0

@DonCarletto nie no tego to nie

1

@BulaKG kiedyś to były problemy

0

@Mily-95 Polecam zacząć czytać książki w takim razie albo uważanie słuchać nauczycielki na polskim. POzdrawiam

0

@Hindus xd........

1

#Flickdogrudnia

0

@norbi77 no tak ale co kręcenie się z piłką i złe decyzje Raphini mają wspólnego z grą w 9

0

Co on tu gotuje z tymi zmianami???

1

@zeko0 nie no Xavi też już by miał czerwoną

1

@Jakchcesz Cubarsi dobrze wyglądał ale to on się chyba obciął przy 1-2

2

@Veysel przecież Christensen też dobrze grał plus zagrożenie z przodu dawał

0

@Tasde 0*1,5 nadal zero pozdrawiam

0

@macio_944 tylko po co do tego Lewandowski jak żadnych górnych piłek nie zgarnia dzisiaj

1

No ta ławka boli mocno, ale nie ma zmiłuj trzeba rzucić jakieś świeże siły. Raczej za Lewego bo on w tej sytuacji zbędny

0

@jaras121 to jakiś trefny koks ci sprzedali

0

@Trojanek23 Buffon, Casillas

0

Rafa, Balde, Lewy z Gironą. To muszą być gole.

1

@MichuZ44 I potem przez takich "mężczyzn" utwierdza się tylko stereotyp, że męska siła woli przeciw popędom praktycznie nie istnieje.

0

@Ojciec5tkidzieci dzięki wielkie, zastanawia mnie jednak jeszcze kwestia komunikacji, w jakim języku były rozmowy wymieniane przez ciebie?

1

@bartas97 Wreszcie w sporcie sprawca przemocy domowej dostaje realne konsekwencje. Szkoda że w przypadku piłkarzy nie ma prawie takich przypadków.

0

@partymaker hybryda Edersona i Dollarumy

1

@tomek8756 "dziennikarza"

5

Pomoc sędziów również nie pomogła i odrodzona legia zrównuje się punktami z Rakowem, w którym Papszun zalicza nieudany powrót.

0

Dobra dobra. Gdzie powtórka z rzekomym brakiem spalonego?

1

Raphinho Gaucho najlepszy w pierwszej połowie.

0

@Deviler no jak się ma smutne osobiste życie to pozostaje czerpać satysfakcję z identyfikacji grupowej, a to wymaga uznania innych grup (w tym wypadku według podziału wiekowego) za gorsze

0

Zmarzlik znów mistrzem świata. W sam raz na oglądanie trzeciej wygranej z rzędu dla potężnej guwniary.

0

@Popitek12 Panem Lusterko

0

@Bulbazaur17 tylko czekać jak z tego wyniknie kolejna tragedia

11

A ja tam uważam że piątek 13-tego faktycznie zawsze oznacza nieszczęście. Głównie nieszczęście słuchania pierd*lenia wszystkich fanów astrologii i innych zabobonów.

1

@NeroTFP1 a ja tam uważam że oglądanie kolejny raz najlepszych produkcji często jest nawet lepsze od pierwszego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?