0

@norbi77 większą radochę dałby tylko samobój mekambe

0

@Gronek przy korzystnym wyniku zdecydowanie w eleven i zdecydowanie odpalić studio pomeczowe

0

@SelloutCrowd ja też nie widzę nas jako faworytów ale poniżej 2 na real w większości zakładów to już spora różnica

7

Patrząc na kursy to trochę jednak dziwi, że bukmacherzy tak w nas nie wierzą

50

@tbas Może stanowski nie zna się na sporcie, ale za to na polityce też nie

8

@MesQueUnClub96 tylko spokojnie, nawet jak będzie hat-trick

0

@FcPortoFan1999 lepiej wlepić miejsce w rankingu niż pięści w swoje partnerki tak jak on sam

1

@Encore jeśli ktoś zatrudnia jako podwodnego spawacza kogoś kto nigdy nic nie spawał to zatrudniającego wina

1

@Encore przecież on sam ściągał sporą część obecnych piłkarzy

0

@Deviler Na pewno są aspekty w których Polak przeważa nad Haalandem więc liczba bramek mogłaby być podobna, jednak w meczach gdzie na tyłach przeciwnika jest tyle miejsca co z Bayernem aż się prosi o szybką dziewiątkę np. Potężnego Norwega.

0

@Borry Antony 80 milionów

2

@Zoker Jeszcze pewnie mieszkasz w szopie i opiekujesz się kotkami.

1

Tomasz Młynarz z piękną miną

4

Boże ale Casado jest zajebisty

2

Generalnie piłka nie wywołuje u mnie już takich emocji ale klasyk i top pojedynki w lm nadal mocno grzeją akurat

1

@Arden ja lubię wszystkie gimnastyczne, salta i inne piruety, tak jak Wielki Barceloniarz Aubameyang

2

Jedna solidna "9" i finał też mógł się tak skończyć

0

@Stinger_ Też jestem przekonany że Real ich robi. Wątpliwości mam co do nas i Betisu ale myślę że będzie przełamanie.

0

@Stinger_ 7 zwycięstw tym razem

0

@misterio jednak metoda ze zbyt dużą szansą przeżycia

0

1

@Herato z cr7 co najmniej dwa razy tyle także faktycznie

3

@damian16161212 można przegrać grając dobrze także wszystko powinno zależeć od postawy naszych w tych meczach

0

Wiadomo wejście Gaviego piękny obrazek ale mi też mocno zapadł w pamięć z tego meczu jak Raphinia ulubieńca dodiego wyjaśnił przy linii

0

Cóż na pewno można stwierdzić że charakteru Gavi nie zmienił

6

Ale para Martinez-Cubarsi jeśli chodzi o wyprowadzenie piłki to naprawdę top.

2

@Jakchcesz sevilijańczycy

0

@MichuZ44 "naćpany muzyk" to praktycznie pleonazm

1

@emeu Iniesta i Świerczok

0

@AduŚ07 Nie jest to dla mnie dealbreaker ale na pewno ważne jest dokładne poznanie danej sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?