MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 dani ???? hurkacz
6
Mamy 133 nowe i potwierdzone przypadki przejedzenia pączkami z województw: wielkopolskiego (29), lubelskiego (13), śląskiego (11), łódzkiego (10), małopolskiego (9), mazowieckiego (8), świętokrzyskiego (8), dolnośląskiego (7), pomorskiego (7), zachodniopomorskiego (7),
0
@Lola120 spanko
0
@bartekvisca zespołów na pewno
14
@DonCarletto z adwokatem to chyba raul asensio bardziej
6
@Danny Gaucho nie dość że smak lepszy to jeszcze schudnąć można
0
Jeśli Totki tak wyglądają z City, a ci tak wyglądali z realem a ten z nami to z united byśmy chyba mieli z 20:1
2
@Popitek12 kup staremu piwo to może on ci podpisze tę zgodę na wycieczkę
0
Potężny Norweg Erling Baut Haaland znowu tylko z ogórkami strzela
2
@Michael24 timber
0
@Gibbon_FCB ja bym nie powiedział, że Xavi średnio sobie radził z Realem, 1:0 na Bernabeu z wybrakowanym składem to moim zdaniem jego największe osiągnięcie jako trenera, bo widać było faktycznie jego rękę
2
@Sulimo nie no w tamtym meczu mieliśmy absurdalne błędy plus oni na wyjazdach grają dużo gorzej
0
@Katalończyk 99 no nie wiem, real na pewno nie zagra jak my
0
@barcafan1789 no i co że z tik toka (cokolwiek to znaczy w tym wypadku)? A doping jak na Barcelonę to dziś nieźle
0
@okiemtypera_lucaxx95 wg. mnie???
1
Pedridependencia tak można opisać jednym słowem nasz środek pola
2
@Sysia11 plus ciągle wychodził na pozycję i nie dostawał piłek
2
Jak Balde wyskoczył z formą to dla równowagi Kounde ostatnio wygląda jak wygląda
0
@DragonxNF To według mnie oboje są świetni, ładnie się dopełniając, no ale gusta są różne
0
Brawo Balde. Który to już raz dzisiaj
1
@DragonxNF a to akurat jeden z nielicznych razy jak rozumiem
0
@DragonxNF jakiej piosenki?
0
Ma ktoś siatkę na galanie?
0
@betleyoneDEjong a raczej wielki Oscar Hernandez na ławce
0
@626 z nastolatkami w składzie na inter grający o być albo nie być, cóż to był za mecz
1
Hansi bez kurtki czy Ernesto w przykucu - chose your fighter
2
Lepsza skuteczność po rożnych niż Rekina sam na sam xd
16
Do twej blond grzyweczki wznosimy błaganie, nic dzisiaj nie odwal nasz Kapitanie
4
@Rewolucja123 dobrze że dodałeś ten nawias bo już wysyłałem swoje nieistniejące dziecko...
0
@FCB_dimiC a ulubieniec Laporty wymarzony transfer na nowe Camp Nou Potężny Norweg Erling Haaland gdzie?