MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 większa progresja podatkowa
Opodatkowanie gigantów technologicznych
1
@Kgorecki2500 proste jak wygrają moi - dobrze dla świata a jak nie - źle dla świata
0
@Guess To jest nas dwóch
10
@Rastafarnianin Ale ważne że Dudek miał dogadany czas gry
( ͡° ͜ʖ ͡°)
37
Z pozdrowieniami dla dudka, kowala i tomaszewskiego
0
@Szmulek A ja bym dał Pedriemu, najbardziej niezastąpiony w naszych sukcesach
0
@Nazio_87 no kolegów ze studia na pewno deklasuje
2
@esem91 jedyny powód by kibicować interowi w finale
0
@Hawajczyk nie no jakby balona dostał lautaro to byłby skandal prawie jak w 2020
2
@Kapitan hawk sezon ligowy na bernabeu trwa bardzo długo
3
Ale mogę wiedzieć o jakim mistrzostwie wszyscy tu piszą? Wszak ligę przegraliśmy w grudniu
0
Też macie dźwięk rozjechany z obrazem?
0
Sinner chyba świeżo nasmarowany
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Vurt realny czas gry w Hiszpanii
4
@Vurt idziesz na zawody?
0
@ShawnC nawet jeśli w obronie popełniają tyle samo błędów (co i z tym się nie zgadzam) to nie powiesz że radzą sobie tak samo z piłką przy nodze
0
@Cochise na pewno miałem tak, że za młodego dzieciaka nie lubiłem muzyki słuchanej przez moich rodziców, a obecnie jestem fanem sporej ich liczby, no ale to tak od wczesnej dorosłości
1
@MesQueUnClub96 ale STS najlepszy nadal?
3
@Trojanek23 a jakieś wady? POzdrawiam
0
Widzę Zheng potrzebowała 7 spotkań na wygranie pierwszy raz z Igą i 7 również na wygranie pierwszy raz z Sabalenką. Oby na drugi tyle nie czekała
1
@FcPortoFan1999 już dwa razy to robiłem, w lidze mistrzów przeciwko tym drugim rządowym
0
@FcPortoFan1999 szkoda marnować karierę czas na dobry klub w końcu
0
@Ojciec5tkidzieci wybierać a uczestniczyć w wyborze to też różnica
3
@Who_you_mam a najlepsze że oni tak mało biegają w meczach xd
0
@Ojciec5tkidzieci Z jednej strony masz trochę racji, ale moim zdaniem jeśli mowa tylko o szkołach średnich to ten pomysł jest do rozważenia. Z moich doświadczeń jednak samorząd w liceum to byli rozsądni ludzie, którzy potrafili różne rzeczy załatwić. A dyrektora mieliśmy akurat tragicznego (z udowodnionym oszustwem i zarzutami o niestosowne zachowanie względem uczennicy) i nie było opcji go ruszyć ze stanowiska
0
@Pawlak1992 Tylko, że nie ma ogólnego programu religii od państwa a zależy on od danego wyznania. A jeśli sami wyznawcy (przynajmniej według deklaracji) nie chcą chodzić, to czemu mamy za to płacić wszyscy?
1
@Nazio_87 jeszcze zbytni świeżak, albo za rzadko wchodzimy w interakcję bo nie mam obrazu twojej osoby wyrobionego
0
@Recha_0684 nie, nie mam już ochoty tłumaczyć ci dlaczego i to nie byłoby nielegalne
0
@Herato numer Leo - numer Ronaldinho
1
@Recha_0684 To są dwa pytania. Drugie z tezą i ewidentnie w złej wierze. Ja natomiast nie myślałem o tym wyborze nawet połowę tego co ty, po prostu estetycznie odpowiada mi ten obrazek, jak znajdę coś lepszego to dojdzie do zmiany. POzdrawiam