MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz jeszcze jak Marek po kontuzji wróci z formą mutant to trzeba stawiać pomnik
3
Kurcze jakby te pieniądze z kontraktu Araujo wydać na sklonowanie Szefa Inigo...
1
@Popitek12 zwłaszcza w normalnym tempie widać, że słuszna
1
Kto by się spodziewał, że jak sędzia zachęca do agresji to agresja spotkania rośnie xd
0
HH zasiał wiatr i zbiera burzę
0
Ferminator znowu w akcji
1
Lewy poza grą, Panowie skrzydłowi zawsze trochę nie tak no i ta pomoc poza Pedrim słabo. Bez zmian się chyba nie obejdzie
1
@JimMorrisonFCB nie no dodi pewnie wychodzi, jakoś musi się utrzymać, którzy rodzice płacą na 28 latka
1
@Katalończyk 99 cóż za takie pieniądze to może też bym został xd
3
@ranger3120 fejk on nie wychodzi z domu
0
@Katalończyk 99 najgorzej jak cię odeślą na trybuny :(
2
@Popitek12 to jak tam marokański "kolega" Mentala?
3
Fręch wygrywa a espanyol z porażką. To chyba dobry prognostyk
5
Szybkość Araujo plus zorganizowanie i wyprowadzenie piłki Inigo to teoretycznie świetne połączenie dla naszej taktyki, pytanie tylko jak Urugwajczyk będzie dziś trzymał linię
0
@Kgorecki2500 doskonałe to nie ale najbardziej uniwersalne
0
@QQL5 Nie takie było twoje pytanie. Nie mam pojęcia jak sprawdzić czy się jej nie ma (poza ewaluacją przez lekarza psychiatrę). Natomiast klarowna oznaka depresji to dla mnie ta podana
0
@QQL5 jeśli poprawa czynników zewnętrznych w życiu nie niesie za sobą poprawy nastroju
1
@Danny Gaucho 20+5 to chyba nie jest 23
4
@pero1983 jeszcze jak
19
@Aragorn33 cóż jakby grał dla nas to na pewno
0
@barcelonaLM słynny grecki bóg Chokeros - mający moc przegrywania wygranych meczów
26
Dobrze, że się nie drapał
4
@Kapitan hawk a i ten gol Mekambe to taki na farcie ostrym
5
Z jednej strony fajnie, że real stracił punkty, ale z drugiej szkoda, że nie wszystkie trzy
0
Ale co się legia nacieszyła porażką Rakowa to ich
1
I mam nadzieję, że Hansi notuje jakimi słowami zastąpić machanie ręką
1
Ja wiem w czyją stronę skręca eleven ale ta para to już w ogóle bez hamulców z sympatią do białych, ulubiony moment poza "klinem nóg" to jak powiedzieli że real się rozpędza wymieniając piłkę na własnej połowie
15
Atleti w przyjęciu piłki jakby sami Lewandowscy tam grali xd
0
@mekston jeszcze tylko znaleźć następcę następcy Rodriego i wszystko powinno być git
1
@D10SLEO Coutinho to był jednak placek co pokazała jego dalsza kariera ale Dembele żal że u nas nie potrafili się nim zająć lepiej