MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@OBSERWATOR2021 nie no taki post bez numeru do dillera to powinien być ban
2
@PatrychoO jeśli chodzi o polskie to najgorsze są reklamy bukmacherów
0
@damian16161212 generalnie to bawię się playlistami, ale jak ćwiczyłem w domu przez pandemię to np. książkę sobie czytałem
0
@daniel32778 to że mają konto od trzech dni oznacza, że na poprzednim mają bana a nie że są młodzi
0
@Criss18Barca nie
0
@tomek8756 szkoda VFB
1
Żółwik przesunięty na swoją pozycję i nawet z karnych przestał trafiać
1
Mekambe jakby grał na Lahma a nie 21 latka
1
@MesQueUnClub96 San Escobar
13
@Kgorecki2500 tylko żeby ceny liczył lepiej niż sprawozdania nowoczesnej xd
1
Widzę że kolejny nie zna się na piłce.
Przecież eksperci stąd orzekili, iż Brazylijczyk zagrał słaby mecz...
0
@Deviler daliby pod warunkiem że Yamal będzie trochę w cieniu, tak to raczej na większą siłę medialną więc jak będą mieli podobny sezon to młodziak to weźmie
5
@Wasacz_ no choć to 44 to akurat też chora statystyka
1
@Popitek12 ty oglądasz za nich
4
Cieszy też że ta czerwona nie podłamała Casado. Dziś antycypacja i doskok znów na najwyższym poziomie
1
Wszyscy narzekają na Guardiolę a tu punkt zamiast zera - także ewidentny progres
2
Rafa to lata przez 90 minut jakby był nie Brazylijczykiem a Kolumbijczykiem i to takim z białym nosem
3
Martin asysta przy golu Olmo.
#LaBambaDoGrudnia
1
@Pedri16Future Cubarsi też świetny
0
Ewidentnie Redakcja macie błąd w składzie, bo nigdzie o Inieście nie wspomnieliście
1
Ale po co się denerwujecie na Martina w składzie, jak Flick i tak go wystawi w następnym meczu
0
@Kgorecki2500 a przynajmniej tych wybranych, z resztą będzie się męczył tylko max 150 lat
1
@Szymemdymek przy naszych możliwościach to jeszcze długo może zostać jako uzupełnienie kadry
0
@Popitek12 W sensie niewierny?
0
@FcPortoFan1999 Znam jednego ojca narkomana-muzyka (przepraszam za pleonazm) z którymś byś się dogadał
0
@FcPortoFan1999 Wszystko
I o to chodzi w tej zabawie
3
@Kgorecki2500 Jak mu tak dobrze idzie niszczenie pomników sowieckich to co tu jeszcze robi leszek miller ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Wreszcie mamy sezon i forum polityczne zajmuje się tym czym powinno. A nie jacyś oponiarze
0
@Aragorn33 myślę że chodzi akurat o asystę z osasuną ale to nadal trochę mało
1
@cules100pro czuczameni u białych - 100 milionów