MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bart1 U mnie "Cocaine Bear", "Jest sprawa..." i najlepszy "The Room"
8
@Comentateiro a grupa 160-200?
0
@FcPortoFan1999 No cóż taki ewentualnie wyżej średni film.
A na dwójce jeszcze nie byłem.
0
@Aragorn33 tego się nie osądza na podstawie nagrań tylko wywiadów lekarskich, badań itp.
0
@Cule2013 jak samemu to mieszkanie, jak z rodziną to dom zdecydowanie
4
@Azazel_Pazuzu może ten chociaż nauczył żonę grzejnik obsługiwać
1
@TheNekro94 i Girl Guide
6
@Comentateiro poza tym że @wpwelement nie pozwala się nam tak nazywać to tak
1
@JohnnySilverhand Każdy klub po zakontraktowaniu Moraty
5
@bartas97 bo muszą kobiet słuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@NeroTFP1 rozumiem że u ciebie to raczej Dziady dominują?
0
@icon3520 a będzie jeszcze gorzej
0
@JohnnySilverhand przede wszystkim alkohol piję od czasu do czasu
1
@Sysia11 I jak ktoś wyskoczy z formą przed turniejem to też nie?
0
@tomek8756 drinki w cenie? To ile to wejście kosztuje
0
@Kondziubarca Tak naprawdę w tej sytuacji Premier League jest sama sobie winna. Pozwala na przejęcia czy City czy Newcastle a potem nagle zdziwiona że szejkowie dają jeszcze więcej pieniędzy
0
@Bulbulator Nie, nie tak zrozumiałem
0
@Bulbulator No cóż szanuję opinie odmienne od mojej. Natomiast ja uważam że Wilfredo Leon jest takim samym Polakiem jak ja mimo że on ani z krwi ani z kości.
1
@Prorokk Oparcie twojego toku rozumowania na jednym jpgu wyjaśnia twój tok rozumowania.
2
@kamiVeB 4-0 z Realem to co jakby grali jak mężczyźni
0
@Bulbulator bo grali w polskich klubach? Tak to mieszkają za granicą, podatki płacą tam albo w monaco a jak grają z orzełkiem to myślą głównie o wakacjach (pozdrawiam Jana Bednarka)
4
@Bulbulator odważne założenie że inni reprezentanci mają przywiązanie do polski
2
A ludzie na pytanie o bycie żugajką narzekali
2
Miłego dnia dla wszystkich Ramblowiczów oprócz Popitka
0
@Szklaner trwa mać to niecodzienna forma cenzury ja zwykle daje * zamiast u
0
@FcPortoFan1999 co tam się stało?
0
@MesQueUnClub96 Dwie wysoko ustawione obrony (bazując na twoich słowach) i będzie klepanie po obwodzie??
0
@tomek8756 ten to dopiero był für Deutschland
0
@abram3k bez przesady z Getafe dobrze grał również tam
1
Ale Lewy jak schodzi do rozegrania to po staremu, także niech się trzyma tej "9"