0

@Filipem jeszcze Pedri mocne wahania i Olmo słabo

0

Wyłonił się Żarłacz na powierzchnię

1

Lewus więcej fauli niż kontaktów z piłką

0

To niezły faul.

2

@Emial22 oczywiście że Marek z mistrzowskiego sezonu Generała, nigdzie indziej takiego poziomu nie widziałem

1

@Robert_Kubica kto by nie odkładał swojej emerytury dostając takie pieniądze

1

@Matheu12 "internet zalany beznadziejnymi artykułami, strona, fejkami" a gdzie te zmiany od obecnej sytuacji? xd

0

@Popitek12 jedziemy

1

@PIWOSZ89 u mnie trochę ponad 100 godzin i to wszystko zagraniczni streamerzy

2

@DragonxNF słucham prawie każdej, ale najwięcej kpopu, r&b i skrajnego metalu

6

@Szymemdymek Toni Kross skończył karierę

2

@gumaz Zestaw Bambi z Drwalem i hawajską, na deser sernik z rodzynkami jedyny prawdziwy

7

@Kapitan hawk tak tylko ty

3

@BulaKG nie licząc kwestii naukowo-zawodowych to sześć (w końcu zebrałem całą sagę Diuny), liczę na lepszy 2025 rok pod tym względem

2

@macio_944 u mnie kpop, Billie i jeszcze raz kpop

0

@marcinbarca1984 ja tam w kontekście zbawienia lubię inny cytat "Wchodźcie przez ciasną bramę. Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują!"

0

@MesQueUnClub96 w Pakistanie wojsko sfałszowało wybory i dokonało masakry cywili

0

@Criss18Barca no obecnie w niektóre letnie dni to jest i tak upał nawet przy zmroku

0

@Marian_Pazdzioch myślę że nie będzie cieniował na treningach, pytanie jak będzie wyglądał w meczach

2

1

O ile te wyjazdowe wtopy można jeszcze jakoś wytłumaczyć to porażka z Las Palmas obrazuje nasz kryzysowy stan. Oby z BVB było lepiej

1

@BulaKG Inigo jeszcze w mojej opinii

1

@VamosRakieta za to do odzyskania już w parę godziny przy szczęściu

1

Ferran mecz imienia Lewandowskiego z zeszłego sezonu. Ciekawe jak tam opinie tych co bronili Polaka rok temu...

0

@Faro Gavi gra z "6" i bez opaski

0

Mascherano miał Miami trenować a on za plecami Flicka stoi

1

A ja nadal myślę o tym podaniu Szefa Inigo z początku spotkania.

5

Jaki przełomowy wynalazek by wam obecnie najbardziej pomógł?

Dla mnie reklamy fcbarca.com które nie wyłączają odtwarzanej muzyki xd

0

@Culer9002 ci z madrytu za wysoko

0

@okiemtypera_lucaxx95 i po stówce na każdą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?