0

@NeroTFP1 większa progresja podatkowa
Opodatkowanie gigantów technologicznych

1

@Kgorecki2500 proste jak wygrają moi - dobrze dla świata a jak nie - źle dla świata

0

@Guess To jest nas dwóch

10

@Rastafarnianin Ale ważne że Dudek miał dogadany czas gry
( ͡° ͜ʖ ͡°)

37

Z pozdrowieniami dla dudka, kowala i tomaszewskiego


0

@Szmulek A ja bym dał Pedriemu, najbardziej niezastąpiony w naszych sukcesach

0

@Nazio_87 no kolegów ze studia na pewno deklasuje

2

@esem91 jedyny powód by kibicować interowi w finale

0

@Hawajczyk nie no jakby balona dostał lautaro to byłby skandal prawie jak w 2020

2

@Kapitan hawk sezon ligowy na bernabeu trwa bardzo długo

3

Ale mogę wiedzieć o jakim mistrzostwie wszyscy tu piszą? Wszak ligę przegraliśmy w grudniu

0

Też macie dźwięk rozjechany z obrazem?

0

Sinner chyba świeżo nasmarowany
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Vurt realny czas gry w Hiszpanii

4

@Vurt idziesz na zawody?

0

@ShawnC nawet jeśli w obronie popełniają tyle samo błędów (co i z tym się nie zgadzam) to nie powiesz że radzą sobie tak samo z piłką przy nodze

0

@Cochise na pewno miałem tak, że za młodego dzieciaka nie lubiłem muzyki słuchanej przez moich rodziców, a obecnie jestem fanem sporej ich liczby, no ale to tak od wczesnej dorosłości

1

@MesQueUnClub96 ale STS najlepszy nadal?

3

@Trojanek23 a jakieś wady? POzdrawiam

0

Widzę Zheng potrzebowała 7 spotkań na wygranie pierwszy raz z Igą i 7 również na wygranie pierwszy raz z Sabalenką. Oby na drugi tyle nie czekała

1

@FcPortoFan1999 już dwa razy to robiłem, w lidze mistrzów przeciwko tym drugim rządowym

0

@FcPortoFan1999 szkoda marnować karierę czas na dobry klub w końcu

0

@Ojciec5tkidzieci wybierać a uczestniczyć w wyborze to też różnica

3

@Who_you_mam a najlepsze że oni tak mało biegają w meczach xd

0

@Ojciec5tkidzieci Z jednej strony masz trochę racji, ale moim zdaniem jeśli mowa tylko o szkołach średnich to ten pomysł jest do rozważenia. Z moich doświadczeń jednak samorząd w liceum to byli rozsądni ludzie, którzy potrafili różne rzeczy załatwić. A dyrektora mieliśmy akurat tragicznego (z udowodnionym oszustwem i zarzutami o niestosowne zachowanie względem uczennicy) i nie było opcji go ruszyć ze stanowiska

0

@Pawlak1992 Tylko, że nie ma ogólnego programu religii od państwa a zależy on od danego wyznania. A jeśli sami wyznawcy (przynajmniej według deklaracji) nie chcą chodzić, to czemu mamy za to płacić wszyscy?

1

@Nazio_87 jeszcze zbytni świeżak, albo za rzadko wchodzimy w interakcję bo nie mam obrazu twojej osoby wyrobionego

0

@Recha_0684 nie, nie mam już ochoty tłumaczyć ci dlaczego i to nie byłoby nielegalne

0

@Herato numer Leo - numer Ronaldinho

1

@Recha_0684 To są dwa pytania. Drugie z tezą i ewidentnie w złej wierze. Ja natomiast nie myślałem o tym wyborze nawet połowę tego co ty, po prostu estetycznie odpowiada mi ten obrazek, jak znajdę coś lepszego to dojdzie do zmiany. POzdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?