MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonCarletto nie no tego to nie
1
@BulaKG kiedyś to były problemy
0
@Mily-95 Polecam zacząć czytać książki w takim razie albo uważanie słuchać nauczycielki na polskim. POzdrawiam
0
@Hindus xd........
1
#Flickdogrudnia
0
@norbi77 no tak ale co kręcenie się z piłką i złe decyzje Raphini mają wspólnego z grą w 9
0
Co on tu gotuje z tymi zmianami???
1
@zeko0 nie no Xavi też już by miał czerwoną
1
@Jakchcesz Cubarsi dobrze wyglądał ale to on się chyba obciął przy 1-2
2
@Veysel przecież Christensen też dobrze grał plus zagrożenie z przodu dawał
0
@Tasde 0*1,5 nadal zero pozdrawiam
0
@macio_944 tylko po co do tego Lewandowski jak żadnych górnych piłek nie zgarnia dzisiaj
1
No ta ławka boli mocno, ale nie ma zmiłuj trzeba rzucić jakieś świeże siły. Raczej za Lewego bo on w tej sytuacji zbędny
0
@jaras121 to jakiś trefny koks ci sprzedali
0
@Trojanek23 Buffon, Casillas
0
Rafa, Balde, Lewy z Gironą. To muszą być gole.
1
@MichuZ44 I potem przez takich "mężczyzn" utwierdza się tylko stereotyp, że męska siła woli przeciw popędom praktycznie nie istnieje.
0
@Ojciec5tkidzieci dzięki wielkie, zastanawia mnie jednak jeszcze kwestia komunikacji, w jakim języku były rozmowy wymieniane przez ciebie?
1
@bartas97 Wreszcie w sporcie sprawca przemocy domowej dostaje realne konsekwencje. Szkoda że w przypadku piłkarzy nie ma prawie takich przypadków.
0
@partymaker hybryda Edersona i Dollarumy
1
@tomek8756 "dziennikarza"
5
Pomoc sędziów również nie pomogła i odrodzona legia zrównuje się punktami z Rakowem, w którym Papszun zalicza nieudany powrót.
0
Dobra dobra. Gdzie powtórka z rzekomym brakiem spalonego?
1
Raphinho Gaucho najlepszy w pierwszej połowie.
0
@Deviler no jak się ma smutne osobiste życie to pozostaje czerpać satysfakcję z identyfikacji grupowej, a to wymaga uznania innych grup (w tym wypadku według podziału wiekowego) za gorsze
0
Zmarzlik znów mistrzem świata. W sam raz na oglądanie trzeciej wygranej z rzędu dla potężnej guwniary.
0
@Popitek12 Panem Lusterko
0
@Bulbazaur17 tylko czekać jak z tego wyniknie kolejna tragedia
11
A ja tam uważam że piątek 13-tego faktycznie zawsze oznacza nieszczęście. Głównie nieszczęście słuchania pierd*lenia wszystkich fanów astrologii i innych zabobonów.
1
@NeroTFP1 a ja tam uważam że oglądanie kolejny raz najlepszych produkcji często jest nawet lepsze od pierwszego