MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Polityka wypada, wiadomo kto zbanowany, cała nadzieja w nas paletkarzach jeśli chodzi o ruch na forum
1
@Szmulek czemu ten perez taka menda jest?
1
@michal26 akurat Makłowicz to wiadomo że ma słabość do austriackiego cesarza (zawsze to lepiej niż malarza)
1
No nareszcie trochę spokoju
10
#ByleNieNawrocki
Dość spychania Polski na margines UE. Deklaracje bez pokrycia i zmiany poglądów to jedyna gwarancja ze strony tego aferzysty, no może jeszcze bycie pionkiem jarosława
7
Patrząc na komentarze wielu osób tutaj ciężko powstrzymać się od komentarza, że afery ko to zdrada narodu a afery pisu to metafizyka xd
2
elon napsuł się w administracji i opuścił okręt, więc teraz znów padło na twittera xd
1
@michaleu jedna zaleta częstych pobytów w szpitalu w młodości, że z tym nigdy nie mam problemu
3
No to w niedzielę wygra człowiek bez kręgosłupa, na smyczy zagranicznych wpływów, regularnie zmieniający poglądy, którego partia odpowiada za problemy z migracją.
Albo Pan Prezydent Rafał Trzaskowski
1
Faktycznie z tymi ziemniakami to wstyd, co następne zamiast dać to zabiorą mieszkanie?
0
Widzę, że coś mało tu o polityce, więc pytanie ode mnie - lepszym prezydentem byłby Tede czy Peja?
0
A taki fajny harry królewski był, taki nowoczesny xd
1
arsenal - wisła
0
@erix10 Laporta, też obieca i nie spełni ale gerard romero będzie robił zdjęcia trumpowi z krzaków
3
Fajne te dyskusje w gorących, takie nieistniejące xd
1
@Safrani czyli lubią słuchać "nie poddawaj się" przez 90 minut xd
2
@MesQueUnClub96 generalnie zupełnie nie mój gust ale jednej czy dwóch piosenek słucham
5
Ja na miejscu betisu już składał bym protest. Na pewno któregoś z 50 piłkarzy nie zgłosili xd
2
@BulaKG nie, acz chelsea jak wygra to zagra w lm
1
Okazja świetna na ten klasyk
0
@mekston jako konfiarz?
3
Ale niesamowite jak poziom Rafała i karola przyćmił jak miałki jest duda xd
6
@Eto'o9 R10 akurat newcastle mają grę w lm i pomysł na siebie
1
Ale najważniejsze pytanie dnia - czy kibice chelsea i betisu podpisali umowę sprzętową?
2
Czyli jednak taktyka cóż szkodzi obiecać się Karolowi opłaciła
1
@Jakchcesz zawsze marzyłem żeby urodzić się 17 metrowym dinozaurem
0
@michal26 była mowa o rosnącym 15 mln brutto plus premie
1
@JimMorrisonFCB widocznie takiego Theo jeszcze za słabo uderzał
4
Ten Fonseca niby taki dobry, ale w Milanie nie dał rady
2
@Popitek12 czas się przerzucić na Roland Garros