MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mrboom nawet jak tu przegra to za ten rok powinna być wyżej od niego, natomiast w 2025 jak utrzymamy formę to będzie miał szansę
2
@SeWo77 to, że oponiarze komentują tutaj każdy zakręt nie oznacza, iż fani lepszych sportów też muszą
0
@FcPortoFan1999 wczoraj saba wzięła mecz z dwoma
0
@Podatek No ale przecież polskie prawo od dawna wierzy w to rozdwojenie patrząc że wiek zgody jest niższy od wieku pełnoletności
0
@bartekvisca na pewno nie po cichu bo Pena jako wychowanek ma część katalońskich mediów za plecami
1
Ustawione żeby max nie wygrał na pewno
7
@Bulbulator "The term dyscalculia was coined in the 1940s, but it was not completely recognized until 1974 by the work of Czechoslovakian researcher Ladislav Kosc." Rozumiem że kolega w wieku @Comentateiro
0
@MesQueUnClub96 a jacyś dobrzy kierowcy?
0
@joloskyy no właśnie brak argumentów do pokazania czerwonej
0
@tomek8756 generalnie uważam, że łatwo obronić czerwoną w większości sytuacji tak tutaj moim zdaniem błąd sędziego
0
@Borneo luke skywalker też, ale trump ma adamka xd
0
@Herato kolejny argument za złotą piłką dla Rodriego
1
@misterio Za honor nie spłacisz swoich arabskich długów, za państwowe pieniądze już jak najbardziej.
4
W temacie amerykańskich wyborów moja ulubiona wypowiedź na temat elona muska:
"When Elon Musk came to the White House asking me for help on all of his many subsidized projects, whether it’s electric cars that don’t drive long enough, driverless cars that crash, or rocketships to nowhere, without which subsidies he’d be worthless, [...] I could have said, 'drop to your knees and beg,' and he would have done it. Now Elon should focus on getting himself out of the Twitter mess because he could owe $44 billion for something that’s perhaps worthless."
@Peciak
0
@Kgorecki2500 nie wiedziałem że vini jest na la rambli
0
@Criss18Barca to faktycznie niesamowity argument
0
@Kgorecki2500 brzmi jak fejk, wiedząc że patton studiował różne religię w tym mormonizm a tam krzyż mimo bycia chrześcijanami nie jest czczony
0
@Popitek12 ciężko bo tam można głosować korespondencyjnie w niektórych stanach więc trwała by bardzo długo
0
@Pnog37 to słaby z ciebie podróżnik w czasie, że tak łatwo się ujawniasz
1
@Kgorecki2500 to zależy czy mówisz "zdycha" czy "umiera"
0
Biali nic nie grają a i tak 1-0. Monza się może poczuć jakby grała z realem
1
@BoRoWieC RRR. .
0
@Michael24 brakuje im trofeów
0
@ViscaelBarca2007 Północny Londyn zjednoczony jak nigdy.
1
@Wasacz_ Jak Ryba nie dowiezie to możemy dostać jeszcze jeden taki mecz
1
@Gaucho nie ten profil i za drogi
0
@pt9 jazda autem 7/10 to tylko za korki w LA? Bo co innego?
6
@Safrani wpis żałosny, ale jak na środowisko polskiej prawicy to nadal nie tak źle
0
@Ojciec5tkidzieci Nitka piękna, ale czy ludzie wiedzą, że jego syn może to oglądać?
4
@koziar Nie ma to jak zadać pytanie i w tej samej wypowiedzi wypiąć się na ewentualną reakcję. Otwartość pełną gębą.