MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bulbulator No cóż szanuję opinie odmienne od mojej. Natomiast ja uważam że Wilfredo Leon jest takim samym Polakiem jak ja mimo że on ani z krwi ani z kości.
1
@Prorokk Oparcie twojego toku rozumowania na jednym jpgu wyjaśnia twój tok rozumowania.
2
@kamiVeB 4-0 z Realem to co jakby grali jak mężczyźni
0
@Bulbulator bo grali w polskich klubach? Tak to mieszkają za granicą, podatki płacą tam albo w monaco a jak grają z orzełkiem to myślą głównie o wakacjach (pozdrawiam Jana Bednarka)
4
@Bulbulator odważne założenie że inni reprezentanci mają przywiązanie do polski
2
A ludzie na pytanie o bycie żugajką narzekali
2
Miłego dnia dla wszystkich Ramblowiczów oprócz Popitka
0
@Szklaner trwa mać to niecodzienna forma cenzury ja zwykle daje * zamiast u
0
@FcPortoFan1999 co tam się stało?
0
@MesQueUnClub96 Dwie wysoko ustawione obrony (bazując na twoich słowach) i będzie klepanie po obwodzie??
0
@tomek8756 ten to dopiero był für Deutschland
0
@abram3k bez przesady z Getafe dobrze grał również tam
1
Ale Lewy jak schodzi do rozegrania to po staremu, także niech się trzyma tej "9"
0
Wincyj spalonych
0
Przy tej naszej wysokiej linii obrony to nie polecam oglądać z nadciśnieniem
3
Lewandowski gra jakby Szczęsny jego miał wygryźć ze składu
0
Brawo Robert, ale ten bramkarz jakiś dziwny
1
@Gibbon_FCB Akurat dość się podobał no ale to zakończenie z fantykami Riddlera mi zupełnie nie pasowało. Natomiast nadal wyżej na pewno niż pierwszy Joker.
1
@Gibbon_FCB A raczej fuzją Taksówkarza z Królem Komedii. Ale samo mocne zapożyczenie mogło pójść dobrze, natomiast mi zupełnie brakowało głębi i subtelności w tym dziele. Dwójkę może przy okazji zobaczę czy faktycznie jest tak źle.
0
@MichuZ44 traumę to będą miały jego dzieci (jeśli są na tym świecie)
0
@Kengo Joker nie istnieje. Polecam dotknąć trawy.
0
@emeu Rivaldo i Romario
1
W tych wszystkich dyskusjach o jokerze to najbardziej nie rozumiem opinii jaka to jedynka była świetna.
7
Chłopy grają tak dobrze że zaraz jeszcze realizator pokaże mnie przed telewizorem
7
Ten farmaceuta to chyba na lewego się podał przy zdobywaniu edukacji
1
@Popitek12 na pewno nie Nuno Mendesa bo w tym wypadku nie chodzi o szybkość
1
@Kgorecki2500 Czy lepsze dolary czy złoto to nie wiem nie robiłem nigdy researchu w tym temacie, natomiast rezerwa walutowa to nie są PLN xdd
0
@BorzyKrzys "Król Rozrywki" jest świetny
1
@DonCarletto Dokładnie. Ja za upałami też nie przepadam ale długość dnia ma ogromny wpływ na moje samopoczucie więc wolę lato od całej reszty.
2
@DonAndresFCB Uważanie lata za najlepszą porę i narzekanie na upały nie wyklucza się wzajemnie