MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichuZ44 traumę to będą miały jego dzieci (jeśli są na tym świecie)
0
@Kengo Joker nie istnieje. Polecam dotknąć trawy.
0
@emeu Rivaldo i Romario
1
W tych wszystkich dyskusjach o jokerze to najbardziej nie rozumiem opinii jaka to jedynka była świetna.
7
Chłopy grają tak dobrze że zaraz jeszcze realizator pokaże mnie przed telewizorem
7
Ten farmaceuta to chyba na lewego się podał przy zdobywaniu edukacji
1
@Popitek12 na pewno nie Nuno Mendesa bo w tym wypadku nie chodzi o szybkość
1
@Kgorecki2500 Czy lepsze dolary czy złoto to nie wiem nie robiłem nigdy researchu w tym temacie, natomiast rezerwa walutowa to nie są PLN xdd
0
@BorzyKrzys "Król Rozrywki" jest świetny
1
@DonCarletto Dokładnie. Ja za upałami też nie przepadam ale długość dnia ma ogromny wpływ na moje samopoczucie więc wolę lato od całej reszty.
2
@DonAndresFCB Uważanie lata za najlepszą porę i narzekanie na upały nie wyklucza się wzajemnie
2
Pani Tenisistka Karolina Muchowa
1
@Stinger_ będzie bo nie chcą mu płacić odprawy
0
@barcelonaLM "ulubiony piłkarz ramblowskiej 60?"
0
Z jednej strony słabe to united, ale z drugiej to nie zanosi się na żadną poprawę
0
Betis słabiutko, jedynie ten z garbem coś tam grał jak wszedł. Może do Barcy go
15
@Katalończyk 99 Villa tak się wystraszyła polskich drużyn że dla pewności gra w lm by ich uniknąć
0
@Herato Pato. .
0
@Rewolucja123 top3 ulubionych sporów na la bambie (i nie tylko) w okresie jesienno-zimowym
6
@Marian_Pazdzioch coo? Przecież tutaj "śmieciem ludzkim" to nazywają ludzi dopuszczających się drobnych wykroczeń
2
@Bernard777 a ja dlatego że nie lubię legii
1
@Pawlak1992 Billie i Lisa
2
Ale trzeba przyznać że klasycznie przychodzi doliczony czas w lm i real zwiększa intensywność
Głównie protestów i upadków w polu karnym
0
@Sysia11 Benfica w lm to ma mniejsze szanse niż @Luciano99 u ciebie
7
Ale pomyślcie co by było gdyby Barca przegrała z drużyną z Francji jeszcze gorszą niż Monaco i to grając w 11. To dopiero byłaby wtopa
0
Cóż wygląda że wystarczy zatrudnić włoskiego trenera i wygrywasz 10 na 11
1
Znając bilans Emerego z Barcą szkoda że my nie gramy z Villą
0
Parafrazując Panią Kurdej-Szatan co tam się dzieje w Lipsku???
1
Camavinga klasycznie trzy próby żeby w końcu dostać żółtą. Nowy casemiro
0
Spokojnie. W drugiej rykoszet i penalti for madrid i znów 3 punkty dla mentalu realu