0

@626 Poza tym cisza oznacza zakaz agitacji, o wywiadach tuska można będzie pisać nadal

0

@626 ruch po wywiadach z mentzenem większy niż po meczu z Bilbao - nie ma szans

0

@Kgorecki2500 a wydrukuję sobie kopię, nie wiadomo kiedy może się przydać

0

@dzrpn rozumiem że ty za rządów donalda miałeś 18 i wtedy antypo było cool a rządach pis 2005 już nie pamiętałeś xdd

0

@escarabajo repkę dwa razy?

0

@Bilon87 no i zostałem przejrzany

6

@Bilon87 jak ciągnął je do hotelu to słusznie

2

@Uukasz_93 czy ci mocodawcy są z nami teraz w pokoju?

1

@don'T.R.I.P.e Ja tam żadnych komentarzy nie widzę

2

@Jakchcesz i narodziny Bestii Raphiny

0

A propos najlepszych meczów w tym sezonie to może lekki hot take z mojej strony ale jeśli chodzi o jakość piłkarską najlepszy był 1-2 z Atletico

1

@kuz I to luksusowe. Tylu bogaczy z zagranicy tam mieszka

2

Coś dziwnie szybko entuzjazm do kandydatury Sikorskiego spadł wśród konfederatów z la bamby xd

0

Nawrocki przegrał wszystkie trofea Pogoni Szczecin

0

@Destroyer_of_Worlds mając obaj poparcie milionów ludzi to łatwo znaleźć szczerze zaangażowanie, ale przy urnie będą się liczyć twarde liczby (mobilizacja)

1

@Borry w tym sezonie nie miały one znaczenia, w przyszłym zobaczymy

1

@Kondziubarca czekamy na komentarz (Pana) Borka

0

@KamQiX tzn. oni nie są partią

3

@Cule1234 trochę wstyd tak działać na ostatnią chwilę

0

@FcPortoFan1999 i tak już pewnie trzyma w kieszeni połowę rady Sosnowca

0

Piwo rozpala połowę polskiej sceny politycznej a potem niektórzy mówią że w Polsce nie ma problemu z alkoholizmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Bilon87 pakt migracyjny i zielony ład zostały uchwalone (w tym przez PiS) i jeśli nie powstanie nagle duża koalicja sprzeciwu w UE to ich realizacja będzie postępować (szybciej lub wolniej)

0

Jak to, przecież Cubarsi taki słaby ostatnio zdaniem tej strony. Ale ten selekcjoner nic się nie zna

0

Miał być rozpad rządu, a póki co można zajadać popcorn oglądając walki na prawicy

2

@RoberDzik #ByleNieDiaz

0

@Bilon87 pakt i tak wejdzie, po prostu jakby wygrał skrajny prawicowy to rumunia by odmówiła przyjmowania i płaciła kary

0

@lithotripter oczywiście dlatego Torres wziął króla strzelców bo miał mało minut w nogach

1

@fart u stanowskiego, dodał też że on by nie poszedł na piwo z Rafałem

1

@fart przecież bosak też to skrytykował

0

@LOPEZ16 ja tam nie potrafię nie lubić naszych co zawsze dają z siebie 200%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?