0

@FcPortoFan1999 jednak tak

0

@D10SLEO tylko nie spojleruj elementowi

2

@BarcaFan20048989 wszystkim?

0

@Encore ten jugol w półfinale to mocne SF

0

@Criss18Barca trochę jak z Vinim - pajacerka przytłacza jakość

5

@Katalończyk 99 ważne że nie ten drewniak Lewandowski
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Jakchcesz podobno opcje są takie że albo kogoś wybiorą albo nie

0

@michal26 taki przeciwnik soboru watykańskiego II to byłby dar z nieba

0

Komentarz usunięty

0

Mimo swoich wad mój ulubiony sędzia w Hiszpanii

1

@fart niby tak, ale były czasy co dwóch papieży wybierali

0

@Patro98 i torre

0

@MesQueUnClub_87 na pewno za dużo TV i etanolu

5

Największa wada tych świąt, to że sernik z rodzynkami też kiedyś się kończy

0

@tomek8756 tylko sport i kanały informacyjne

0

W te święta życzę wszystkim wytrwałości psychicznej a szczególnie fabregasowi i alexowi, czyli tym co najbardziej jej potrzebują obecnie ;)

0

Olmo to może powinien się z Dembele skonsultować co zrobić na kontuzje

1

@Comentateiro 711 razy?

1

I czy ten Fort byłby gorszy na tej lewej? Przecież u Xaviego wyglądał nieźle tam

2

Obstawiam, że pierwsza żółta będzie dla naszych za dyskusję

0

Jakość sędziowania w Hiszpanii na stałym poziomie

1

Słuchaj Marek głupia sprawa...

0

@Herato Torres fernando

0

@MaziFCB szkoda tylko, że jak w rzeczywistości często mają rację (Mbappe ostatnio np.)

0

@Dieselzor 1. Potężny Norweg
2. Isak
3. Boniface

8

Z jednej strony fajnie, że getafe przegrało. Z drugiej szkoda, że espanyol wygrał

0

@Herato cancelo

7

"Jeżeli są ze mną szczerzy, to mówią mi prawdę."

Trudno się nie zgodzić xd

0

@Pawlak1992 tak mimo że nie użył bym słowa sort bo jednak brzmi negatywnie dla mnie

1

@Astad dogrywka jeszcze daje dodatkowy efekt także raczej tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?