0

@FcPortoFan1999 z dzisiejszą Valencią byście wygrali?

1

@Kapitan hawk Wiedziałem że u sibie z nimi stać nas na to ale nie spodziewałem się, że uda się w pierwszej połowie xd
Dziękuję Pan Flick

0

Cubarsi noga lepiej ułożona niż u nie jednego pomocnika

2

Ale Balde to jest kocur w ostatnich tygodniach

0

@FcPortoFan1999 w skali kraju, w niektórych obwodach robił ponad sto

0

@FcPortoFan1999 Władimir jakoś robi i ponad 100

7

@MesQueUnClub96 Dodi cały czas leci w dół rankingu

0

@Marian_Pazdzioch razem z @AFA pewnie się gdzieś chowają

0

@PaulFCB jak przegramy to wiadomo przez kogo ;)

1

@kulek22 to co wyżej kolega napisał u siebie mamy świetny bilans z nimi

0

@Batys no właśnie wystarczy że każdy raz nakarmi i robią się dziesiątki dyskusji

0

@Batys niby tak ale twoja wypowiedź to jest post na temat postów na temat postów także jeszcze poziom dalej

2

Co do Wojtka niejako zmienił zdanie, ale o co chodzi z Torre? Gość się chyba cały czas spóźnia czy coś

0

Faktycznie wychodzi że Pena gra tylko gdy Flick wcześniej na konfie powie że zagra. Jak unika deklaracji to Wojtula

1

@partymaker szybkie

5

@MesQueUnClub96 jeśli chodzi o jądro atomów budujących wszechświat to tak

1

@jacobFCB im chyba nie trzeba życzyć

0

4

Drodzy ramblowicze mam dla was ostrzeżenie! Dzisiaj przechodząc obok kościoła podeszli do mnie jacyś ludzie z puszkami w serca i prosili o wsparcie wielkiej orkiestry świątecznej pomocy. Jak wiemy święta się już dawno skończyły a oni nie mieli żadnych instrumentów także ewidentny scam. Zalecam ostrożność na przyszłość!!!

0

@Encore w atp dla mnie tien z ruskiem

0

Wielki Milan z Wielkim Trenerem Wielkiego Porto

4

@Kapitan hawk fajnie jakby wieczorem zrobić 210

10

@Herato peak Bale, kariera Robben

5

Manita na białych zawsze cieszy

3

@Katalończyk 99 albo ojcem pana młodego

0

@fotohobby to samo można by powiedzieć o Feynordzie, Ajaxie i PSV w Holandii, przewaga instytucjonalna i w zasobach jest trudna do odrobienia jeśli twój rywal nie stoi w miejscu

0

@TheNekro94 Wimbledon na pewno najgorszy, potem na sto procent French Open no i o USA i Australię można się spierać, na obu czasem kibicie coś odwalą np.

2

@GeneralXavi Moim zdaniem składa się na to bardzo wiele czynników po pierwsze mężczyzn nadal dużo więcej gra w piłkę więc demografia ich jest bardziej zbliżona do tej dla ogólnej populacji. Po drugie generalnie obecnie badania w USA pokazują że najliczniejszą część LGBT stanowią biseksualne kobiety, więc z samej proporcji będzie ich więcej. Po trzecie na pewno LGBT kobiety spotyka mniej negatywna reakcja ludzi wokół przy coming outcie więc prawdopodobnie mężczyźni częściej zostają w "szafie". Po czwarte (i to jest moja autorska hipoteza także nie wiem jak z weryfikacją szerszą bo bazuję na własnych dowodach anegdotycznych) to sporo kobiet grających w piłkę (ale też w inne sporty patrząc że nawet tu na forum ktoś krytykował Świątek że jest mało kobieca i ma zbyt umięśnione ręce) ma jakieś tarcia ze swoją rolą płciową czy też ideałem kobiecości i osobą które odbiegają od tego w jakiś inny sposób (właśnie dla przykładu swoją orientacją) jest łatwiej sobie z tym poradzić.

0

@GeneralXavi trochę przesadzamy z wulgarnością, ale patrząc na odsetek LGBT u piłkarek to mają więcej doświadczenia w je*aniu kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Żeńska sekcja to dopiero ma ładny bilans w klasykach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?