0

@Bulbulator No cóż szanuję opinie odmienne od mojej. Natomiast ja uważam że Wilfredo Leon jest takim samym Polakiem jak ja mimo że on ani z krwi ani z kości.

1

@Prorokk Oparcie twojego toku rozumowania na jednym jpgu wyjaśnia twój tok rozumowania.

2

@kamiVeB 4-0 z Realem to co jakby grali jak mężczyźni

0

@Bulbulator bo grali w polskich klubach? Tak to mieszkają za granicą, podatki płacą tam albo w monaco a jak grają z orzełkiem to myślą głównie o wakacjach (pozdrawiam Jana Bednarka)

4

@Bulbulator odważne założenie że inni reprezentanci mają przywiązanie do polski

2

A ludzie na pytanie o bycie żugajką narzekali

2

Miłego dnia dla wszystkich Ramblowiczów oprócz Popitka

0

@Szklaner trwa mać to niecodzienna forma cenzury ja zwykle daje * zamiast u

0

@FcPortoFan1999 co tam się stało?

0

@MesQueUnClub96 Dwie wysoko ustawione obrony (bazując na twoich słowach) i będzie klepanie po obwodzie??

0

@tomek8756 ten to dopiero był für Deutschland

0

@abram3k bez przesady z Getafe dobrze grał również tam

1

Ale Lewy jak schodzi do rozegrania to po staremu, także niech się trzyma tej "9"

0

Wincyj spalonych

0

Przy tej naszej wysokiej linii obrony to nie polecam oglądać z nadciśnieniem

3

Lewandowski gra jakby Szczęsny jego miał wygryźć ze składu

0

Brawo Robert, ale ten bramkarz jakiś dziwny

1

@Gibbon_FCB Akurat dość się podobał no ale to zakończenie z fantykami Riddlera mi zupełnie nie pasowało. Natomiast nadal wyżej na pewno niż pierwszy Joker.

1

@Gibbon_FCB A raczej fuzją Taksówkarza z Królem Komedii. Ale samo mocne zapożyczenie mogło pójść dobrze, natomiast mi zupełnie brakowało głębi i subtelności w tym dziele. Dwójkę może przy okazji zobaczę czy faktycznie jest tak źle.

0

@MichuZ44 traumę to będą miały jego dzieci (jeśli są na tym świecie)

0

@Kengo Joker nie istnieje. Polecam dotknąć trawy.

0

@emeu Rivaldo i Romario

1

W tych wszystkich dyskusjach o jokerze to najbardziej nie rozumiem opinii jaka to jedynka była świetna.

7

Chłopy grają tak dobrze że zaraz jeszcze realizator pokaże mnie przed telewizorem

7

Ten farmaceuta to chyba na lewego się podał przy zdobywaniu edukacji

1

@Popitek12 na pewno nie Nuno Mendesa bo w tym wypadku nie chodzi o szybkość

1

@Kgorecki2500 Czy lepsze dolary czy złoto to nie wiem nie robiłem nigdy researchu w tym temacie, natomiast rezerwa walutowa to nie są PLN xdd

0

@BorzyKrzys "Król Rozrywki" jest świetny

1

@DonCarletto Dokładnie. Ja za upałami też nie przepadam ale długość dnia ma ogromny wpływ na moje samopoczucie więc wolę lato od całej reszty.

2

@DonAndresFCB Uważanie lata za najlepszą porę i narzekanie na upały nie wyklucza się wzajemnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?