MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca pytanie czy probierz trenerem czy ktoś dobry
1
@barcelonaLM tego co kradnie narzędzia z PGRu?
1
@karolszymek nie no najlepsze są gównoburze po kompromitacjach jak z Mołdawią
0
@FcPortoFan1999 no oni już raz mieli jail pank
2
@Ojciec5tkidzieci Siedzi Palikot, Sutryk i Budda. A jakieś wady?
0
Garnacho i Alvarez dzisiaj to tylko do tarcia chrzanu się nadają
2
Najlepszy Brazylijczyk najlepszy w pierwszej połowie.
0
@Criss18Barca wystarczy tego żużla, Kaczmarek za niego
0
@Matheu12 a napoleona nie polecasz?
1
@halfnolife Trzy razy, dwa pierwsze mocno mnie dopadł (2 razy 14 dni z życia wyjęte), trzeci raz lekko przeszedłem w kilka dni
0
@BulaKG nie, nie kupuję piwa w żabce
0
@Filipowski na 125-lecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Jakchcesz ty też możesz mieć patrząc, że jest on też słynnym przeciwnikem pornografii złapanym na konsumpcji pornografii - mielibyśmy dublet hipokryzji
1
@MesQueUnClub96 przestępca seksualny i idol prawicy - ziobro zaskoczenia
1
@Jakchcesz akurat obawiam się, że o narkotykach (poza alkoholem oczywiście) tomasz też ma negatywną opinię
1
@okiemtypera_lucaxx95 żeby poprawić własną sylwetkę trzeba włożyć dużo pracy, wyśmiewanie innych nic nie kosztuje, a pozwala poczuć się lepiej w kontekście własnej atrakcyjności
0
@NeroTFP1 wszystko spoko, ale to nie tak że rzecznik prokuratury powiedział że nie było żadnej próby wrobienia?
0
@Kengo skoro zapowiada wolność słowa to oby z paleniem flag zmienił zdanie
0
@mordini123 jazda
1
Ludzie narzekają na wybory prezydenckie, ale zawsze mogło być gorzej. Np. mogliśmy mieć monarchię
1
@Nazio_87 letterbox
0
@pluszek pytanie ile promili
1
@KrychaFCB i znów mi robicie nadzieję
10
@prokofiew wołasz @okiemtypera_lucaxx95 i po problemie, jeszcze w gratisie dostaniesz podpowiedź czego nie obstawiać u buka
1
nie wiem jaka jest najlepsza para kandydatów prawicy na prezydenta dla libkowej drugiej tury ale bocheński mentzen jest na pewno w szpicy
1
@draxidox nie no jest jeszcze blik
1
@urbipl twin peaks było swego czasu nie wiem jak teraz
0
@PatrychoO z tuskiem chodzi jego żona Małgorzata
0
@BulaKG może trochę tak, ale generalnie sukces bambi idzie też na jej konto, a na pewno to się dla niej liczy po dramie z żabsonem i wyborem studia
8
Saga powrotu Neymara to nic w porównaniu z sagą 1:1