MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 jeśli podmiotem zdania jest ktoś z moderacji to na pewno
0
@Cochise Tryliard – liczba o wartości: 1 000 000 000 000 000 000 000 = 10²¹, czyli jedynka i 21 zer w zapisie dziesiętnym. Termin tryliard jest stosowany w nazewnictwie liczebników
4
@tadzik447 propaganda, hetero to ideologia a nie ludzie
1
@Popitek12 jak miałem chyba z 14 lat byłem na mszy z komunią dwupostaciową czy jak to tam się nazywa
1
@Mitch_Atleta plus wczoraj pierwszy raz w tym sezonie od kontuzji Mareczka bramkarz przy wyjściu na przedpole podał do najbliższego zamiast wyj*bać ją w aut
0
@Katalończyk 99 to ja bym się pogubił btw. usunęli ci komentarz o dudku?
5
@leonek160 no nie wiem jak graliśmy świetnie to przegraliśmy z atletami
0
@Katalończyk 99 również przy pracy na nocki albo balowaniu do rana?
8
@MesQueUnClub96 chyba dzisiaj
6
Ale w sumie fajna ta instytucja z wezwaniem sędziego do spalonego. Szkoda że z sociedad tego nie mieli
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Takimi meczami wygrywa się ze ślepymi arbitrami
2
Żarłacz pożera obecnie Polaka Rodaka
4
Sędzia wyczarował sobie na varze doliczony czas - tak trzeba żyć
2
To ile minut gry dostał Rekin od hat tricka?
0
Yamal chyba w przerwie la bambe czytał xd
1
@misterio jednak się udało coś z tą zmianą
1
"Bardziej irytujące są małe błędy sędziego na przestrzeni całego spotkania" to ciekawe czy będzie wspomniane w następnym materiale
0
@MesQueUnClub96 może ten Dembele z PSG
0
@GeraltzKatalonii Bo źle gra (tak jak Lewy)? Bo ma pretensje (tak jak Lewy)? Bo jest niezadowolony gdy schodzi (tak jak Lewy)?
2
Potrzeba Olmo z jego grą na przedpolu na ten autobusik
1
@MichalZZZ na meczykach był dawno temu ranking i real barca miały dwa pierwsze z dużą przewagą nad resztą, podobnie jak TVP wybierała mecze głosami ludzi to zawsze wygrywaliśmy my albo oni
8
Można wyjąć trenera z Porto ale nie Porto z trenera
1
Dyskusje które polegają na wymianie 20 odpowiedzi między @FcPortoFan1999 a drugim użytkownikiem nie powinny lądować w gorących. Tak czy nie?
0
@July_6_BcN wiadomo jak konserwatyści w życiu prywatnym cenią sobie wierność małżeńską także może jest szansa
1
@macio_944 no nie wiem, ja mam zupełnie odwrotnie - część utworów wcześniejszych mi się podoba ale jak zmasakrowała mój ulubiony wiersz to mam teraz gorsze mniemanie o niej
0
@PW27 nie wiem jak zgadłeś ale faktycznie ja lubię go tylko za nazwisko
2
@shinthps zawsze to lepiej niż w sejmie
5
@takisobiektos typowa opinia dla kogoś przed trzydziestką
0
@okiemtypera_lucaxx95 przecież ty tylko narzekasz na tę pracę, jedną zaletę jaką podałeś to zbieranie parasolek
1
@okiemtypera_lucaxx95 jest głupie bo atletico nie wygra nic