MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 z dzisiejszą Valencią byście wygrali?
1
@Kapitan hawk Wiedziałem że u sibie z nimi stać nas na to ale nie spodziewałem się, że uda się w pierwszej połowie xd
Dziękuję Pan Flick
0
Cubarsi noga lepiej ułożona niż u nie jednego pomocnika
2
Ale Balde to jest kocur w ostatnich tygodniach
0
@FcPortoFan1999 w skali kraju, w niektórych obwodach robił ponad sto
0
@FcPortoFan1999 Władimir jakoś robi i ponad 100
7
@MesQueUnClub96 Dodi cały czas leci w dół rankingu
0
@Marian_Pazdzioch razem z @AFA pewnie się gdzieś chowają
0
@PaulFCB jak przegramy to wiadomo przez kogo ;)
1
@kulek22 to co wyżej kolega napisał u siebie mamy świetny bilans z nimi
0
@Batys no właśnie wystarczy że każdy raz nakarmi i robią się dziesiątki dyskusji
0
@Batys niby tak ale twoja wypowiedź to jest post na temat postów na temat postów także jeszcze poziom dalej
2
Co do Wojtka niejako zmienił zdanie, ale o co chodzi z Torre? Gość się chyba cały czas spóźnia czy coś
0
Faktycznie wychodzi że Pena gra tylko gdy Flick wcześniej na konfie powie że zagra. Jak unika deklaracji to Wojtula
1
@partymaker szybkie
5
@MesQueUnClub96 jeśli chodzi o jądro atomów budujących wszechświat to tak
1
@jacobFCB im chyba nie trzeba życzyć
0
@VegetaPolska klasycznie rabini niezdecydowani https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15248613#comment-15248613
4
Drodzy ramblowicze mam dla was ostrzeżenie! Dzisiaj przechodząc obok kościoła podeszli do mnie jacyś ludzie z puszkami w serca i prosili o wsparcie wielkiej orkiestry świątecznej pomocy. Jak wiemy święta się już dawno skończyły a oni nie mieli żadnych instrumentów także ewidentny scam. Zalecam ostrożność na przyszłość!!!
0
@Encore w atp dla mnie tien z ruskiem
0
Wielki Milan z Wielkim Trenerem Wielkiego Porto
4
@Kapitan hawk fajnie jakby wieczorem zrobić 210
10
@Herato peak Bale, kariera Robben
5
Manita na białych zawsze cieszy
3
@Katalończyk 99 albo ojcem pana młodego
0
@fotohobby to samo można by powiedzieć o Feynordzie, Ajaxie i PSV w Holandii, przewaga instytucjonalna i w zasobach jest trudna do odrobienia jeśli twój rywal nie stoi w miejscu
0
@TheNekro94 Wimbledon na pewno najgorszy, potem na sto procent French Open no i o USA i Australię można się spierać, na obu czasem kibicie coś odwalą np.
2
@GeneralXavi Moim zdaniem składa się na to bardzo wiele czynników po pierwsze mężczyzn nadal dużo więcej gra w piłkę więc demografia ich jest bardziej zbliżona do tej dla ogólnej populacji. Po drugie generalnie obecnie badania w USA pokazują że najliczniejszą część LGBT stanowią biseksualne kobiety, więc z samej proporcji będzie ich więcej. Po trzecie na pewno LGBT kobiety spotyka mniej negatywna reakcja ludzi wokół przy coming outcie więc prawdopodobnie mężczyźni częściej zostają w "szafie". Po czwarte (i to jest moja autorska hipoteza także nie wiem jak z weryfikacją szerszą bo bazuję na własnych dowodach anegdotycznych) to sporo kobiet grających w piłkę (ale też w inne sporty patrząc że nawet tu na forum ktoś krytykował Świątek że jest mało kobieca i ma zbyt umięśnione ręce) ma jakieś tarcia ze swoją rolą płciową czy też ideałem kobiecości i osobą które odbiegają od tego w jakiś inny sposób (właśnie dla przykładu swoją orientacją) jest łatwiej sobie z tym poradzić.
0
@GeneralXavi trochę przesadzamy z wulgarnością, ale patrząc na odsetek LGBT u piłkarek to mają więcej doświadczenia w je*aniu kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Żeńska sekcja to dopiero ma ładny bilans w klasykach