MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Ipsiwich też legia miałaby ciężko
0
I po co Włoch wygrywał tego seta?
1
@BulaKG piwo o 12? Bez przesady.
Te cztery z rana mi wystarczą
2
Dzisaj po meczu mniejszy ruch tutaj niż wczoraj po debacie, a ludzie myślą że admini usunęliby politykę ze strony
1
Rafa, Wojtek i Inigo z interwencjami ratującymi wygraną
1
Póki co mecz imienia @FcPortoFan1999
2
W drugiej bym wprowadził w końcu tego Erica bo tak grać 10 na 11 cały mecz to słabo
0
Nie ma 18-letniego Szefa Defensywy i wszystko się sypie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Nie wiedziałem że cr7 zmienił klub i kolor skóry
0
@trolownik trochę tęsknię za pytaniami dłuższymi niż odpowiedź w wykonaniu adamczyka i reszty :(
0
@Deathwing112 to samo było mówione o tusku i morawieckim a potem znów spokojnie dwa pierwsze miejsca
0
@barcelonaLM i te kategorie za mało rozdzielone
0
Czyli konfa idzie w narrację o konflikcie terminów, to w sumie chyba najlepsza opcja
Dla mnie
0
@DragonxNF no ale to pewnie będzie znowu jeden z dziesięciu
3
No dobra teraz Rafał odleciał
0
mentzen tym nie przyjściem przede wszystkim zwiększył nudę tej debaty bo tak Rafał pytałby kogoś innego niż batyr
0
Najgorsze pytanie już znamy xd
1
@Joe_Pesci tylko przebrań brakuje
0
Akurat pasuje do wydarzeń z dziś
1
"Z tymi statystykami się zgadzam" xd
0
@kuz Nie za taką chwilę, to jeszcze potrwa
0
I znowu dobra odpowiedź Rafała
2
A to Trzaskowski dobrze powiedział z tą Meloni bo to prawda że walczy o relokację
3
Nawrocki słabiutko, pytanie kiedy podmiana na Batyra :)
0
"Jest idiotą, kretynem" no ale gdzie kłamstwa
0
@Recha_0684 Taka jest twoja interpretacja
0
@Ogorinho1974 że ważne kto robi sondaże
3
@misterio Na linki tyle czekaliśmy a tu takie wymagania
0
@Recha_0684 Widzę że fan domniemania niewinności z ciebie, ale skoro nie wyczytałeś tak prostej rzeczy z mojej odpowiedzi nie jestem fanem żadnego z tych Panów.
1
@Kgorecki2500 kradnie LGBT Rafałowi brzmi lepiej