MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jugol już swoje
0
@Borneo Navarro cały czas grała maratony (jak na kobiecy tenis) a Świątek spacerki (co jest jej zasługą). 2:0 i do domu
1
Flick tą konferencją ukłon w stronę ambasady robi chyba
0
@tomek8756 patrząc ile sojuszy zawiązał z oligarchami to kto wie czy perez nie jest na liście, także szanse pewnie małe :(
8
@Gacek5 do tego co wszystkie pozostałe akcje stanowskiego czyli zbierania atencji, a nie przepraszam jeszcze ewentualnie obrona selekcjonera po znajomości (słynne dobrze zagraliśmy z Meksykiem)
11
@Popitek12 to nie google popitek
0
@Recha_0684 za parę dni stuknie dziesięć lat, także chyba faktycznie trzeba pomyśleć nad emeryturą
0
Tiktok zostaje
I teraz beka z tych wszystkich artykułów i filmów na youtubie które nadal się ukazują
0
Potężny Wiking z golem
1
Się przypominają czasy realu bez varu...
Dobrze że to chociaż poszło w dobrą stronę
1
Ale faktycznie real ze stabilną formą przez 38 kolejek.
Niezależnie od przeciwnika żebrają o karne...
2
@tomek8756 popitek wersja żeńska
(Tak wiem @Popitek12 zgłoszone)
0
@Rifek jak już to chyba Mareczek jak w przypadku mistrzostwa
1
Sprzedać wszystkich kupić wszystkich!!!❓
3
@Andi18 oby bez kontuzji
4
Dziwny ten komplet strojów realu. Jedni na biało, reszta na czerwono...
1
Ale jakby to wyglądało jakbyśmy nie grali w lidze Negreiry xd
1
Nie ma mocnych na przykuc Ernesto
1
Czyżby powrót Nico
0
@esem91 szczególnie że z dobrym technicznie piłkarzem na szpicy to schodzenie niżej ma w końcu sens
1
@Arden słynne słowa chruchilla - ich trzeba profilaktycznie regularnie dojeżdżać
0
@agaFCB ruscy w ATP już tak mają xd
0
@BorzyKrzys akurat apt zajebiste
2
Tyle było dziurkacza
1
@tbas z drugiej strony grą głową na zamknięte drużyny to jest zawsze opcja
2
@tbas ważne żeby naszym kości mało przełamali
5
Ale ta siatka Yamala w pierwszej połowie...
2
@Derean liczba podań jakby w siódemkę grali xd
0
I teraz znów trzeba czekać
1
Real to real - manita musi być. Dawaj tego gola sędzia