0

@SelloutCrowd ale drugi gol z różnego był mając 4 ŚO na boisku

0

Ale to mocne wotum nieufności wobec Araujo że Flick woli zachować środek obrony nieruszony i wystawić Martina na boku

0

@MesQueUnClub96 Jeffren, Jeffren

3

Ale zobaczyłbym z chęcią jak autobus interu reaguje gdy to oni muszą odrabiać straty

0

@Faro na szczęście jeszcze lepiej idzie nam strzelanie ich

2

@Volk czyli Hansi musi iść spać

0

Też macie wrażenie, że najwyżej inter to stawia ambasada? Nawet ich fani wydają się bardziej wahać

0

@Pedri16Future dla mnie klasyki to osobna kategoria, a i z bayernem faktycznie przez historię naszą się bardziej przejmowałem ale teraz też już zaczyna mi się powoli stres udzielać

1

@BorzyKrzys "Mała kręcił bym tobą jak Di Marco ostatnio"

15

@PatrychoO ja gdy znowu stracimy pierwsi gola


5

Oj jeden użytkownik stąd by się z trenerem nie zgodził co do Yamala xd

2

@Eklerek faktycznie więcej ryzyka bycia zjedzonym ale za to więcej Azjatek

0

@Kondzix kogo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@ali3gator tak ale pomoże trzaskowi w drugiej turze

1

@Eklerek psy to mają życie

0

@ali3gator musiałby go przeskoczyć żeby miało to dla niego znaczenie plus na razie nie wykorzystuje tego sławek

0

Komentarz usunięty

2

@BorzyKrzys ludzie udający maturzystów na forum piłkarskim
( ͡° ͜ʖ ͡°)

20

@blakkudium Rabini są niezdecydowani

0

@Tasde Patrząc że według prognoz w 2050 przyrost ludności będzie tylko w Afryce a w 2100 nigdzie to faktycznie raczej nie ma żadnej recepty na to a twoja diagnoza (co do dzieci jako oparcia ekonomicznego) wydaje się trafiona

2

@Martwy oni mają jakieś powiązania właścicielskie

6

@Lionel_Messi10 oby jak w pierwszym meczu

0

@Stinger_ co? Jak zabiję ci ktoś pierwszą żonę ale potem drugą nie to tej pierwszej ci nie zabił jednak?

3

@tbas czyli robimy ich w karnych

1

@MichalZZZ w pucharze polski był w porządku ale generalnie ostatnie miesiące ma średnie plus znany jest z pobłażliwości a to w zestawieniu ze "stylem" interu może być problemem

2

@Tomek_TF Inigo na lewej, Eric na prawej na start, jak trzeba będzie odrabiać to wtedy można wahadła

1

@JordiAlbion od razu mi się skojarzyło z tym


2

Ale ruletki to Yamal jakiś zakład z kimś miał czy o co chodziło ;)

0

@MikeBajson nawet gole ważne dokładał jak z psg

16

Ale świetny występ Christensena - trzymał linię, dobrze na wyprzedzenie i tak samo z piłką przy nodze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?