0

@wojopancer to działa chyba dokładnie jak patreon (czytaj apka jest darmowa a masz progi subskrybcji na danym profilu) tylko znacznie więcej jest treści pornograficznych (soft i nie)

0

Muchova-Ryba/Mira by człowiek obejrzał w finale

2

@Cvzx no Lewandowski przeciwko PSG to naprawdę top3 swoich występów u nas

0

@KacperVEB jaką różnicę robi gdy wszyscy biegają do pressingu

0

@karolszymek to tak jak Luis Suarez przeciw Liverpoolowi, a Dembele zdaniem wielu stąd zrobił nam przysługę która odpowiada za obajwienie Yamala

5

@karolszymek karma wraca za odejście z klubu którego fani go nie chcieli dzięki klauzuli, którą ten klub mu dał?

0

@okiemtypera_lucaxx95 nie wiem gdzie tu nawiązanie do nas ale ok

10

Moim zdaniem Ferguson nie jest takim geniuszem za jakiego się go postrzega, owszem - stworzył potwora w postaci United, ale jakich on miał wtedy piłkarzy? A tak to 26 lat, 2 razy liga mistrzów z piłkarzami których sobie wybierał jak chciał, z wtopionymi setkami milionów euro. Moim zdaniem jest trenerem topką, ale nie jest jakimś geniuszem ponad wszystkimi.

3

No niestety chyba w tym momencie można stwierdzić, że Brest nie awansuje do następnej rundy

1

@KamQiX zawsze można jeszcze po golu w dogrywce

1

@GeneralXavi pare niedociągnięć

0

@Borry słownikowo propaganda odnosi się do działań państwa więc tvn jako przedłużenie amerykańskich narracji

1

@Sebolinho tyle mistrzostw kraju w czasie gdy man utd które wydało tyle samo albo więcej bije się o spadek

1

@Krzty ma to odejście na starcie

0

@Traba727 może dlatego że w pierwszym meczu był najgorszy na boisku, ale to tylko moje przypuszczenia

2

Ale z tą uwagą na temat demokracji w Ukrainie to jednak trump ma rację. Do czego jeszcze Zelensky się posunie? Może każe szturmować kapitol gdy wyniki będą nie po jego myśli...

0

Można wyłączyć xd

1

@macio_944 Leverkusen na pewno mogą ich wyrzucić

0

@D10SLEO *Austrii

0

@BorzyKrzys to prawda byłem tą Sydney

0

@wojopancer Marek-Alba-Pique-Puyol-Szefuncio-Busi-Xavi-Iniesta-Messi-Neymar-Suarez

0

@Aragorn33 nie no jeszcze Japonia, Korea i Pakistan, ale długo pomarańcza nie urzęduje także wszystko przed nim

0

@okiemtypera_lucaxx95 No nie wiem woli Porsche od pociągów

2

Ale pamiętajmy, że Iga z Sabalenką w finale to nawet nie ma po co wychodzić xd

2

Coś czuję, że City może to dzisiaj ugrać więc poszło pół stówy na białych

5

@MesQueUnClub96 why not both

12

A według mnie atak na Niemcy 1 września można jeszcze zrozumieć. Ale po co otwieraliśmy drugi front siedemnastego...

1

Widzę, że te niesamowite szachy 7D pomarańczowego to było po prostu przejęcie rosyjskich narracji jeden do jednego xd

0

@Rifek fajny stadion z atmosferką to łatwo ponosi człowieka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?