0

@Popitek12 A myślałem, że POd wpływem

2

@Bolton tylko ile Watykan ma dywizji?

0

@FcPortoFan1999 tak to już jest z twoimi typami, tylko porażki Porto się zgadzają

0

@DLFCB nikt im nie kazał nie trafiać w bramkę

0

@FcPortoFan1999 to niezłe Las Palmas

2

@Kozinho. Przyzwyczajony że ludzie śmieją się z niego a nie z nim

2

Zelensky strumpował swoich przydupasów

1

@Kidd jeszcze ci co się nie interesują polityką, ale muszą w każdym wątku to napisać xd

1

@RoberDzik każdy kto narzeka na polskich katolików niech się cieszy że nie ma do czynienia z nawróconymi Amerykańcami

0

Na nowym Camp Nou mają się odbywać koncerty?

0

@Kozinho. Obecnie to bardziej waszynktonie

32

Jak będziecie się kiedyś zastanawiać czemu wasi znajomi wracają do toksycznych ex to wystarczy spytać tu fanów powrotu Neymara

1

Komentarz usunięty

0

@Matheu12 Szkolenia z przeglądu pola dla sędziów. Mam wrażenie że od paru lat coraz częściej przeszkadzają w akcji wchodząc w piłkarzy albo linię najlepszego podania

0

@FcPortoFan1999 pora na choke

0

@MesQueUnClub96 dani ???? hurkacz

6

Mamy 133 nowe i potwierdzone przypadki przejedzenia pączkami z województw: wielkopolskiego (29), lubelskiego (13), śląskiego (11), łódzkiego (10), małopolskiego (9), mazowieckiego (8), świętokrzyskiego (8), dolnośląskiego (7), pomorskiego (7), zachodniopomorskiego (7),

0

@Lola120 spanko

0

@bartekvisca zespołów na pewno

14

@DonCarletto z adwokatem to chyba raul asensio bardziej

6

@Danny Gaucho nie dość że smak lepszy to jeszcze schudnąć można

0

Jeśli Totki tak wyglądają z City, a ci tak wyglądali z realem a ten z nami to z united byśmy chyba mieli z 20:1

2

@Popitek12 kup staremu piwo to może on ci podpisze tę zgodę na wycieczkę

0

Potężny Norweg Erling Baut Haaland znowu tylko z ogórkami strzela

2

@Michael24 timber

0

@Gibbon_FCB ja bym nie powiedział, że Xavi średnio sobie radził z Realem, 1:0 na Bernabeu z wybrakowanym składem to moim zdaniem jego największe osiągnięcie jako trenera, bo widać było faktycznie jego rękę

2

@Sulimo nie no w tamtym meczu mieliśmy absurdalne błędy plus oni na wyjazdach grają dużo gorzej

0

@Katalończyk 99 no nie wiem, real na pewno nie zagra jak my

0

@barcafan1789 no i co że z tik toka (cokolwiek to znaczy w tym wypadku)? A doping jak na Barcelonę to dziś nieźle

0

@okiemtypera_lucaxx95 wg. mnie???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?