0

@jacobFCB dla najlepszej atmosfery i wrażeń to odpalić fox news i jeden libkowy kanał z usa, jak tak tylko rzucać okiem robiąc coś innego to nawet w google powinny być regularnie aktualizowane (tak było w poprzednich latach)

1

@Miszak oznaczę go za ciebie @Rust_Cohle

1

@SuperPatsonFCB są stany (nieliczne) w których można rozdzielić, wydaję mi się że przez JOWy ale nie chcę mi się tego sprawdzać

1

@Miszak warto przypomnieć w tym miejscu opinię pisowców, że środowisko liberalne w polsce za bardzo stawia na jednego kandydata.

2

@SuperPatsonFCB nie są proporcjonalne do liczby ludności i nie w każdym stanie bierze się wszystkich, a rejon D.C. nie będąc stanem ma trzech swoich

0

@Mezocyklon87 i to wzmocnienie przesądziło o jej losie w ćwierćfinale lm xd

1

@La Pulgaa Generalnie to pozdrawianie ludzi, którzy na podstawie wcześniejszych danych wyciągali logiczne wnioski jest śmieszne, ale tego to już w ogóle nawet nikt nie pisał.

1

@aspr1me pytam kolejarza i czynię odwrotnie

0

@Sulimo "kibic legii", ten pleonazm nie potrzebny

1

Oby Lyon zagrał jak z polską

0

@Popitek12 to by musieli wybrać trzeciego kandydata

1

@La Pulgaa raczej skończył się Dovbyk i Saviniho

3

@CLS63AMG Przecież trumpa nie poparł nawet jego wiceprezydent.

5

@Gieswu a to nie. Ja miałem polecić najdroższy i do niczego.

0

@AnsuLamine Nie do końca bo jest jeszcze kwestia Słońca walącego w monitor komputera.

2

@Miszak W takim razie wybaczam, może jak awansujesz do drugiej to będzie ci szło lepiej. POzdrawiam.

2

@Miszak ale obrażania Coco to się u ciebie nie spodziewałem

0

Trzeba przyznać, że Iga miała szczęście z losowaniem. Duża różnica poziomu obu grup.

0

@MesQueUnClub96 No tak jak ułożę statystyki pod tezę to wychodzi mi, że moja teza jest prawdziwa.

1

@Comentateiro Akurat, że mogą go wybrać to mi odpowiada - opcja skrajnej demokracji. Co innego ci co na niego głosują, no ale o inteligencji Amerykanów też nie mam dobrego zdania.

3

@MesQueUnClub96 na co im udane skoki pressingowe jak mają niecelne strzały

0

@Culer9002 Niestety nie może wygrać. Wprawdzie w USA można dopisywać kandydatów, ale wybranym można być tylko jako urodzony na terytorium USA .

2

@Deviler to jest mocno skomplikowane teoretycznie przy dużej przewadze (której nikt nie przewiduje) lub bardzo sprawnym liczeniu - jeszcze w nocy polskiego czasu, ale dużo bardziej prawdopodobne jest odłożenie wyników wstępnych do pory dziennej a nawet jeszcze dłużej jeśli różnice będą niewielkie.

0

@Barcanajlepszyteam Porównaj sobie traktowanie przeciwników. Polecam np. Watergate

1

@Schoogs piłkarz który przychodząc do najlepszych klubów na świecie (czytaj np. tych zakładających Superligę) wchodzi do pierwszego składu

2

@Wasacz_ takie 60-40 Iga znając ich bilans i problemy z serwisem coco w ważnych meczach

0

@Matheu12 kiedy niby polityka była kulturalna?

1

@Criss18Barca masz rację co do interesu, ale to czyni kamale faworytką, bo trump szkodzi przemysłowi mówiąc, że wojnę zakończy

0

@Kgorecki2500 i tak szanse na spłynięcie wyników przed naszym porankiem są marne, także wybranie snu stanowi lepszą opcję

0

@MesQueUnClub96 profil studiów i wybór szkoły wyższej wpłynie na prawdopodobieństwo tej sytuacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?