MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale mbappe jak ruszał z pozycji spalonej do Cubarsiego to offsajdu nie było
3
Lazio jeszcze nie składa broni w walce o frajera roku
3
Dawać Venezia jazda z juve
0
Złe przyjecie poprawione złym podaniem tzw. klasyk robercika
0
Balde, Fermin, Pedri świetni do oglądania w pierwszych 45'
2
Lewy włącza tryb Sorloth
1
Stanowski jest pisowcem?
https://zapodaj.net/plik-JUCAe3efef
0
@tbas zawsze miałem łeb do interesów xd
0
To Löewy dzisiaj 9 goli w 5 minut dla złotego buta
0
@Prorokk sławek nie problemu z alkoholem
Zamawia i jest
0
Za tydzień koniec LM i wybory, czyli sezon ogórkowy na ramblii wejdzie w pełni (może z przerwą na KMŚ)
1
@TR3YWAY Będzie to mocno uzależnione od wyborów prezydenckich ale póki jest lapcio to obstawiam powrót do linii byłych piłkarzy naszych czyli fabregas
2
@Michael24 bywało się już na piwie z bardzo osobliwymi przypadkami
8
Ciekawe jak tam u tych co mówili że Trzasku będzie błagał wyborców mentzena o głosy xd
2
mbappe dwa gole, porażka w LM, espanyol prowadzi - dobrze że chociaż ten lech wygrał
2
@Kgorecki2500 w końcu coś mądrego
1
Może byłoby mniej polityki tu gdyby komentarze do artykułów działały xd
1
@Jakchcesz też przez moment pomyślałem, że będzie o Sikorskim xd
3
@Jakchcesz Tak to jest jak się łyka taki syf. Ja tam energetyków nigdy nie ruszam, zresztą po fecie i tak są bez smaku
1
@Jakchcesz że najładniejsze kobiety?
4
@AlphaNumeric generalnie oglądam piłkę dla ładnej gry, a wiele można powiedzieć o interze ale nie że grają ładnie
Plus Luis Enrique zasługuje mocno
1
Tylko żeby stadion wytrzymał w Neapolu
1
@Criss18Barca batyr - 21.37
1
@Sysia11 albo źli trenerzy, to samo Elanga przecież czy Rashford, w zasadzie tylko Sancho wszędzie wypada blado
4
Ludzie śmieją się z tych postów w social mediach że każdy kandydat wygrał debatę, ale tutaj przecież jest dokładnie to samo. Obok siebie komentarze jak to obaj byli lepsi xd
1
@DragonxNF strzelił gola potężnej kadrze Nawałki to trzeba było go brać
0
@Andi18 ja też nie wiem czemu (choć się domyślam) ale ma swoich zwolenników
0
Mistrzostwo przegrane z Napoli bez kadry, kompromitacje z Milanem w lidze, pucharze i superpucharze, ale złota piłka dla lautaro xd
0
@Kgorecki2500 zawsze mnie bawi to wyrażenie, prawie niezależnie od kontekstu można odpowiedzieć że wystarczy poćwiczyć wyobraźnię
0
Pan Jerzy lepszy w chowaniu od Jaworka xd