MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ale pomyślcie co by było gdyby Barca przegrała z drużyną z Francji jeszcze gorszą niż Monaco i to grając w 11. To dopiero byłaby wtopa
0
Cóż wygląda że wystarczy zatrudnić włoskiego trenera i wygrywasz 10 na 11
1
Znając bilans Emerego z Barcą szkoda że my nie gramy z Villą
0
Parafrazując Panią Kurdej-Szatan co tam się dzieje w Lipsku???
1
Camavinga klasycznie trzy próby żeby w końcu dostać żółtą. Nowy casemiro
0
Spokojnie. W drugiej rykoszet i penalti for madrid i znów 3 punkty dla mentalu realu
0
@reloaded to tylko dla dzieci
0
@mekston brakuje im jeszcze do rywalizacji Sinner-WADA
0
@messi33 uczucia są normalną częścią bycia człowiekiem, a zazdrość jest uczuciem
0
@DLFCB Lewy ma dwa razy więcej goli od Zlatana
0
A mógł Carlitos się rozmasować żelem
0
@Popitek12 coraz gorsze te fanficki
18
@kamiVeB zawsze uśmiechnięty i zawsze dawał z siebie sto procent
20
Ansu tym jednym podaniem do Rafy zrobił więcej niż Ferran przez całe spotkanie
9
Pan Trener Casado ponownie w wyjściowej i znów gra wygląda jak powinna
0
@maroon ale w ostatniej dekadzie to nieważne jaki kryzys to ludzie papier nagle masowo wykupują
4
@maroon i papieru
1
@Popitek12 zawsze bawi takie wymyślanie rekordów z d*py
0
@tbas rozumiem twój argument no ale dla płaczu madrycioków warto
1
@tomek8756 temperatury dokuczają człowiekowi czasem bardzo, no ale długość dnia dla mnie nokautuje inne pory roku
0
Samo podobieństwo w wyglądzie to raczej jeszcze za mało żeby zakazać.
Także nie wiem komu przeszkadza kotlet z soczewicy
0
@Azazel_Pazuzu To prawda ale to głównie jak grał w trójce obrońców bo się wybijał prowadzeniem piłki nad resztą
0
Ale jakby Flick z De Jonga zrobił piłkarza to trzeba zadzwonić do Xaviego i Koemana i zwolnić ich jeszcze raz
3
@barcelonaLM szkoda że scenariusz nie ma sensu
0
@Sulimo Steve go wiózł autem ale znów się z Denzelem naćpali
0
Jakieś derby Warszawy ładnie by siadły tak w ćwierćfinale np., tylko czy legia da radę tak daleko zajść
0
@Kondziubarca "Białych talentów" to przesada, ale na pewno by poleciał coś że ci naturalizowani ciemnoskórzy nie mają dyscypliny itp.
1
Nie rozumiem tego oburzenia niektórych ludzi. Urodzenie i wychowanie w kraju, więc czemu mieliby nie grać dla Francji
0
@Sulimo pizza hawajska najlepsza
Sernik bez rodzynek to nie sernik
Disco polo to muzyka, generalnie nie za dobra ale muzyka
0
@Marian_Pazdzioch Czy to takie dziwne? Jakby Mbappe był Polakiem to ja nadal bym zazdrościł