MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB dla najlepszej atmosfery i wrażeń to odpalić fox news i jeden libkowy kanał z usa, jak tak tylko rzucać okiem robiąc coś innego to nawet w google powinny być regularnie aktualizowane (tak było w poprzednich latach)
1
@Miszak oznaczę go za ciebie @Rust_Cohle
1
@SuperPatsonFCB są stany (nieliczne) w których można rozdzielić, wydaję mi się że przez JOWy ale nie chcę mi się tego sprawdzać
1
@Miszak warto przypomnieć w tym miejscu opinię pisowców, że środowisko liberalne w polsce za bardzo stawia na jednego kandydata.
2
@SuperPatsonFCB nie są proporcjonalne do liczby ludności i nie w każdym stanie bierze się wszystkich, a rejon D.C. nie będąc stanem ma trzech swoich
0
@Mezocyklon87 i to wzmocnienie przesądziło o jej losie w ćwierćfinale lm xd
1
@La Pulgaa Generalnie to pozdrawianie ludzi, którzy na podstawie wcześniejszych danych wyciągali logiczne wnioski jest śmieszne, ale tego to już w ogóle nawet nikt nie pisał.
1
@aspr1me pytam kolejarza i czynię odwrotnie
0
@Sulimo "kibic legii", ten pleonazm nie potrzebny
1
Oby Lyon zagrał jak z polską
0
@Popitek12 to by musieli wybrać trzeciego kandydata
1
@La Pulgaa raczej skończył się Dovbyk i Saviniho
3
@CLS63AMG Przecież trumpa nie poparł nawet jego wiceprezydent.
5
@Gieswu a to nie. Ja miałem polecić najdroższy i do niczego.
0
@AnsuLamine Nie do końca bo jest jeszcze kwestia Słońca walącego w monitor komputera.
2
@Miszak W takim razie wybaczam, może jak awansujesz do drugiej to będzie ci szło lepiej. POzdrawiam.
2
@Miszak ale obrażania Coco to się u ciebie nie spodziewałem
0
Trzeba przyznać, że Iga miała szczęście z losowaniem. Duża różnica poziomu obu grup.
0
@MesQueUnClub96 No tak jak ułożę statystyki pod tezę to wychodzi mi, że moja teza jest prawdziwa.
1
@Comentateiro Akurat, że mogą go wybrać to mi odpowiada - opcja skrajnej demokracji. Co innego ci co na niego głosują, no ale o inteligencji Amerykanów też nie mam dobrego zdania.
3
@MesQueUnClub96 na co im udane skoki pressingowe jak mają niecelne strzały
0
@Culer9002 Niestety nie może wygrać. Wprawdzie w USA można dopisywać kandydatów, ale wybranym można być tylko jako urodzony na terytorium USA .
2
@Deviler to jest mocno skomplikowane teoretycznie przy dużej przewadze (której nikt nie przewiduje) lub bardzo sprawnym liczeniu - jeszcze w nocy polskiego czasu, ale dużo bardziej prawdopodobne jest odłożenie wyników wstępnych do pory dziennej a nawet jeszcze dłużej jeśli różnice będą niewielkie.
0
@Barcanajlepszyteam Porównaj sobie traktowanie przeciwników. Polecam np. Watergate
1
@Schoogs piłkarz który przychodząc do najlepszych klubów na świecie (czytaj np. tych zakładających Superligę) wchodzi do pierwszego składu
2
@Wasacz_ takie 60-40 Iga znając ich bilans i problemy z serwisem coco w ważnych meczach
0
@Matheu12 kiedy niby polityka była kulturalna?
1
@Criss18Barca masz rację co do interesu, ale to czyni kamale faworytką, bo trump szkodzi przemysłowi mówiąc, że wojnę zakończy
0
@Kgorecki2500 i tak szanse na spłynięcie wyników przed naszym porankiem są marne, także wybranie snu stanowi lepszą opcję
0
@MesQueUnClub96 profil studiów i wybór szkoły wyższej wpłynie na prawdopodobieństwo tej sytuacji