1

@Rastafarnianin ostry jak w 87

3

@Jakchcesz Reklamują tego trzaska niesamowicie. Trzeba chyba pójść do urn

0

W kontekście ewentualnej wygranej pisu w wyborach prezydenckich mówi się o kontynuacji kohabitacji między rządem a prezydentem. Brzmi to dość dziwnie w kontekście zapewnień morawieckiego (po desygnacji z 2023), że udało mu się zebrać większość
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@PatrychoO ale bez spojlerów

3

"Żółci licytacja mem" chyba czas na kolejną kompilację

0

@Hindus czekają aż Flick jeszcze coś przegra by i go mogli tak nazwać

0

@brd42 Rafa też pojechał

0

@Simusamu10 miał rok przerwy to się w końcu nauczył

0

@MesQueUnClub96 tęsknota za gorącymi?

0

@Hindus Christensen też się pokazywał z dobrej strony, a i w ataku stwarzał zagrożenie

0

@jaras121 kolega nigdy dogrywki w armagedonie nie oglądał

0

Martwi też, że dzisiaj wyjątkowo Inigo też wyglądał słabo

0

@KrychaFCB wychodzi że chyba Zyiech najlepszy

0

@Rupert_Haubica nie dostaje podań bo schodzi do rozegrania i jest zawolny by potem wyskoczyć jak piłka idzie nie przez niego, a jak idzie przez niego to w większości przypadków (w tym dzisiaj) ma problem z dobrym przyjęciem i szybkim rozegraniem

0

Lewus piękna podcinka, ale generalnie ma problemy Polak Rodak w meczach gdzie rywale grają wysoko

21

Nic tak nie buduje pozycji Balde jak występy Martina

0

soto grado sam sobie zgotował taką sytuację pozwalając na za dużo wcześniej, ale ja bym dał tu drugą

0

No Rodri No party

0

@Jonyx Komunizm, Zielony Ład i LGBT. Gdyby tylko politycy PO naprawdę byli tymi z obrazków tworzonych przez resztę prawicy.

1

Jeden plus, że przynajmniej nie Sikorski

1

@Ojciec5tkidzieci takie wpisy tylko umacniają tezę o homoseksualiźmie homofobów

0

@Krzych Keith Richards i Angus Young u mnie byliby na pewno wysoko

3

@zodiak_10 mr beast: "to może En-Nesyri?"
Cristiano Ronaldo: *wyrzuca go za drzwi*

0

@LeoMessi1994 nieironicznie Marek w prime number one

1

@Czajka90 mi tam odpowiada jego "gra" w realu

0

@4drian0 ubogi rok to i taki rezultat, w przyszłym powinno być lepiej

0

@Stinger_ mój faworyt

6

@NeroTFP1 według @okiemtypera_lucaxx95 dla zwiększenia szans musisz być w wieku średnim lub później i rzucać seksistowskimi tekstami

1

@DragonxNF Billie Eilish - Ocean Eyes

0

@Barcanajlepszyteam Wszystko zależy co znaczy popierał, ale generalnie wszyscy współczesni wspierają go jako jądro amerykańskiego imperializmu na Bliskim Wschodzie. Natomiast z powodów religijinych (największe wpływy w partii mają ewangelikanie, którzy wierzą że izrael musi być w rękach Żydów dla swojego zbawienia) poparcie republikanów jest wręcz fanatyczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?