9

"Tym strzałem chciał postraszyć gołębie na stadionie"

1

No i ok. Niech sobie Enrique wygra finał, coś mu się od życia należy po tylu przykrych doświadczeniach. A żal interczyków i mbappe też przyjemny będzie

0

@bart_azz nie no taki Marquinios też by się przydał i ktoś z pary Hakimi/Mendes

2

@Eklerek kontrola piłki gorsza, ale więcej z przodu daje

1

@Gibbon_FCB final lm 2019 najgorszy jaki pamiętam

0

@bezalkoholowy nie to nie cywilizacja VII

0

@wosiek91 Ale biały dym idzie z komina a nie gaśnicy

1

Kto wrzuca Here We Go w przypadku konklawę? Terlikowski?

0

@cules100pro gra w obronie na pewno traci natomiast wyprowadzenie piłki jest lepsze

0

@Pawlak1992 akurat jeśli chodzi o zarzuty korupcyjne to inter raczej nie jest dobrym przykładem xd

0

@Krzysztof1987 Rafa słabiej od Olmo gdzie jeden zawalił stratę gola a drugi miał powrót do obrony w dogrywce? Naprawdę co wy macie takie uprzedzenia do Brazyliczyka xd

0

@Michael24 szczególnie że jak var wchodził do użycia to marciniak był pierwszy do sędziowania po swojemu

3

@Fake69 przecież w finale nadal dobrze wyglądało, podobnie wczoraj - ja kojarzę jedno złamanie linii jak Thurman kopnął bardzo niecelnie

1

Ale że najlepsza obrona tej edycji dostaje od nas trzy gole w drugim meczu i ich bramkarz słusznie bierze MVP to naprawdę pokazuję naszą siłę ofensywną

1

@regatta52 wtedy niestety pewnie KMŚ będą miały znaczenie

1

@barcelonaLM tylko że rozgrywki pucharowe to zawsze duże ryzyko jeden zły mecz i cię nie ma (Araujo z PSG pozdrawia)

2

@LukaszFan wiesz tutaj większość "ekspertów" uważa za błąd bramkarza za każdym razem jak się nie rzuci do interwencji

0

@Sysia11 Sorloth ma ponad bramkę więcej niż xg a alvarez około 0,7, a Haaland to wiadomo

2

Człowiek pamięta mecze legii, realu i innych. Poza finałem mundialu marciniak nie jest na właściwym poziomie

0

@Andi18 no u Samuela to był problem kontuzji, więc może u Araujo też

0

@Sysia11 ale potrzebuje więcej sytuacji a skuteczność u nas to właśnie problem także Haaland to na 200 procent byłby lepszy ale wiadomo, że to totalnie nierealna opcja

0

@Szmulek niektórym wystarczy że mają Argentyńczyka w składzie

0

@Sysia11 albo Sorlota bo liczby ma podobne a gra jeszcze mniej

6

@norbi77 podobnie no ale wtedy te gole Chelsea to był szczyt absurdu plus czerwona fana żon swoich kolegów

0

@Zdobywca a już myślałem że graliśmy derby z espanyolem w 24

1

@DeXt3rVeB ale przecież ogląda każdy mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@karci0

0

No z tych zbliżeń na sytuację to wygląda na ewidentny faul na Martinie

0

@FCKubanczyk89 przecież jak PSG weźmie LM to na pewno dostanie jako Francuz

0

I autobusiarze dowieźli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?