1

@adi7adi8 w ogóle w katarze dużo niespodzianek

0

Może jeszcze Alexandrova jest fanką Piasta Gliwice xd

0

@FcPortoFan1999 ty i te twoje prośby

1

@Nefir może by tego Dembele sprawdzić skoro obunożny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Criss18Barca Georgette Mosbacher

0

@Joe_Barbaro minimalna wygrana city a awans białych

1

@Destroyer_of_Worlds tylko, że w ten sposób pogarszasz i tak niekorzystną proporcję w piramidzie wieku

0

I pierwszy set dla tej z mniej polskim nazwiskiem

1

@qchulainn warunki fizyczne plus karne kontra wszystko pozostałe w kunszcie bramkarza to wybór dość prosty także zdecydowanie Niemiec

4

@MateS rozumiem, że sprzedałeś konto kucharkowi i on na nim teraz swoje fantazje wypisuje

1

@Pedri16Future żałosny klubik to i osiągnięcia znikome

0

@Ryoumen benzema z riberym to nie tylko nagrywali

0

@July_6_BcN element nie lubi prześmiewczych nazw mi usuwa jakiekolwiek odejście od nazwiska także może o to chodzi

0

Samo zapowiedzenie wsparcia w miliardach to za mało, trzeba realnych konkretów.

Także mam nadzieję, że trump się poprawi i je dostaniemy...

7

@Donnie_Darko egipski Faraon

1

@Kgorecki2500 za to najlepsze książki na podstawie gier to te o wiedźminie

0

Widzę, że niektórzy się nadal nie nauczyli i bawią się w typy która to kolejka przed końcem będzie decydująca dla mistrzostwa

0

@BARCA1899Messi do przodu dziś dobrze ale w obronie go ogrywali jak chociażby przy żółtej Gaviego

0

To kiedy ten koncert Kendricka z oprawą meczowo-reklamową przed i po?

24

Gdyby tylko dać Olmo odporność na kontuzje Lewego a temu drugiemu przyjęcie piłki pierwszego...

1

@Jakchcesz jeszcze jak Marek po kontuzji wróci z formą mutant to trzeba stawiać pomnik

3

Kurcze jakby te pieniądze z kontraktu Araujo wydać na sklonowanie Szefa Inigo...

1

@Popitek12 zwłaszcza w normalnym tempie widać, że słuszna

1

Kto by się spodziewał, że jak sędzia zachęca do agresji to agresja spotkania rośnie xd

0

HH zasiał wiatr i zbiera burzę

0

Ferminator znowu w akcji

1

Lewy poza grą, Panowie skrzydłowi zawsze trochę nie tak no i ta pomoc poza Pedrim słabo. Bez zmian się chyba nie obejdzie

1

@JimMorrisonFCB nie no dodi pewnie wychodzi, jakoś musi się utrzymać, którzy rodzice płacą na 28 latka

1

@Katalończyk 99 cóż za takie pieniądze to może też bym został xd

3

@ranger3120 fejk on nie wychodzi z domu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?