5

@OBSERWATOR2021 nie no taki post bez numeru do dillera to powinien być ban

2

@PatrychoO jeśli chodzi o polskie to najgorsze są reklamy bukmacherów

0

@damian16161212 generalnie to bawię się playlistami, ale jak ćwiczyłem w domu przez pandemię to np. książkę sobie czytałem

0

@daniel32778 to że mają konto od trzech dni oznacza, że na poprzednim mają bana a nie że są młodzi

0

0

@tomek8756 szkoda VFB

1

Żółwik przesunięty na swoją pozycję i nawet z karnych przestał trafiać

1

Mekambe jakby grał na Lahma a nie 21 latka

1

@MesQueUnClub96 San Escobar

13

@Kgorecki2500 tylko żeby ceny liczył lepiej niż sprawozdania nowoczesnej xd

1

Widzę że kolejny nie zna się na piłce.
Przecież eksperci stąd orzekili, iż Brazylijczyk zagrał słaby mecz...

0

@Deviler daliby pod warunkiem że Yamal będzie trochę w cieniu, tak to raczej na większą siłę medialną więc jak będą mieli podobny sezon to młodziak to weźmie

5

@Wasacz_ no choć to 44 to akurat też chora statystyka

1

@Popitek12 ty oglądasz za nich

4

Cieszy też że ta czerwona nie podłamała Casado. Dziś antycypacja i doskok znów na najwyższym poziomie

1

Wszyscy narzekają na Guardiolę a tu punkt zamiast zera - także ewidentny progres

2

Rafa to lata przez 90 minut jakby był nie Brazylijczykiem a Kolumbijczykiem i to takim z białym nosem

3

Martin asysta przy golu Olmo.
#LaBambaDoGrudnia

1

@Pedri16Future Cubarsi też świetny

0

Ewidentnie Redakcja macie błąd w składzie, bo nigdzie o Inieście nie wspomnieliście

1

Ale po co się denerwujecie na Martina w składzie, jak Flick i tak go wystawi w następnym meczu

0

@Kgorecki2500 a przynajmniej tych wybranych, z resztą będzie się męczył tylko max 150 lat

1

@Szymemdymek przy naszych możliwościach to jeszcze długo może zostać jako uzupełnienie kadry

0

@Popitek12 W sensie niewierny?

0

@FcPortoFan1999 Znam jednego ojca narkomana-muzyka (przepraszam za pleonazm) z którymś byś się dogadał

0

@FcPortoFan1999 Wszystko
I o to chodzi w tej zabawie

3

@Kgorecki2500 Jak mu tak dobrze idzie niszczenie pomników sowieckich to co tu jeszcze robi leszek miller ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Wreszcie mamy sezon i forum polityczne zajmuje się tym czym powinno. A nie jacyś oponiarze

0

@Aragorn33 myślę że chodzi akurat o asystę z osasuną ale to nadal trochę mało

1

@cules100pro czuczameni u białych - 100 milionów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?