MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon to racja u nas nie ma kto
0
@kamiVeB trzasku
0
Chociaż Rumunii dobrze wybrali
2
#mimowszystkoduda
0
I widzę też, że pis wrócił do bycia prawicą xd
1
Do baru wchodzi prlowski zbrodniarz, alkoholik i donosiciel. A kelner na to "witam Panów Prezydentów"
0
@Stinger_ gdyby tylko istniała jakaś opcja sprawdzenia jak ludzie głosują, nie wiem np. pytając ich xd
2
Ale ruch skoczył tutaj chyba z 200%. Największy przeciwnik ciszy wyborczej to moderacja pewnie
2
Miesiąc temu - "Dobrze że tego brauna wyrzucili z konfy"
Dzisiaj - "konfa 22%"
3
@July_6_BcN przecież tu nikogo nie ma
3
Jak na narzekanie na POPiS to bardzo łatwo wielu takich od razu sumuje wszystkie głosy konfy i pisu xd
0
Też wam wysypuje stronę co jakiś czas?
1
Gdzie ja żyję xd
3
E tam gorzka od razu. Po paru godzinach już nie czuć smaku
0
Ale razem z kąpielą Yamalek dostał od Leo powrót do obrony po stracie
0
@Rupert_Haubica to już nie ma ręcznej dedykacji?
0
@wawrzyn1 i to dla trzech bramkarzy z tego sezonu
0
Yamal odpocznie po śmierci
5
Espanyol jest z segudna jak mawia klasyk
3
@Pawel13sz to najlepszy piłkarz jakiego pamięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Jeszcze jak PSG - Inter będzie jakieś nudne 0:0 to ceferin pewnie będzie żałował
0
Lewy potem jedzie na kadrę i pewnie mówi Probierzowi, że naszym chłopakom brakuje luzu
1
W końcu gol Fermina z villaREALem
2
@pt9 ale pamiętajmy że Szczęsny z mbappe sam na sam nie miał szans ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Może my zaczynajmy od 0:2 od razu wtedy motywacja i zaangażowanie na właściwym poziomie u naszych xd
0
To kiedy sinner wraca po tej przerwie?
1
@PatrykBarca plus w klubie to jest cienias jakich wielu
1
@Stinger_ bo pani w podstawówce gadała bzdury o "obowiązku obywatelskim", zresztą to samo robią media
0
@Stinger_ zarówno ci głosujący przeciw jak i nieważnie dają legitymację całości rezultatów, więc jedne wotum nieufności jakie może dostać cała klasa polityczna to tragicznie niska frekwencja
1
Idziesz na wybory = nie masz prawa narzekać - to ty dajesz im legitymację