2

Ale mbappe jak ruszał z pozycji spalonej do Cubarsiego to offsajdu nie było

3

Lazio jeszcze nie składa broni w walce o frajera roku

3

Dawać Venezia jazda z juve

0

Złe przyjecie poprawione złym podaniem tzw. klasyk robercika

0

Balde, Fermin, Pedri świetni do oglądania w pierwszych 45'

2

Lewy włącza tryb Sorloth

1

Stanowski jest pisowcem?
https://zapodaj.net/plik-JUCAe3efef

0

@tbas zawsze miałem łeb do interesów xd

0

To Löewy dzisiaj 9 goli w 5 minut dla złotego buta

0

@Prorokk sławek nie problemu z alkoholem

Zamawia i jest

0

Za tydzień koniec LM i wybory, czyli sezon ogórkowy na ramblii wejdzie w pełni (może z przerwą na KMŚ)

1

@TR3YWAY Będzie to mocno uzależnione od wyborów prezydenckich ale póki jest lapcio to obstawiam powrót do linii byłych piłkarzy naszych czyli fabregas

2

@Michael24 bywało się już na piwie z bardzo osobliwymi przypadkami

8

Ciekawe jak tam u tych co mówili że Trzasku będzie błagał wyborców mentzena o głosy xd

2

mbappe dwa gole, porażka w LM, espanyol prowadzi - dobrze że chociaż ten lech wygrał

2

@Kgorecki2500 w końcu coś mądrego

1

Może byłoby mniej polityki tu gdyby komentarze do artykułów działały xd

1

@Jakchcesz też przez moment pomyślałem, że będzie o Sikorskim xd

3

@Jakchcesz Tak to jest jak się łyka taki syf. Ja tam energetyków nigdy nie ruszam, zresztą po fecie i tak są bez smaku

1

@Jakchcesz że najładniejsze kobiety?

4

@AlphaNumeric generalnie oglądam piłkę dla ładnej gry, a wiele można powiedzieć o interze ale nie że grają ładnie
Plus Luis Enrique zasługuje mocno

1

Tylko żeby stadion wytrzymał w Neapolu

1

@Criss18Barca batyr - 21.37

1

@Sysia11 albo źli trenerzy, to samo Elanga przecież czy Rashford, w zasadzie tylko Sancho wszędzie wypada blado

4

Ludzie śmieją się z tych postów w social mediach że każdy kandydat wygrał debatę, ale tutaj przecież jest dokładnie to samo. Obok siebie komentarze jak to obaj byli lepsi xd

1

@DragonxNF strzelił gola potężnej kadrze Nawałki to trzeba było go brać

0

@Andi18 ja też nie wiem czemu (choć się domyślam) ale ma swoich zwolenników

0

Mistrzostwo przegrane z Napoli bez kadry, kompromitacje z Milanem w lidze, pucharze i superpucharze, ale złota piłka dla lautaro xd

0

@Kgorecki2500 zawsze mnie bawi to wyrażenie, prawie niezależnie od kontekstu można odpowiedzieć że wystarczy poćwiczyć wyobraźnię

0

Pan Jerzy lepszy w chowaniu od Jaworka xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?