1

@Encore Tak dla Bilbao. Też klub z wartościami plus zazwyczaj ładnie grają. Reszta faktycznie cienko (może derby Madrytu)

0

@Transu96 za uraz głowy jest dodatkowa

0

Cubarsi-Garcia świetnie wyglądali no ale ten jeden błąd poważny Erica

0

@Kamiloza91 oby była nieRealna xd

0

Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo no ale nie trenuje nas 711 więc gra musi się poprawić

0

Fermin bardzo dziwny mecz. Odbiory i przechwyty bardzo dobrze ale dużo niecelności i złych decyzji

0

Gościu z Alaves myślał chyba, że jak w dwójkę go sfaulują to się kasuje xd

2

Uszaty w sam raz tyle czasu żeby dało się jeszcze coś odwalić. Oby tak nie było...

2

Ferran świeży z ławki i też się rusza jak wóz z węglem. Co oni śniadania nie jedli?

0

Dobry ten mecz, taki beznadziejny...

3

Yildiz świetny grajek, ciekawe jakby u nas chodził na ls

1

Ja nawet nie chce myśleć co by się działo gdyby real madryt rozmawiał o sędziach xd

0

"Egotyzm atrybucyjny – skłonność do wyjaśniania konsekwencji własnych zachowań w taki sposób, by zwiększyć pozytywne, a zmniejszyć negatywne znaczenie dla własnej samooceny.
Może przybierać różne formy. Najczęściej spotykana w literaturze to skłonność do przypisywania własnych sukcesów czynnikom wewnętrznym, a porażek czynnikom zewnętrznym."

Kurcze coś mi to przypomina. Może drużynę która jeśli przegrywa to przez to że im się nie chciało, albo sędziów, albo długość odpoczynku, albo rywali którzy innym się podkładają ale nie im?

0

@Sulimo Cubarsi wygląda znacznie lepiej w parze z Szefem Inigo więc oby i z Ronaldem było tak samo

4

@Adran360 z większością twoich tez póki co można się zgodzić, no ale Jude jak go nie lubię to też odpalił jednak w tym sezonie

11

W końcu Dembuś gra na poziomie pieniędzy jakie za niego daliśmy.

Szkoda że nie u nas...

2

Dembele ma grać z nami to znowu odpalony ostatnio

0

@MesQueUnClub96 Bardzo dużo wad i zalet. Także takie pół na pół

0

@BorzyKrzys akurat w sam raz do meczyków pasuje

6

@marcin62 ale pamiętajmy że trump lepszy dla Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub96 topię złoto

3

Jeden plus że prześcieradła mają 50 procent na pepa

0

@GigiAmoroso połowę tych piłkarzy to sam wyrzuca

2

@Derean widać że stres ich zjada, ale może w drugiej wyjdą z nową werwą

0

Kolejny raz wychodzi że Inigo albo Pau to mus do wystawienia w podstawie dla płynności rozegrania

1

@Eklerek to prawie nigdy nie wychodzi, ale cóż podjąłeś swoją decyzję

0

@LukaszFan no właśnie a on był ograny w przeciwieństwie do Panów z dzisiaj

0

Środek obrony obawiam się będą ciężary

1

@Mitch_Atleta tak od XVIII wieku do dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?