MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rastafarnianin ostry jak w 87
3
@Jakchcesz Reklamują tego trzaska niesamowicie. Trzeba chyba pójść do urn
0
W kontekście ewentualnej wygranej pisu w wyborach prezydenckich mówi się o kontynuacji kohabitacji między rządem a prezydentem. Brzmi to dość dziwnie w kontekście zapewnień morawieckiego (po desygnacji z 2023), że udało mu się zebrać większość
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@PatrychoO ale bez spojlerów
3
"Żółci licytacja mem" chyba czas na kolejną kompilację
0
@Hindus czekają aż Flick jeszcze coś przegra by i go mogli tak nazwać
0
@brd42 Rafa też pojechał
0
@Simusamu10 miał rok przerwy to się w końcu nauczył
0
@MesQueUnClub96 tęsknota za gorącymi?
0
@Hindus Christensen też się pokazywał z dobrej strony, a i w ataku stwarzał zagrożenie
0
@jaras121 kolega nigdy dogrywki w armagedonie nie oglądał
0
Martwi też, że dzisiaj wyjątkowo Inigo też wyglądał słabo
0
@KrychaFCB wychodzi że chyba Zyiech najlepszy
0
@Rupert_Haubica nie dostaje podań bo schodzi do rozegrania i jest zawolny by potem wyskoczyć jak piłka idzie nie przez niego, a jak idzie przez niego to w większości przypadków (w tym dzisiaj) ma problem z dobrym przyjęciem i szybkim rozegraniem
0
Lewus piękna podcinka, ale generalnie ma problemy Polak Rodak w meczach gdzie rywale grają wysoko
21
Nic tak nie buduje pozycji Balde jak występy Martina
0
soto grado sam sobie zgotował taką sytuację pozwalając na za dużo wcześniej, ale ja bym dał tu drugą
0
No Rodri No party
0
@Jonyx Komunizm, Zielony Ład i LGBT. Gdyby tylko politycy PO naprawdę byli tymi z obrazków tworzonych przez resztę prawicy.
1
Jeden plus, że przynajmniej nie Sikorski
1
@Ojciec5tkidzieci takie wpisy tylko umacniają tezę o homoseksualiźmie homofobów
0
@Krzych Keith Richards i Angus Young u mnie byliby na pewno wysoko
3
@zodiak_10 mr beast: "to może En-Nesyri?"
Cristiano Ronaldo: *wyrzuca go za drzwi*
0
@LeoMessi1994 nieironicznie Marek w prime number one
1
@Czajka90 mi tam odpowiada jego "gra" w realu
0
@4drian0 ubogi rok to i taki rezultat, w przyszłym powinno być lepiej
0
@Stinger_ mój faworyt
6
@NeroTFP1 według @okiemtypera_lucaxx95 dla zwiększenia szans musisz być w wieku średnim lub później i rzucać seksistowskimi tekstami
1
@DragonxNF Billie Eilish - Ocean Eyes
0
@Barcanajlepszyteam Wszystko zależy co znaczy popierał, ale generalnie wszyscy współczesni wspierają go jako jądro amerykańskiego imperializmu na Bliskim Wschodzie. Natomiast z powodów religijinych (największe wpływy w partii mają ewangelikanie, którzy wierzą że izrael musi być w rękach Żydów dla swojego zbawienia) poparcie republikanów jest wręcz fanatyczne.