2

@Bart1 U mnie "Cocaine Bear", "Jest sprawa..." i najlepszy "The Room"

8

@Comentateiro a grupa 160-200?

0

@FcPortoFan1999 No cóż taki ewentualnie wyżej średni film.

A na dwójce jeszcze nie byłem.

0

@Aragorn33 tego się nie osądza na podstawie nagrań tylko wywiadów lekarskich, badań itp.

0

@Cule2013 jak samemu to mieszkanie, jak z rodziną to dom zdecydowanie

4

@Azazel_Pazuzu może ten chociaż nauczył żonę grzejnik obsługiwać

1

@TheNekro94 i Girl Guide

6

@Comentateiro poza tym że @wpwelement nie pozwala się nam tak nazywać to tak

1

@JohnnySilverhand Każdy klub po zakontraktowaniu Moraty

5

@bartas97 bo muszą kobiet słuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@NeroTFP1 rozumiem że u ciebie to raczej Dziady dominują?

0

@icon3520 a będzie jeszcze gorzej

0

@JohnnySilverhand przede wszystkim alkohol piję od czasu do czasu

1

@Sysia11 I jak ktoś wyskoczy z formą przed turniejem to też nie?

0

@tomek8756 drinki w cenie? To ile to wejście kosztuje

0

@Kondziubarca Tak naprawdę w tej sytuacji Premier League jest sama sobie winna. Pozwala na przejęcia czy City czy Newcastle a potem nagle zdziwiona że szejkowie dają jeszcze więcej pieniędzy

0

@Bulbulator Nie, nie tak zrozumiałem

0

@Bulbulator No cóż szanuję opinie odmienne od mojej. Natomiast ja uważam że Wilfredo Leon jest takim samym Polakiem jak ja mimo że on ani z krwi ani z kości.

1

@Prorokk Oparcie twojego toku rozumowania na jednym jpgu wyjaśnia twój tok rozumowania.

2

@kamiVeB 4-0 z Realem to co jakby grali jak mężczyźni

0

@Bulbulator bo grali w polskich klubach? Tak to mieszkają za granicą, podatki płacą tam albo w monaco a jak grają z orzełkiem to myślą głównie o wakacjach (pozdrawiam Jana Bednarka)

4

@Bulbulator odważne założenie że inni reprezentanci mają przywiązanie do polski

2

A ludzie na pytanie o bycie żugajką narzekali

2

Miłego dnia dla wszystkich Ramblowiczów oprócz Popitka

0

@Szklaner trwa mać to niecodzienna forma cenzury ja zwykle daje * zamiast u

0

@FcPortoFan1999 co tam się stało?

0

@MesQueUnClub96 Dwie wysoko ustawione obrony (bazując na twoich słowach) i będzie klepanie po obwodzie??

0

@tomek8756 ten to dopiero był für Deutschland

0

@abram3k bez przesady z Getafe dobrze grał również tam

1

Ale Lewy jak schodzi do rozegrania to po staremu, także niech się trzyma tej "9"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?