7

Ale pomyślcie co by było gdyby Barca przegrała z drużyną z Francji jeszcze gorszą niż Monaco i to grając w 11. To dopiero byłaby wtopa

0

Cóż wygląda że wystarczy zatrudnić włoskiego trenera i wygrywasz 10 na 11

1

Znając bilans Emerego z Barcą szkoda że my nie gramy z Villą

0

Parafrazując Panią Kurdej-Szatan co tam się dzieje w Lipsku???

1

Camavinga klasycznie trzy próby żeby w końcu dostać żółtą. Nowy casemiro

0

Spokojnie. W drugiej rykoszet i penalti for madrid i znów 3 punkty dla mentalu realu

0

@reloaded to tylko dla dzieci

0

@mekston brakuje im jeszcze do rywalizacji Sinner-WADA

0

@messi33 uczucia są normalną częścią bycia człowiekiem, a zazdrość jest uczuciem

0

@DLFCB Lewy ma dwa razy więcej goli od Zlatana

0

A mógł Carlitos się rozmasować żelem

0

@Popitek12 coraz gorsze te fanficki

18

@kamiVeB zawsze uśmiechnięty i zawsze dawał z siebie sto procent

20

Ansu tym jednym podaniem do Rafy zrobił więcej niż Ferran przez całe spotkanie

9

Pan Trener Casado ponownie w wyjściowej i znów gra wygląda jak powinna

0

@maroon ale w ostatniej dekadzie to nieważne jaki kryzys to ludzie papier nagle masowo wykupują

4

@maroon i papieru

1

@Popitek12 zawsze bawi takie wymyślanie rekordów z d*py

0

@tbas rozumiem twój argument no ale dla płaczu madrycioków warto

1

@tomek8756 temperatury dokuczają człowiekowi czasem bardzo, no ale długość dnia dla mnie nokautuje inne pory roku

0

Samo podobieństwo w wyglądzie to raczej jeszcze za mało żeby zakazać.


Także nie wiem komu przeszkadza kotlet z soczewicy

0

@Azazel_Pazuzu To prawda ale to głównie jak grał w trójce obrońców bo się wybijał prowadzeniem piłki nad resztą

0

Ale jakby Flick z De Jonga zrobił piłkarza to trzeba zadzwonić do Xaviego i Koemana i zwolnić ich jeszcze raz

3

@barcelonaLM szkoda że scenariusz nie ma sensu

0

@Sulimo Steve go wiózł autem ale znów się z Denzelem naćpali

0

Jakieś derby Warszawy ładnie by siadły tak w ćwierćfinale np., tylko czy legia da radę tak daleko zajść

0

@Kondziubarca "Białych talentów" to przesada, ale na pewno by poleciał coś że ci naturalizowani ciemnoskórzy nie mają dyscypliny itp.

1

Nie rozumiem tego oburzenia niektórych ludzi. Urodzenie i wychowanie w kraju, więc czemu mieliby nie grać dla Francji

0

@Sulimo pizza hawajska najlepsza
Sernik bez rodzynek to nie sernik
Disco polo to muzyka, generalnie nie za dobra ale muzyka

0

@Marian_Pazdzioch Czy to takie dziwne? Jakby Mbappe był Polakiem to ja nadal bym zazdrościł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?