MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 A myślałem, że POd wpływem
2
@Bolton tylko ile Watykan ma dywizji?
0
@FcPortoFan1999 tak to już jest z twoimi typami, tylko porażki Porto się zgadzają
0
@DLFCB nikt im nie kazał nie trafiać w bramkę
0
@FcPortoFan1999 to niezłe Las Palmas
2
@Kozinho. Przyzwyczajony że ludzie śmieją się z niego a nie z nim
2
Zelensky strumpował swoich przydupasów
1
@Kidd jeszcze ci co się nie interesują polityką, ale muszą w każdym wątku to napisać xd
1
@RoberDzik każdy kto narzeka na polskich katolików niech się cieszy że nie ma do czynienia z nawróconymi Amerykańcami
0
Na nowym Camp Nou mają się odbywać koncerty?
0
@Kozinho. Obecnie to bardziej waszynktonie
32
Jak będziecie się kiedyś zastanawiać czemu wasi znajomi wracają do toksycznych ex to wystarczy spytać tu fanów powrotu Neymara
1
Komentarz usunięty
0
@Matheu12 Szkolenia z przeglądu pola dla sędziów. Mam wrażenie że od paru lat coraz częściej przeszkadzają w akcji wchodząc w piłkarzy albo linię najlepszego podania
0
@FcPortoFan1999 pora na choke
0
@MesQueUnClub96 dani ???? hurkacz
6
Mamy 133 nowe i potwierdzone przypadki przejedzenia pączkami z województw: wielkopolskiego (29), lubelskiego (13), śląskiego (11), łódzkiego (10), małopolskiego (9), mazowieckiego (8), świętokrzyskiego (8), dolnośląskiego (7), pomorskiego (7), zachodniopomorskiego (7),
0
@Lola120 spanko
0
@bartekvisca zespołów na pewno
14
@DonCarletto z adwokatem to chyba raul asensio bardziej
6
@Danny Gaucho nie dość że smak lepszy to jeszcze schudnąć można
0
Jeśli Totki tak wyglądają z City, a ci tak wyglądali z realem a ten z nami to z united byśmy chyba mieli z 20:1
2
@Popitek12 kup staremu piwo to może on ci podpisze tę zgodę na wycieczkę
0
Potężny Norweg Erling Baut Haaland znowu tylko z ogórkami strzela
2
@Michael24 timber
0
@Gibbon_FCB ja bym nie powiedział, że Xavi średnio sobie radził z Realem, 1:0 na Bernabeu z wybrakowanym składem to moim zdaniem jego największe osiągnięcie jako trenera, bo widać było faktycznie jego rękę
2
@Sulimo nie no w tamtym meczu mieliśmy absurdalne błędy plus oni na wyjazdach grają dużo gorzej
0
@Katalończyk 99 no nie wiem, real na pewno nie zagra jak my
0
@barcafan1789 no i co że z tik toka (cokolwiek to znaczy w tym wypadku)? A doping jak na Barcelonę to dziś nieźle
0
@okiemtypera_lucaxx95 wg. mnie???