0

@MichuZ44 traumę to będą miały jego dzieci (jeśli są na tym świecie)

0

@Kengo Joker nie istnieje. Polecam dotknąć trawy.

0

@emeu Rivaldo i Romario

1

W tych wszystkich dyskusjach o jokerze to najbardziej nie rozumiem opinii jaka to jedynka była świetna.

7

Chłopy grają tak dobrze że zaraz jeszcze realizator pokaże mnie przed telewizorem

7

Ten farmaceuta to chyba na lewego się podał przy zdobywaniu edukacji

1

@Popitek12 na pewno nie Nuno Mendesa bo w tym wypadku nie chodzi o szybkość

1

@Kgorecki2500 Czy lepsze dolary czy złoto to nie wiem nie robiłem nigdy researchu w tym temacie, natomiast rezerwa walutowa to nie są PLN xdd

0

@BorzyKrzys "Król Rozrywki" jest świetny

1

@DonCarletto Dokładnie. Ja za upałami też nie przepadam ale długość dnia ma ogromny wpływ na moje samopoczucie więc wolę lato od całej reszty.

2

@DonAndresFCB Uważanie lata za najlepszą porę i narzekanie na upały nie wyklucza się wzajemnie

2

Pani Tenisistka Karolina Muchowa

1

@Stinger_ będzie bo nie chcą mu płacić odprawy

0

@barcelonaLM "ulubiony piłkarz ramblowskiej 60?"

0

Z jednej strony słabe to united, ale z drugiej to nie zanosi się na żadną poprawę

0

Betis słabiutko, jedynie ten z garbem coś tam grał jak wszedł. Może do Barcy go

15

@Katalończyk 99 Villa tak się wystraszyła polskich drużyn że dla pewności gra w lm by ich uniknąć

0

@Herato Pato. .

0

@Rewolucja123 top3 ulubionych sporów na la bambie (i nie tylko) w okresie jesienno-zimowym

6

@Marian_Pazdzioch coo? Przecież tutaj "śmieciem ludzkim" to nazywają ludzi dopuszczających się drobnych wykroczeń

2

@Bernard777 a ja dlatego że nie lubię legii

1

@Pawlak1992 Billie i Lisa

2

Ale trzeba przyznać że klasycznie przychodzi doliczony czas w lm i real zwiększa intensywność


Głównie protestów i upadków w polu karnym

0

@Sysia11 Benfica w lm to ma mniejsze szanse niż @Luciano99 u ciebie

7

Ale pomyślcie co by było gdyby Barca przegrała z drużyną z Francji jeszcze gorszą niż Monaco i to grając w 11. To dopiero byłaby wtopa

0

Cóż wygląda że wystarczy zatrudnić włoskiego trenera i wygrywasz 10 na 11

1

Znając bilans Emerego z Barcą szkoda że my nie gramy z Villą

0

Parafrazując Panią Kurdej-Szatan co tam się dzieje w Lipsku???

1

Camavinga klasycznie trzy próby żeby w końcu dostać żółtą. Nowy casemiro

0

Spokojnie. W drugiej rykoszet i penalti for madrid i znów 3 punkty dla mentalu realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?