MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 jednak tak
0
@D10SLEO tylko nie spojleruj elementowi
2
@BarcaFan20048989 wszystkim?
0
@Encore ten jugol w półfinale to mocne SF
0
@Criss18Barca trochę jak z Vinim - pajacerka przytłacza jakość
5
@Katalończyk 99 ważne że nie ten drewniak Lewandowski
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Jakchcesz podobno opcje są takie że albo kogoś wybiorą albo nie
0
@michal26 taki przeciwnik soboru watykańskiego II to byłby dar z nieba
0
Komentarz usunięty
0
Mimo swoich wad mój ulubiony sędzia w Hiszpanii
1
@fart niby tak, ale były czasy co dwóch papieży wybierali
0
@Patro98 i torre
0
@MesQueUnClub_87 na pewno za dużo TV i etanolu
5
Największa wada tych świąt, to że sernik z rodzynkami też kiedyś się kończy
0
@tomek8756 tylko sport i kanały informacyjne
0
W te święta życzę wszystkim wytrwałości psychicznej a szczególnie fabregasowi i alexowi, czyli tym co najbardziej jej potrzebują obecnie ;)
0
Olmo to może powinien się z Dembele skonsultować co zrobić na kontuzje
1
@Comentateiro 711 razy?
1
I czy ten Fort byłby gorszy na tej lewej? Przecież u Xaviego wyglądał nieźle tam
2
Obstawiam, że pierwsza żółta będzie dla naszych za dyskusję
0
Jakość sędziowania w Hiszpanii na stałym poziomie
1
Słuchaj Marek głupia sprawa...
0
@Herato Torres fernando
0
@MaziFCB szkoda tylko, że jak w rzeczywistości często mają rację (Mbappe ostatnio np.)
0
@Dieselzor 1. Potężny Norweg
2. Isak
3. Boniface
8
Z jednej strony fajnie, że getafe przegrało. Z drugiej szkoda, że espanyol wygrał
0
@Herato cancelo
7
"Jeżeli są ze mną szczerzy, to mówią mi prawdę."
Trudno się nie zgodzić xd
0
@Pawlak1992 tak mimo że nie użył bym słowa sort bo jednak brzmi negatywnie dla mnie
1
@Astad dogrywka jeszcze daje dodatkowy efekt także raczej tak