1

@Kengo faktycznie jeśli byłoby tak tragiczne to majstra by spokojnie wydrukowali xd

2

Jeśli pogon w finale to zwycięzcę pucharu poznamy już po 1/2 xd

0

@Azazel_Pazuzu słynny cyrograf nadal w mocy, także w Hansim nadzieja

1

@Donnie_Darko nie no jak musiał na raty to może wychodził mając z 20/21

3

@ViscaelBarca2007 niewinne chłopaki oglądają świat zza krat

8

Wrzuciłbym żart o tym, że kończę liceum w tym roku ale widzę, iż zostałem uprzedzony
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Popitek12 chyba z 90% słuchanej przeze mnie muzyki tworzą kobiety także nawet z tylko tego jednego powodu nie

2

Jak nie lubię modricia to nawet on widzi jaki cyrk robią

1

@GeneralXavi seneszyn Bartosiewicz w drugiej

4

@don'T.R.I.P.e jak tylko była mowa o alkoholu to wiadomo że stąd

0

Patrząc na tę sytuację z gorących (jeśli to nie bait) to może jednak lepiej być kucharkiem xd

0

@Damian11 ewentualnie Torre za Gaviego ale inaczej to raczej nie ma opcji

4

@Rewolucja123 Musiałby odpaść i real i psg

4

Świetny jest Lewy w tym sezonie, co tylko skłania do myślenia jak dobry byłby Aubameyang

0

Potężny Norweg 30 gol w tym sezonie

0

Następnym razem to trzeba chyba profilaktycznie narzekać na Lewego bo wtedy zawsze dowozi

0

Dwie rzeczy które niepokoją po tym meczu to popisy sędziowskie i araujowskie

6

Z Maltańczykami mu się nie chciało a tutaj 90 minut przy ustalonym wyniku. Tu trzeba chyba komentarza (Pana) Borka @Kondziubarca

5

92 minuta 4:1 i podwójny pressing na bramkarzu. Ale Hansi stworzył potwora

1

Jak człowiek pomyśli co mogliśmy mieć z takim De Jongiem wcześniej

0

Mekambe who ? .

0

Ale po co ten drewniak na boisku? xd

0

Komentarz usunięty

0

@VamosRakieta z golem dla Hajduka

0

@Recha_0684 aaa tfuuu??? Masz na myśli haa tfuuu?

1

@Jakchcesz to chyba to nowe okienko transferowe

0

@Hawajczyk jedyna opcja (zgodna z procedurami) to, że var sugerował karnego a sędzia zdecydował inaczej przy monitorze (bo ostatecznie to jego decyzja). Tak samo jak wezwany do czerwonej może dać żółtą nawet jeśli jej wcześniej nie dał

14

Ale kolejny raz widać, że sędziowie w Hiszpanii mylą się w obie strony. Raz na korzyść realu, a raz na niekorzyść ich rywali.

3

Cieszy że udało się coś wcisnąć, ale widać, iż Martin to nie Balde i oprócz miejsca na skrzydle potrzebuje tam kogoś do pomocy w kreacji.

4

Fermin coś dzisiaj nie potrafi soczyście kopnąć tej piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?