MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd ale drugi gol z różnego był mając 4 ŚO na boisku
0
Ale to mocne wotum nieufności wobec Araujo że Flick woli zachować środek obrony nieruszony i wystawić Martina na boku
0
@MesQueUnClub96 Jeffren, Jeffren
3
Ale zobaczyłbym z chęcią jak autobus interu reaguje gdy to oni muszą odrabiać straty
0
@Faro na szczęście jeszcze lepiej idzie nam strzelanie ich
2
@Volk czyli Hansi musi iść spać
0
Też macie wrażenie, że najwyżej inter to stawia ambasada? Nawet ich fani wydają się bardziej wahać
0
@Pedri16Future dla mnie klasyki to osobna kategoria, a i z bayernem faktycznie przez historię naszą się bardziej przejmowałem ale teraz też już zaczyna mi się powoli stres udzielać
1
@BorzyKrzys "Mała kręcił bym tobą jak Di Marco ostatnio"
15
@PatrychoO ja gdy znowu stracimy pierwsi gola
5
Oj jeden użytkownik stąd by się z trenerem nie zgodził co do Yamala xd
2
@Eklerek faktycznie więcej ryzyka bycia zjedzonym ale za to więcej Azjatek
0
@Kondzix kogo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ali3gator tak ale pomoże trzaskowi w drugiej turze
1
@Eklerek psy to mają życie
0
@ali3gator musiałby go przeskoczyć żeby miało to dla niego znaczenie plus na razie nie wykorzystuje tego sławek
0
Komentarz usunięty
2
@BorzyKrzys ludzie udający maturzystów na forum piłkarskim
( ͡° ͜ʖ ͡°)
20
@blakkudium Rabini są niezdecydowani
0
@Tasde Patrząc że według prognoz w 2050 przyrost ludności będzie tylko w Afryce a w 2100 nigdzie to faktycznie raczej nie ma żadnej recepty na to a twoja diagnoza (co do dzieci jako oparcia ekonomicznego) wydaje się trafiona
2
@Martwy oni mają jakieś powiązania właścicielskie
6
@Lionel_Messi10 oby jak w pierwszym meczu
0
@Stinger_ co? Jak zabiję ci ktoś pierwszą żonę ale potem drugą nie to tej pierwszej ci nie zabił jednak?
3
@tbas czyli robimy ich w karnych
1
@MichalZZZ w pucharze polski był w porządku ale generalnie ostatnie miesiące ma średnie plus znany jest z pobłażliwości a to w zestawieniu ze "stylem" interu może być problemem
2
@Tomek_TF Inigo na lewej, Eric na prawej na start, jak trzeba będzie odrabiać to wtedy można wahadła
1
@JordiAlbion od razu mi się skojarzyło z tym
2
Ale ruletki to Yamal jakiś zakład z kimś miał czy o co chodziło ;)
0
@MikeBajson nawet gole ważne dokładał jak z psg
16
Ale świetny występ Christensena - trzymał linię, dobrze na wyprzedzenie i tak samo z piłką przy nodze