0

@usztafik co kumulacji kar to nie mam jednoznacznej opinii ale o co chodzi z tym liczeniem do stu?

0

Ale Gavi zagrał ręką

0

@GigiAmoroso masters się nie liczą zdaniem niektórych stąd

2

@Roobo mój ludobójca jest lepszy niż twój

3

I tak to jest robić sojusze z amerykanami

1

@Eklerek obaj z Cubarsim są świetni w wyprowadzeniu

2

@Popitek12 dla Mickiewicza na pewno

2

@Szakalaka12369 Chyba nie taka ciekawa jak nawet ci się nie chciało finału poznać a rzecz się dzieje u ciebie w parafii

0

Komentarz usunięty

4

@barcanawieki #mimowszystkoduda

4

@messi33 jeszcze w żadnym meczu w życiu nie kibicowałem realowi i nie mam zamiaru dzisiaj tego zmieniać

1

@tbas połówka ta łatwiejsza

1

@Popitek12 jakie ocieplenie jak u mnie za oknem pada śnieg - POzdrawiam łukasz warzecha

0

Dziwię się że po meczu z monako tyle tu komentarzy o algorytmach oceniających piłkarzy

5

Powiem wam, że ja też nie wiem czemu de Jong nie ma więcej trofeów z nami...

0

Cała trójka z przodu ma problemy ale Lewy najbardziej

3

@Luciano99 ja nawet nie wiedziałem że otworzyłeś filię zakładu w Barcelonie a tu widzę nawet już Pena cię zdążył odwiedzić. To który zdolny mu te koła przykręcał?

0

@Safrani może .

0

@Solenya real dwa razy odpadał raz z dudkiem w składzie

1

@LOPEZ16 verrattiego

2

Legenda klubu i strażak dali ciała, a emeryt odpalony

13

Sport: Barcelona wciąż obserwuje Álexa Baenę.


Chyba na Instagramie

0

@Astad ile ty spałeś?

1

@draxidox taka w sam raz dla zbrodni wojennych

4

Technikowi xddd

1

@Encore 7-0 nadal do powtórzenia jak amorin podtrzyma formę

0

6

@PatrykBarca dostanie klub w ruinie instytucjonalnej i finansowej - mam nadzieję że pomogłem

0

@Kengo No właśnie trochę mniejszej wagi jak jeden posiłek mniej

0

@FCBGrzesiiek ai mi takie zrobiło co poradzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?