MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@626 Poza tym cisza oznacza zakaz agitacji, o wywiadach tuska można będzie pisać nadal
0
@626 ruch po wywiadach z mentzenem większy niż po meczu z Bilbao - nie ma szans
0
@Kgorecki2500 a wydrukuję sobie kopię, nie wiadomo kiedy może się przydać
0
@dzrpn rozumiem że ty za rządów donalda miałeś 18 i wtedy antypo było cool a rządach pis 2005 już nie pamiętałeś xdd
0
@escarabajo repkę dwa razy?
0
@Bilon87 no i zostałem przejrzany
6
@Bilon87 jak ciągnął je do hotelu to słusznie
2
@Uukasz_93 czy ci mocodawcy są z nami teraz w pokoju?
1
@don'T.R.I.P.e Ja tam żadnych komentarzy nie widzę
2
@Jakchcesz i narodziny Bestii Raphiny
0
A propos najlepszych meczów w tym sezonie to może lekki hot take z mojej strony ale jeśli chodzi o jakość piłkarską najlepszy był 1-2 z Atletico
1
@kuz I to luksusowe. Tylu bogaczy z zagranicy tam mieszka
2
Coś dziwnie szybko entuzjazm do kandydatury Sikorskiego spadł wśród konfederatów z la bamby xd
0
Nawrocki przegrał wszystkie trofea Pogoni Szczecin
0
@Destroyer_of_Worlds mając obaj poparcie milionów ludzi to łatwo znaleźć szczerze zaangażowanie, ale przy urnie będą się liczyć twarde liczby (mobilizacja)
1
@Borry w tym sezonie nie miały one znaczenia, w przyszłym zobaczymy
1
@Kondziubarca czekamy na komentarz (Pana) Borka
0
@KamQiX tzn. oni nie są partią
3
@Cule1234 trochę wstyd tak działać na ostatnią chwilę
0
@FcPortoFan1999 i tak już pewnie trzyma w kieszeni połowę rady Sosnowca
0
Piwo rozpala połowę polskiej sceny politycznej a potem niektórzy mówią że w Polsce nie ma problemu z alkoholizmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Bilon87 pakt migracyjny i zielony ład zostały uchwalone (w tym przez PiS) i jeśli nie powstanie nagle duża koalicja sprzeciwu w UE to ich realizacja będzie postępować (szybciej lub wolniej)
0
Jak to, przecież Cubarsi taki słaby ostatnio zdaniem tej strony. Ale ten selekcjoner nic się nie zna
0
Miał być rozpad rządu, a póki co można zajadać popcorn oglądając walki na prawicy
2
@RoberDzik #ByleNieDiaz
0
@Bilon87 pakt i tak wejdzie, po prostu jakby wygrał skrajny prawicowy to rumunia by odmówiła przyjmowania i płaciła kary
0
@lithotripter oczywiście dlatego Torres wziął króla strzelców bo miał mało minut w nogach
1
@fart u stanowskiego, dodał też że on by nie poszedł na piwo z Rafałem
1
@fart przecież bosak też to skrytykował
0
@LOPEZ16 ja tam nie potrafię nie lubić naszych co zawsze dają z siebie 200%