1

Polityka wypada, wiadomo kto zbanowany, cała nadzieja w nas paletkarzach jeśli chodzi o ruch na forum

1

@Szmulek czemu ten perez taka menda jest?

1

@michal26 akurat Makłowicz to wiadomo że ma słabość do austriackiego cesarza (zawsze to lepiej niż malarza)

1

No nareszcie trochę spokoju

10

#ByleNieNawrocki

Dość spychania Polski na margines UE. Deklaracje bez pokrycia i zmiany poglądów to jedyna gwarancja ze strony tego aferzysty, no może jeszcze bycie pionkiem jarosława

7

Patrząc na komentarze wielu osób tutaj ciężko powstrzymać się od komentarza, że afery ko to zdrada narodu a afery pisu to metafizyka xd

2

elon napsuł się w administracji i opuścił okręt, więc teraz znów padło na twittera xd

1

@michaleu jedna zaleta częstych pobytów w szpitalu w młodości, że z tym nigdy nie mam problemu

3

No to w niedzielę wygra człowiek bez kręgosłupa, na smyczy zagranicznych wpływów, regularnie zmieniający poglądy, którego partia odpowiada za problemy z migracją.

Albo Pan Prezydent Rafał Trzaskowski

1

Faktycznie z tymi ziemniakami to wstyd, co następne zamiast dać to zabiorą mieszkanie?

0

Widzę, że coś mało tu o polityce, więc pytanie ode mnie - lepszym prezydentem byłby Tede czy Peja?

0

A taki fajny harry królewski był, taki nowoczesny xd

1

arsenal - wisła

0

@erix10 Laporta, też obieca i nie spełni ale gerard romero będzie robił zdjęcia trumpowi z krzaków

3

Fajne te dyskusje w gorących, takie nieistniejące xd

1

@Safrani czyli lubią słuchać "nie poddawaj się" przez 90 minut xd

2

@MesQueUnClub96 generalnie zupełnie nie mój gust ale jednej czy dwóch piosenek słucham

5

Ja na miejscu betisu już składał bym protest. Na pewno któregoś z 50 piłkarzy nie zgłosili xd

2

@BulaKG nie, acz chelsea jak wygra to zagra w lm

1

Okazja świetna na ten klasyk


0

@mekston jako konfiarz?

3

Ale niesamowite jak poziom Rafała i karola przyćmił jak miałki jest duda xd

6

@Eto'o9 R10 akurat newcastle mają grę w lm i pomysł na siebie

1

Ale najważniejsze pytanie dnia - czy kibice chelsea i betisu podpisali umowę sprzętową?

2

Czyli jednak taktyka cóż szkodzi obiecać się Karolowi opłaciła

1

@Jakchcesz zawsze marzyłem żeby urodzić się 17 metrowym dinozaurem

0

@michal26 była mowa o rosnącym 15 mln brutto plus premie

1

@JimMorrisonFCB widocznie takiego Theo jeszcze za słabo uderzał

4

Ten Fonseca niby taki dobry, ale w Milanie nie dał rady

2

@Popitek12 czas się przerzucić na Roland Garros

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?