0

@esem91 jeśli podmiotem zdania jest ktoś z moderacji to na pewno

0

@Cochise Tryliard – liczba o wartości: 1 000 000 000 000 000 000 000 = 10²¹, czyli jedynka i 21 zer w zapisie dziesiętnym. Termin tryliard jest stosowany w nazewnictwie liczebników

4

@tadzik447 propaganda, hetero to ideologia a nie ludzie

1

@Popitek12 jak miałem chyba z 14 lat byłem na mszy z komunią dwupostaciową czy jak to tam się nazywa

1

@Mitch_Atleta plus wczoraj pierwszy raz w tym sezonie od kontuzji Mareczka bramkarz przy wyjściu na przedpole podał do najbliższego zamiast wyj*bać ją w aut

0

@Katalończyk 99 to ja bym się pogubił btw. usunęli ci komentarz o dudku?

5

@leonek160 no nie wiem jak graliśmy świetnie to przegraliśmy z atletami

0

@Katalończyk 99 również przy pracy na nocki albo balowaniu do rana?

8

@MesQueUnClub96 chyba dzisiaj

6

Ale w sumie fajna ta instytucja z wezwaniem sędziego do spalonego. Szkoda że z sociedad tego nie mieli
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Takimi meczami wygrywa się ze ślepymi arbitrami

2

Żarłacz pożera obecnie Polaka Rodaka

4

Sędzia wyczarował sobie na varze doliczony czas - tak trzeba żyć

2

To ile minut gry dostał Rekin od hat tricka?

0

Yamal chyba w przerwie la bambe czytał xd

1

@misterio jednak się udało coś z tą zmianą

1

"Bardziej irytujące są małe błędy sędziego na przestrzeni całego spotkania" to ciekawe czy będzie wspomniane w następnym materiale

0

@MesQueUnClub96 może ten Dembele z PSG

0

@GeraltzKatalonii Bo źle gra (tak jak Lewy)? Bo ma pretensje (tak jak Lewy)? Bo jest niezadowolony gdy schodzi (tak jak Lewy)?

2

Potrzeba Olmo z jego grą na przedpolu na ten autobusik

1

@MichalZZZ na meczykach był dawno temu ranking i real barca miały dwa pierwsze z dużą przewagą nad resztą, podobnie jak TVP wybierała mecze głosami ludzi to zawsze wygrywaliśmy my albo oni

8

Można wyjąć trenera z Porto ale nie Porto z trenera

1

Dyskusje które polegają na wymianie 20 odpowiedzi między @FcPortoFan1999 a drugim użytkownikiem nie powinny lądować w gorących. Tak czy nie?

0

@July_6_BcN wiadomo jak konserwatyści w życiu prywatnym cenią sobie wierność małżeńską także może jest szansa

1

@macio_944 no nie wiem, ja mam zupełnie odwrotnie - część utworów wcześniejszych mi się podoba ale jak zmasakrowała mój ulubiony wiersz to mam teraz gorsze mniemanie o niej

0

@PW27 nie wiem jak zgadłeś ale faktycznie ja lubię go tylko za nazwisko

2

@shinthps zawsze to lepiej niż w sejmie

5

@takisobiektos typowa opinia dla kogoś przed trzydziestką

0

@okiemtypera_lucaxx95 przecież ty tylko narzekasz na tę pracę, jedną zaletę jaką podałeś to zbieranie parasolek

1

@okiemtypera_lucaxx95 jest głupie bo atletico nie wygra nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?