a nie gaśnicy
1
Kto wrzuca Here We Go w przypadku konklawę? Terlikowski?
0
@cules100pro gra w obronie na pewno traci natomiast wyprowadzenie piłki jest lepsze
0
@Pawlak1992 akurat jeśli chodzi o zarzuty korupcyjne to inter raczej nie jest dobrym przykładem xd
0
@Krzysztof1987 Rafa słabiej od Olmo gdzie jeden zawalił stratę gola a drugi miał powrót do obrony w dogrywce? Naprawdę co wy macie takie uprzedzenia do Brazyliczyka xd
0
@Michael24 szczególnie że jak var wchodził do użycia to marciniak był pierwszy do sędziowania po swojemu
3
@Fake69 przecież w finale nadal dobrze wyglądało, podobnie wczoraj - ja kojarzę jedno złamanie linii jak Thurman kopnął bardzo niecelnie
1
Ale że najlepsza obrona tej edycji dostaje od nas trzy gole w drugim meczu i ich bramkarz słusznie bierze MVP to naprawdę pokazuję naszą siłę ofensywną
1
@regatta52 wtedy niestety pewnie KMŚ będą miały znaczenie
1
@barcelonaLM tylko że rozgrywki pucharowe to zawsze duże ryzyko jeden zły mecz i cię nie ma (Araujo z PSG pozdrawia)
2
@LukaszFan wiesz tutaj większość "ekspertów" uważa za błąd bramkarza za każdym razem jak się nie rzuci do interwencji
0
@Sysia11 Sorloth ma ponad bramkę więcej niż xg a alvarez około 0,7, a Haaland to wiadomo
2
Człowiek pamięta mecze legii, realu i innych. Poza finałem mundialu marciniak nie jest na właściwym poziomie
0
@Andi18 no u Samuela to był problem kontuzji, więc może u Araujo też
0
@Sysia11 ale potrzebuje więcej sytuacji a skuteczność u nas to właśnie problem także Haaland to na 200 procent byłby lepszy ale wiadomo, że to totalnie nierealna opcja
0
@Szmulek niektórym wystarczy że mają Argentyńczyka w składzie
0
@Sysia11 albo Sorlota bo liczby ma podobne a gra jeszcze mniej
6
@norbi77 podobnie no ale wtedy te gole Chelsea to był szczyt absurdu plus czerwona fana żon swoich kolegów
0
@Zdobywca a już myślałem że graliśmy derby z espanyolem w 24
1
@DeXt3rVeB ale przecież ogląda każdy mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@karci0
0
No z tych zbliżeń na sytuację to wygląda na ewidentny faul na Martinie
0
@FCKubanczyk89 przecież jak PSG weźmie LM to na pewno dostanie jako Francuz
0
I autobusiarze dowieźli