MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 w ogóle w katarze dużo niespodzianek
0
Może jeszcze Alexandrova jest fanką Piasta Gliwice xd
0
@FcPortoFan1999 ty i te twoje prośby
1
@Nefir może by tego Dembele sprawdzić skoro obunożny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Criss18Barca Georgette Mosbacher
0
@Joe_Barbaro minimalna wygrana city a awans białych
1
@Destroyer_of_Worlds tylko, że w ten sposób pogarszasz i tak niekorzystną proporcję w piramidzie wieku
0
I pierwszy set dla tej z mniej polskim nazwiskiem
1
@qchulainn warunki fizyczne plus karne kontra wszystko pozostałe w kunszcie bramkarza to wybór dość prosty także zdecydowanie Niemiec
4
@MateS rozumiem, że sprzedałeś konto kucharkowi i on na nim teraz swoje fantazje wypisuje
1
@Pedri16Future żałosny klubik to i osiągnięcia znikome
0
@Ryoumen benzema z riberym to nie tylko nagrywali
0
@July_6_BcN element nie lubi prześmiewczych nazw mi usuwa jakiekolwiek odejście od nazwiska także może o to chodzi
0
Samo zapowiedzenie wsparcia w miliardach to za mało, trzeba realnych konkretów.
Także mam nadzieję, że trump się poprawi i je dostaniemy...
7
@Donnie_Darko egipski Faraon
1
@Kgorecki2500 za to najlepsze książki na podstawie gier to te o wiedźminie
0
Widzę, że niektórzy się nadal nie nauczyli i bawią się w typy która to kolejka przed końcem będzie decydująca dla mistrzostwa
0
@BARCA1899Messi do przodu dziś dobrze ale w obronie go ogrywali jak chociażby przy żółtej Gaviego
0
To kiedy ten koncert Kendricka z oprawą meczowo-reklamową przed i po?
24
Gdyby tylko dać Olmo odporność na kontuzje Lewego a temu drugiemu przyjęcie piłki pierwszego...
1
@Jakchcesz jeszcze jak Marek po kontuzji wróci z formą mutant to trzeba stawiać pomnik
3
Kurcze jakby te pieniądze z kontraktu Araujo wydać na sklonowanie Szefa Inigo...
1
@Popitek12 zwłaszcza w normalnym tempie widać, że słuszna
1
Kto by się spodziewał, że jak sędzia zachęca do agresji to agresja spotkania rośnie xd
0
HH zasiał wiatr i zbiera burzę
0
Ferminator znowu w akcji
1
Lewy poza grą, Panowie skrzydłowi zawsze trochę nie tak no i ta pomoc poza Pedrim słabo. Bez zmian się chyba nie obejdzie
1
@JimMorrisonFCB nie no dodi pewnie wychodzi, jakoś musi się utrzymać, którzy rodzice płacą na 28 latka
1
@Katalończyk 99 cóż za takie pieniądze to może też bym został xd
3
@ranger3120 fejk on nie wychodzi z domu