MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wojopancer to działa chyba dokładnie jak patreon (czytaj apka jest darmowa a masz progi subskrybcji na danym profilu) tylko znacznie więcej jest treści pornograficznych (soft i nie)
0
Muchova-Ryba/Mira by człowiek obejrzał w finale
2
@Cvzx no Lewandowski przeciwko PSG to naprawdę top3 swoich występów u nas
0
@KacperVEB jaką różnicę robi gdy wszyscy biegają do pressingu
0
@karolszymek to tak jak Luis Suarez przeciw Liverpoolowi, a Dembele zdaniem wielu stąd zrobił nam przysługę która odpowiada za obajwienie Yamala
5
@karolszymek karma wraca za odejście z klubu którego fani go nie chcieli dzięki klauzuli, którą ten klub mu dał?
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie wiem gdzie tu nawiązanie do nas ale ok
10
Moim zdaniem Ferguson nie jest takim geniuszem za jakiego się go postrzega, owszem - stworzył potwora w postaci United, ale jakich on miał wtedy piłkarzy? A tak to 26 lat, 2 razy liga mistrzów z piłkarzami których sobie wybierał jak chciał, z wtopionymi setkami milionów euro. Moim zdaniem jest trenerem topką, ale nie jest jakimś geniuszem ponad wszystkimi.
3
No niestety chyba w tym momencie można stwierdzić, że Brest nie awansuje do następnej rundy
1
@KamQiX zawsze można jeszcze po golu w dogrywce
1
@GeneralXavi pare niedociągnięć
0
@Borry słownikowo propaganda odnosi się do działań państwa więc tvn jako przedłużenie amerykańskich narracji
1
@Sebolinho tyle mistrzostw kraju w czasie gdy man utd które wydało tyle samo albo więcej bije się o spadek
1
@Krzty ma to odejście na starcie
0
@Traba727 może dlatego że w pierwszym meczu był najgorszy na boisku, ale to tylko moje przypuszczenia
2
Ale z tą uwagą na temat demokracji w Ukrainie to jednak trump ma rację. Do czego jeszcze Zelensky się posunie? Może każe szturmować kapitol gdy wyniki będą nie po jego myśli...
0
Można wyłączyć xd
1
@macio_944 Leverkusen na pewno mogą ich wyrzucić
0
@D10SLEO *Austrii
0
@BorzyKrzys to prawda byłem tą Sydney
0
@wojopancer Marek-Alba-Pique-Puyol-Szefuncio-Busi-Xavi-Iniesta-Messi-Neymar-Suarez
0
@Aragorn33 nie no jeszcze Japonia, Korea i Pakistan, ale długo pomarańcza nie urzęduje także wszystko przed nim
0
@okiemtypera_lucaxx95 No nie wiem woli Porsche od pociągów
2
Ale pamiętajmy, że Iga z Sabalenką w finale to nawet nie ma po co wychodzić xd
2
Coś czuję, że City może to dzisiaj ugrać więc poszło pół stówy na białych
5
@MesQueUnClub96 why not both
12
A według mnie atak na Niemcy 1 września można jeszcze zrozumieć. Ale po co otwieraliśmy drugi front siedemnastego...
3
@Popitek12 https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Alkoholowy_zesp%C3%B3%C5%82_p%C5%82odowy
1
Widzę, że te niesamowite szachy 7D pomarańczowego to było po prostu przejęcie rosyjskich narracji jeden do jednego xd
0
@Rifek fajny stadion z atmosferką to łatwo ponosi człowieka