1

@FcPortoFan1999 plus pieśni wielkopostne > reszta pieśni katolickich

1

@LOPEZ16 pamiętam jak graliśmy z City w 14/15 i naszych nawet było słychać, generalnie chyba tylko fani Liverpoolu trzymają zawsze poziom

0

@Kgorecki2500 lepiej uważaj, taki jeden co był TOP oszukał potem 40 milionów Polaków

0

1

@SelloutCrowd poza tym mowa nienawiści jest obecnie karana w ramach polskiego prawa, chodziło o roszerzenie jej zakresu

1

@lithotripter a na drugim miejscu gejowski seks

0

Ciekawe czy na tym turnieju ma Carlitos z kim przegrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@tomek8756 i dzień długi

0

@Piotrek1993 bardzo dobry, raz w zasadzie się pomylił przy okazji endricka a tak to świetnie

0

@gumaz Przed bierzmowaniem

0

@Destroyer_of_Worlds No chyba nie ma innej opcji niż 1 mecz u siebie
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@karolszymek od zawsze powtarzam, że powinniśmy łagodniej traktować sezonowców

8

Ale podziwiam real Madryt za konsekwencję, chcieli mieć 72h przerwy więc sobie ją załatwili odpadając

1

Tak słaby real ostatni raz widziałem z alaves xd

3

Ależ bramka realu po świetnej akcji.

Nie powiedział nikt nigdy...

0

Zawsze lubiłem Sake

0

Ale ten atak kroczem na nogę Rudigera bandycki. Gdzie jest reakcja sędziów w tej lidze Negreiry?

3

Czyżby lm miała w tym sezonie dołączyć do grona nieistotnych rozgrywek?

1

real niby taki słaby, ale w buractwie i kopaniu rywali na pewno prowadzi xd

0

Tak to jeszcze raz oglądam no i ewidentnie jednak go trzyma i uniemożliwia atak, także dla mnie karny i błąd sędziego.

Aż dziwne że sam Lewy bardziej nie protestował...

6

@Destroyer_of_Worlds Tak wprowadźmy jowy, to na pewno przełamie POPiS xd

9

@MesQueUnClub96 Rozbić samochód z Bearmanem

1

@takisobiektos ale za to skróty można od niedawna oglądać w 1080p xd

1

Szymon Hołownia widzę nie zna najlepszej strategii obrony przed wyciąganiem opinii sprzed lat tj. mówienia o, że z tymi Żydami, Unią itd. to tylko żarty były ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

Baya mynsen tylko. Nie ma co się męczyć z autobusem Interu

4

Widzę że chyba za dużo ludzi obejrzało tutaj tamtą debatę i też lecą jak katarynka z tymi tekstami o złotej piłce w głowach piłkarzy i zimnym prysznicu/lekcji pokory xd

0

Donnaruma na angielskiej ziemi to jednak inny poziom tak patrząc na skrót meczu z Villą

0

Ale na klasyk na tej lewej trzeba coś kombinować bo Martin tego nie udźwignie

2

Teraz nie dostać tego interu

0

@Terapuls to może nie ale tak z 80% naszej pomocy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?