2

@Bulbazaur17 nie do końca rozumiem pytanie, no ale chyba klasyczne słyszenie głosów albo kształty otoczenia przy słabym oświetleniu zlewające się w jakieś wyimaginowane obrazy

2

@Fido66 the boys

0

@DamianBarcaCule ciekawe czy Deco zaherbuje

0

@michal26 dobry strzał choć to raczej z bosakiem, przy sławku jako kandydacie zabrałbym mu parę punktów p. i podbił nawrockiego

0

@MesQueUnClub_87 człowiek na pewno numer jeden

0

@clyde dlatego bacznie śledzę reakcje klasycznych zachodnich gamingowych płatków śniegu bo może być ciekawie jak zechcą redzi podjąć ten wątek

1

Moim zdaniem wyjdziemy z tej grupy, albo nie.

1

Czyli Panowie chcą reprezentacji swojej płci jako głównego bohatera żeby lepiej się z dziełem utożsamiać? Gdzieś już to słyszałem...

0

@kuz tylko po co komuś przemyślenia jeśli i tak nie obchodzi cię reakcja?

2

1

@Inaki_Pena i jeszcze dokona aborcji, a nie czekaj to w trójce już było...

0

@MesQueUnClub_87 Tak ale od obecnego stanu gwinta i tak lepszy w mojej opinii (najlepszy dla mnie był właśnie osobny gwint ale w wersji na trzy rzędy), plus mam nadzieję że w czwórce jeszcze ulepszą.

0

@ToWinaSedziego tylko jeśli ich karty będą miały taką samą wartość, jeśli któraś będzie lepsza to znów będzie podział

2

@marcin62 widzę że palce dłoni to nadal problem

0

@FcPortoFan1999 no właśnie chyba słabo spożytkował tę dekadę patrząc co wypisuje, ale jak chce na triku z cofaniem wieku robić rozgłos to są tacy co się cofają jeszcze wcześniej i potem zbierają lajki na fejsie za "łowienie pedofilii"

6

@Criss18Barca w PO losowanie nie będzie już Trzask wygrał prawybory

2

I zdobywczyni Złotej Piłki na 3-0

1

@bartekvisca 5 lat temu to ja bym zapytał kto to k*rwa jest Pena?

1

@FcPortoFan1999 chyba chodzi o odejmowanie sobie dziesięciu lat życia dla klików na forum

3

@Popitek12 jedyną prawdziwą rzeczą w tej historii jest alkohol w twoich żyłach

2

Widzę że legia została jedyną drużyną w europejskich pucharach która przegrała u siebie z Lugano 1:2

3

@MesQueUnClub96 kasa misiu kasa

0

@A4ron trener weźmie miliony a jak będzie chciał to znajdzie nową pracę, nabierają to się ich fani co zmianę

1

Ale ważne że klubowa wigilia odwołana xd

0

@kondzix2115 kontrast czyni cuda, a porównywanie jest złodziejem szczęścia tylko gdy porównujesz się z tymi lepszymi

6

@MesQueUnClub96 bigmilk z wygrywającym patyczkiem

2

@karolszymek w ogóle cały canal plus tragedia, dobrzy komentatorzy lm u nich do policzenia na palcach jednej dłoni

0

@MesQueUnClub96 Patrycjusz

1

@Kaku11 ale kto pytał

4

Flick pod wrażeniem De Jonga? To chyba jak go sobie z Casado na treningach myli xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?