1

@Jakchcesz jeszcze jak Marek po kontuzji wróci z formą mutant to trzeba stawiać pomnik

3

Kurcze jakby te pieniądze z kontraktu Araujo wydać na sklonowanie Szefa Inigo...

1

@Popitek12 zwłaszcza w normalnym tempie widać, że słuszna

1

Kto by się spodziewał, że jak sędzia zachęca do agresji to agresja spotkania rośnie xd

0

HH zasiał wiatr i zbiera burzę

0

Ferminator znowu w akcji

1

Lewy poza grą, Panowie skrzydłowi zawsze trochę nie tak no i ta pomoc poza Pedrim słabo. Bez zmian się chyba nie obejdzie

1

@JimMorrisonFCB nie no dodi pewnie wychodzi, jakoś musi się utrzymać, którzy rodzice płacą na 28 latka

1

@Katalończyk 99 cóż za takie pieniądze to może też bym został xd

3

@ranger3120 fejk on nie wychodzi z domu

0

@Katalończyk 99 najgorzej jak cię odeślą na trybuny :(

2

@Popitek12 to jak tam marokański "kolega" Mentala?

3

Fręch wygrywa a espanyol z porażką. To chyba dobry prognostyk

5

Szybkość Araujo plus zorganizowanie i wyprowadzenie piłki Inigo to teoretycznie świetne połączenie dla naszej taktyki, pytanie tylko jak Urugwajczyk będzie dziś trzymał linię

0

@Kgorecki2500 doskonałe to nie ale najbardziej uniwersalne

0

@QQL5 Nie takie było twoje pytanie. Nie mam pojęcia jak sprawdzić czy się jej nie ma (poza ewaluacją przez lekarza psychiatrę). Natomiast klarowna oznaka depresji to dla mnie ta podana

0

@QQL5 jeśli poprawa czynników zewnętrznych w życiu nie niesie za sobą poprawy nastroju

1

@Danny Gaucho 20+5 to chyba nie jest 23

4

@pero1983 jeszcze jak

19

@Aragorn33 cóż jakby grał dla nas to na pewno

0

@barcelonaLM słynny grecki bóg Chokeros - mający moc przegrywania wygranych meczów

26

Dobrze, że się nie drapał

4

@Kapitan hawk a i ten gol Mekambe to taki na farcie ostrym

5

Z jednej strony fajnie, że real stracił punkty, ale z drugiej szkoda, że nie wszystkie trzy

0

Ale co się legia nacieszyła porażką Rakowa to ich

1

I mam nadzieję, że Hansi notuje jakimi słowami zastąpić machanie ręką

1

Ja wiem w czyją stronę skręca eleven ale ta para to już w ogóle bez hamulców z sympatią do białych, ulubiony moment poza "klinem nóg" to jak powiedzieli że real się rozpędza wymieniając piłkę na własnej połowie

15

Atleti w przyjęciu piłki jakby sami Lewandowscy tam grali xd

0

@mekston jeszcze tylko znaleźć następcę następcy Rodriego i wszystko powinno być git

1

@D10SLEO Coutinho to był jednak placek co pokazała jego dalsza kariera ale Dembele żal że u nas nie potrafili się nim zająć lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?